MUDr. Michal Hošek

MUDr. Michal Hošek

(29 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1148401178
MUDr. Michal Hošek
MUDr. Michal Hošek
(29 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Michal Hošek absolvoval v roce 2002 lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. O tři roky později, v roce 2002, úspěšně složil atestační zkoušku I. stupně z oboru všeobecné chirurgie.

Lékař po promocích, ve stejném roce, nastoupil na chirurgické oddělení do Oblastní nemocnice v Jičíně, kde zůstal až do roku 2008. Od roku 2008 do roku 2014 působil na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici Pardubického kraje. Od roku 2014 je součástí týmu lékařů na oddělení plastické a estetické chirurgie v Sanatoriu Sanus, které sídlí v Hradci Králové. 

MUDr. Michal Hošek se během svého působení zúčastnil také několika stáží a odborných pobytů. Působil tak například na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně nebo na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Rovněž má za sebou kurz pro aplikace kyseliny hyaluronové a botulotoxinu.

Lékař plynule hovoří anglickým jazykem. 

MUDr. Michal Hošek se v Sanatoriu Sanus věnuje především oboru plastické chirurgie. 

Sanatorium Sanus bylo otevřeno v roce 1995. Svým klientům tak může nabídnout zkušenosti více než dvacetileté praxe. 

Sanus se nachází v krásném a klidém prostředí nedaleko řek Orlice a Labe v Hradci Králové. Je možné se sem pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou, ale také osobním automobilem. 

Toto privátní zdravotnické zařízení může svým klientům nabídnou služby z oblasti ortopedie, gynekologie, anesteziologie, urologie a estetické a plastické chirurgie. Součástí pracoviště gynekologie je navíc CAR - centrum asistované reprodukce, které se specializuje na problematiku neplodnosti a její léčbu. 

Většina výkonů, které jsou prováděny v Sanatoriu Sanus jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami České republiky. 

Samozřejmostí je individuální a diskrétní přístup ke každému pacientovi, příjemné prostředí, kvalifikovaný tým specialistů, nejmodernější technologie a nadstandardní vybavení lůžkové části. 

Sanatorium Sanus má další pracoviště také v Jihlavě a v Pardubicích.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Dermatologie

Recenze (29)

5.0
29 Recenzí · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

K panu doktorovi jsem šla s velkým převisem na břichu po porodu. Zákrok jsem plánovala už dlouho a lituji, že jsem ho odkládala. Pan doktor si s bříškem vyhrál, což je vidět i na krásném výsledku. Rekonvalescence je taky dobrá, bole...Číst dál

Zvětšení prsou

U pana doktora jsem byla na augmentaci prsou implantáty. Ze zákroku jsem měla trochu strach, ale příjemná atmosféra na klinice mě udělala klidnou. Jsem spokojená s konečným výsledkem a hlavně pan doktor byl velice fajn. Všechno se mnou rozebral již n...Číst dál

Abdominoplastika

Jsem naprosto spokojená, velmi milý a vstřícný přístup pana doktora mi pomohl překonat nervozitu. Bříško moc hezké. Děkuji moc :)

Zvětšení prsou

Moje zkušenost byla jen pozitivní. Pan doktor Hošek je skvělý. Operace dopadla výborně, hojení je rychlé a ani ne tak bolestivé. Hlavně se těším, že mám konečně prsa o jakých jsem snila.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (9)

Abdominoplastika - pan doktor Hošek

Pan doktor Hošek je opravdový božan a sympaťák se zlatýma rukama. Bříško úžasné... :) Celkově jsem byla v Sanusu velmi spokojena, milý přístup ošetřujícího personálu, na sále neskutečně hodní, po operaci perfektní péče, později kafíčko a zákusek...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Kliniky

Spolupracuje s

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.