MUDr. Kubek Tomáš

MUDr. Kubek Tomáš

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Horníkova 34 , Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Kubek Tomáš
MUDr. Kubek Tomáš
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Tomáš Kubek Ph.D. vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Zde promoval již v roce 2005, jedná se tedy o lékaře s dlouholetými zkušenostmi. Od roku 2012 vlastní atestaci v oboru plastické chirurgie. Tuto kvalifikaci získal na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny, která se nachází v Brně.

Ve svém oboru se však i nadále vzdělává – pravidelně se účastní odborných konferencí, seminářů či sympozií, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Je také členem několika odborných společností. Mezi ně patří například Česká společnost chirurgie ruky ČLS JEP, Česká společnost plastické chirurgie ČLS JEP, International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery (IPRAS) či European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

Zmíníme také fakt, že se podílel na tvorbě celé řady publikací. Jedna z nich se zaměřovala například na prevenci karcinomu prsu u pacientek s dědičným rizikem.

Specializací tohoto lékaře je plastická chirurgie. V rámci centra Estela se zaměřuje především na injekční aplikaci botulotoxinu a dermálních výplní.

Klinika plastické chirurgie Estela v Brně nabízí širokou škálu plastických a estetických zákroků. Ty zde realizují zkušení lékaři, kteří na svém kontě mají již tisíce úspěšných zákroků. Klinika však nedbá pouze na špičkovou kvalitu služeb, ale i na příznivé ceny.

Jak už bylo zmíněno, nabídka služeb je opravdu široká. Obsahuje například liposukci, zvětšení (či zmenšení) prsou, plastickou operaci břicha, plastiku nosu či korekci očních víček. Nabídka služeb estetické dermatologie se pak skládá z aplikace botulotoxinu (metoda vhodná pro vyhlazení vrásek) a aplikaci kyseliny hyaluronové.

Liposukce

Jedním z nejoblíbenějších zákroků je liposukce. Na klinice Estela je prováděna tzv. tumescentní liposukce, během které je do tukové tkáně aplikován speciální roztok, který následně uvolňuje tukové buňky. K odsátí těchto buněk pak dochází za pomoci kanyly. Liposukce se provádí v lokální či celkové anestezii a trvá zhruba 1-2 hodiny. Výsledný efekt lze pak pozorovat 4-6 týdnů po operaci. Menší ranky, které mohou při ošetření vzniknout, zpravidla zmizí během několika dní.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (3)

4.7
3 Recenze · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Aplikace botulotoxinu (dvě oblasti) + výplň kys. hyaluronovou - oblast úst Pan doktor Koubek je citlivý a milý - a výsledek perfektní! Patřím ke starší generaci a s předcházejícími ošetřeními na jiných klinikách jsem nebyla vždy spokojena. Zde jsem...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Vyplne, botox+kyselina hyaluronova - recenze
Perfektni lidsky pristup, nasledna kontrola, dopichnuti jiz v cene. Vsechny tri oblasti 4500, vysledek perfektni. Stejne tak vyplne kys. hyal., vysledek uz pri odchodu, kontrola za dva tydny. Pan doktor je moc mily

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.