MUDr. Jan Kastner

MUDr. Jan Kastner

Žádné recenze
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jan Kastner
MUDr. Jan Kastner
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jan Kastner je specialistou na otorinolaryngologii (ORL) a spánkovou medicínu. Blíže se zaměřuje především na ultrazvuk krku a hlavy a rinologii (endoskopická operativa i funkčně-estetická chirurgie nosu).

Vzdělání

MUDr. Jan Kastner úspěšně absolvoval v roce 1998 I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. O čtyři roky později, v roce 2002, zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru otorhinolaryngologie. V roce 2007 pak složil ve stejném oboru také evropskou specializační zkoušku. Od roku 2005 až do dnešní doby se věnuje postgraduálnímu studiu biomedicíny.

Pracovní zkušenosti

Od roku 1999 do roku 2002 působil na ORL klinice I. LF UK Fakultní nemocnice v Motole v Praze. Mezi lety 1999 až 2008 pracoval v privátní ambulanci otorinolaryngologie MUDr. Evy Kastnerové. Od roku 2003 do roku 2004 působil na pozici stipendisty - výzkumného pracovníka a rezidenta pro ORL kliniku Guttenbergovy Univerzity v Německu.

Od roku 2005 až do současné doby pracuje na pozici lékaře - specialisty a asistenta na ORL klinice I. LF UK ve Fakultní nemocnici v Motole v Praze. Od roku 2009 je společníkem v privátní ambulanci Kastner s.r.o. (ušní, nosní, krční). Rovněž spolupracuje s Perfect Clinic, kde působí jako specialista na spánkovou medicínu a funkčně-estetickou chirurgii nosu.

Během svého působení absolvoval v oboru otorinolaryngologie mnoho odborných praxí na klinikách v České republice i za hranicemi.

MUDr. Jan Kastner se průběžně účastní odborných seminářů a stáží, také odborných lékařských kongresů. Věnuje se přednáškové činnosti a je autorem či spoluautorem mnoha článků v odborných publikacích.

MUDr. Jan Kastner je členem hned několika odborných lékařských organizacích, jako je například Společnost intenzivní medicíny při České lékařské společnosti JEP, Společnost intenzivní medicíny při České lékařské společnosti JEP, Společnost pro využití laseru v medicíně při České lékařské společnosti JEP, Česká společnost otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku při České lékařské společnosti JEP a samozřejmě Česká lékařská komora.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • PayPal
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.