MUDr. Pavel Kobzík - MEDICOM Clinic

MUDr. Pavel Kobzík - MEDICOM Clinic Premium

(34 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 1150430180
MUDr. Pavel Kobzík - MEDICOM Clinic Premium
(34 Recenzí)·100% doporučuje
Play

MUDr. Pavel Kobzík

14. 3. 2024

“Vztah důvěry mezi lékařem a klientem se tvoří již při první konzultaci,” vysvětluje MUDr. Pavel Kobzík, plastický chirurg MEDICOM Clinic. Trendem posledních let je podle operatéra přirozenost. Estetické zákroky rozhodně nelze považovat za pouhý rozmar, pomáhají klientkám i klientům v nabytí sebevědomí a mění jim život k lepšímu.

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 6915 návštěv profilu

MUDr. Pavel Kobzík

je plastickým chirurgem, který se zaměřuje na celou škálu klasických estetických operací, kromě toho je též specialistou na injekční výplně.

Pracuje na Klinice popálenin v Brně. Ve stejném městě je také součástí týmu MEDICOM Clinic v rámci brněnské pobočky této renomované kliniky. Absolvoval řadu odborných mezinárodních workshopů, kurzů a kongresů.

Práce je jeho největším koníčkem.

"Jsem ženatý a mám malého syna. Dříve jsem se věnoval sportu více než dnes, a to především fitness aktivitám, kolu, inline bruslím. Rovněž jsem byl členem golfového klubu, této aktivity jsem se musel z časových důvodů vzdát, i když do budoucna bych zase rád hrál. Dalším z mých koníčků, kterému jsem věnoval mnoho času, bylo modelářství, které nemá daleko k plastické chirurgii."

Provádí všechny estetické operace, dále se věnuje řadě miniinvazivních zákroků, jako je aplikace injekčních výplní, lipotransfer, niťový lifting nebo aplikace botulotoxinu.

Plastická chirurgie pro něj není pouhým „řezáním,“ ale tvořivá činnost, jejímž cílem je spokojený pacient. Ten je pro něj největší odměnou.

Lékař pracuje na brněnské pobočce MEDICOM Clinic, která se nachází v Brně-Židenicích. MEDICOM Clinic za 10 let své existence pomohla tisícům klientů z České republiky a ze zahraničí. Řadí se mezi uznávaná, vyhledávaná a důvěryhodná pracoviště nejen díky výborným výsledkům zákroků, ale také osobnímu přístupu ke klientům a neustálé péči o ně před, během i po zákroku.

V roce 2005 úspěšně absolvoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a vzápětí nastoupil na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie do Fakultní nemocnice Brno. Na tomto pracovišti působí do dnešní doby.

Je členem klíčových odborných lékařských společností.

Absolvoval řadu odborných kurzů, workshopů a kongresů, a to i na mezinárodní úrovni.

Při konzultaci, která zabere hodinu, se s maximální pozorností věnuje především přáním a očekáváním klienta, hledá optimální řešení pro daný typ problému s ohledem na individuální dispozice jedince. Ke konzultaci se lze objednat prostřednictvímtelefonu nebo e-mailu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Recenze (34)

5.0
34 Recenzí · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

Jsem absolutně spokojená. Kdyby bylo na stupnici více hvězdiček, tak určitě přidám. Vše perfektní na 200 %. 👏👏👏👏

Zvětšení prsou

Dobrý den, byla jsem maximálně spokojená jak s přístupem, péčí (předoperační, pooperační) i s výsledkem operace. Moc děkuji a v případě dalších potřeb Vaši kliniku určitě navštívím.

Modelace prsou

S vaší klinikou jsem byla moc spokojená a navždy budu mít krásné vzpomínky. Pan dr Kobzík je moc šikovný a budu jen všem doporučovat.:) Děkuji vám za vše :)

Operace horních víček

Dobrý den, jsem spokojena se vším.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Pavel Kobzík - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Zmenšení prsou ze zdravotních důvodů
Ze zdravotních důvodů mi bylo lékařkou(ortopedkou) navrženo zmenšení prsou,hrazeno pojišťovnou,co k tomu je vše potřeba a jakou mám naději v tom,že mi to pojišťovna schválí??Konf.velikost podprsenky 85F výška cca 160 a váha 68kg.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (8)

Požádejte: MUDr. Pavel Kobzík - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Rozdílná velikost prsou
Odpověď odborníka · 20. 12. 2014

Dobrý den, Váš problém není ojedinělý, obvyklé řešení je zmenšení a modelace většího prsu, pokud si přejete oba prsy spíše větší, je možné dosáhnout symetrie augmentací menšího a modelací většího prsu, ale samozřejmě je nutná osobní konzultace,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Pavel Kobzík - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!