MUDr. Pavel Kobzík

(28 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 32 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1150430180
MUDr. Pavel Kobzík
(28 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4710 návštěv profilu

MUDr. Pavel Kobzík

je plastickým chirurgem, který se zaměřuje na celou škálu klasických estetických operací, kromě toho je též specialistou na injekční výplně.

Pracuje na Klinice popálenin v Brně. Ve stejném městě je také součástí týmu Perfect Clinic v rámci brněnské pobočky této renomované kliniky. Absolvoval řaduodborných mezinárodních workshopů, kurzů a kongresů.

Práce je jeho největším koníčkem.

"Jsem ženatý a mám malého syna. Dříve jsem se věnoval sportu více než dnes, a to především fitness aktivitám, kolu, inline bruslím. Rovněž jsem byl členem golfového klubu,této aktivity jsem se musel z časových důvodů vzdát, i když do budoucna bych zase rád hrál. Dalším z mých koníčků, kterému jsem věnoval mnoho času, bylo modelářství, které nemá daleko k plastické chirurgii."

Provádí všechny estetické operace, dále se věnuje řadě miniinvazivních zákroků, jako je aplikace injekčních výplní, lipotransfer, niťový lifting nebo aplikace botulotoxinu.

Plastická chirurgie pro něj není pouhým „řezáním,“ ale tvořivá činnost, jejímž cílem je spokojený pacient. Ten je pro něj největší odměnou.

Lékař pracujenabrněnské pobočce Perfect Clinic, která je umístěna v mimořádně krásném prostředí třetího patra Paláce Chlumeckých. Kliniku tvoří designová čekárna ve stylu Perfect Clinic, operační sál pro ambulantní zákroky a konzultační ambulance. Výhled z kliniky směřuje do zahradního atria budovy a celou zdejší příjemnou atmosféru dotváří vlídný a ochotný personál.

V roce 2005 úspěšně absolvoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a vzápětí nastoupil na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie do Fakultní nemocnice Brno. Na tomto pracovišti působí do dnešní doby.

Je členem klíčových odborných lékařských společností.

Absolvoval řadu odborných kurzů, workshopů a kongresů, a to i na mezinárodní úrovni.

Při konzultaci, která zabere hodinu, se s maximální pozorností věnuje předevšímpřáním a očekáváním klienta, hledá optimální řešení pro daný typ problému s ohledem na individuální dispozice jedince. Ke konzultaci se lze objednat prostřednictvímtelefonu nebo e-mailu.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (28)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor je úžasný a sympatický člověk, je empatický profesionál, který vše vysvětlí, peče je vynikající, v případě komplikací se snažil maximálně pomoci, komunikace vynikající i přes email, nebo mobil. Výsledek předčil má očekávání. Nemluvě o všec...Číst dál

Jsem nesmírně ráda že jsem se svěřila do rukou právě panu doktorovi Kobzíkovi. Od první konzultace až do poslední kontroly nemůžu říct ani půl záporného slova. Velmi příjemný, komunikativní, šikovný a šetrný. Splnil mi můj sen který mě doprovázel už...Číst dál

Pan doktor je velmi milý, lidský s upřímný. Vše pečlivě vysvětlí s nabídne vhodné řešení.

Jsem moc, moc spokojená, jak s panem doktorem, sestřičkou i zákrokem. Všem co pochybují, aby do toho šli vřele doporučuji.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Pavel Kobzík o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Abdominoplastika +Lipo boků

Po úbytku cca 60kg jsem nebyla spokojená se svým břichem, vypadalo jako kožená plácačka a i přes úspěšně zhubnutí jsem se sebou nebyla spokojená spíše jsem sebou byla znechucená ještě více než, když jsem byla tlustá. Abdominoplastika mi moc...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (3)

Požádejte: MUDr. Pavel Kobzík o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Rozdílná velikost prsou
Odpověď odborníka · 20. 12. 2014

Dobrý den, Váš problém není ojedinělý, obvyklé řešení je zmenšení a modelace většího prsu, pokud si přejete oba prsy spíše větší, je možné dosáhnout symetrie augmentací menšího a modelací většího prsu, ale samozřejmě je nutná osobní konzultace,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Pavel Kobzík o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!