My Best Care s. r. o.  -  klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie

My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie Premium

(21 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
IČP nebo IČO 03334210
My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie Premium
(21 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 5579 návštěv profilu

Naše klinika se nyní rozrostla na tři pobočky - v Berouně, v Mladé Boleslavi a v Praze Stodůlkách. Vy máte své vlastní představy o zdraví a kráse, my se je snažíme co možná nejlépe přeměnit v realitu. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a také pocit, že se svěřujete do rukou profesionálů a jejich prostřednictvím se Vám dostává šetrné a příjemné péče. Individuální přístup ke každému klientovi je naší doménou. Budeme rádi, když se na nás s důvěrou obrátíte a když se k nám budete znovu rádi vracet.

V listopadu 2014 se nám podařilo realizovat náš společný sen – otevřít profesionální soukromé zdravotnické zařízení a s pomocí nejmodernějších technologií a týmu špičkových zkušených profesionálů nabídnout co nejširší klientele nadstandardní služby v oblasti péče o tělo a pleť, estetické dermatologie, plastické chirurgie a ortopedie.

Specializujeme se na zákroky estetické a laserové medicíny, ortopedie a cévního lékařství. Naši odborníci se stále zdokonalují a používají nejmodernější technologie a metody. Provádíme zákroky v oblasti obličeje, krku, umíme řešit problémy s vlasy. Zaměřujeme se také na oblast prevence a zdraví. Najdete u nás také zákroky jako je odstranění varixů.

Náš přístup byl, je a bude vždy férový. Nic Vám nezatajíme, podáme Vám veškeré informace, které potřebujete, ať již k finálnímu rozhodnutí o podstoupení zvolených zákroků nebo k péči o ošetřovanou oblast po provedené proceduře.

Naše ceny jsou transparentní a jednáme v tomto směru zcela otevřeně. Snažíme se, aby byly naše zákroky a procedury dostupné široké klientele, ale zároveň dbáme na to, abychom Vám poskytli za Vaše peníze maximum péče na té nejvyšší úrovni.

Každý klient má pro nás tu nejvyšší prioritu. Vždy si na Vás uděláme čas a Vaši důvěru oceníme. Neváhejte se svěřit do našich rukou. Zasloužíte si jen to nejlepší.

Na konzultaci se můžete objednat telefonicky, emailem a komunikujeme s Vámi i na sociálních sítích. Konzultace je u nás placená, ale v případě podstoupení zákroku u nás Vám budou Vaše peníze vráceny nebo Vám cena konzultace nebude počítána. Během konzultace Vám naši odborníci vysvětlí vše potřebné, zodpoví Vaše otázky a doporučí Vám vhodný zákrok.

Jsme tým odborníků, kteří se neustále vzdělávají a využívají veškerých možností, jak svou práci dovést k dokonalosti. Sledujeme pozorně nejnovější trendy a vývoj technologií. Naše pracoviště disponuje špičkovým přístrojovým vybavením a má kvalitní zázemí.

Všechny naše přístroje jsou certifikované a používá je výhradně řádně vyškolený personál. Při volbě správné procedury se vždy snažíme nalézt efektivní a zároveň šetrné řešení. Díky tomu je absolutní většina našich zákroků nebolestivá, nebo jen minimálně pocitově nepříjemná. Návštěva u nás tak může být pro Vás zároveň relaxací a příjemným zážitkem.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (21)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Přístup všech na klinice na špičkové úrovni. Moc děkuji

Byla jsem nadmíru spokojená. Profesionální přístup všech v této klinice. V den operace jsem se cítila opravdu bezpečně vzhledem k asistujících sestřiček které byly úžasné. Pokud bych v budoucnu přemýšlela o nějakém dalším zákroku určitě bych tuto kl...Číst dál

Chtěla bych poděkovat za skvělý přístup panu MUDr. Dvořáčkovi - cévní a sestřičkám Petře a Míše. Jsem spokojena ;-).

Na klinice My Best Care s.r.o jsem podstoupila operaci očních víček. S výsledkem jsem moc spokojená! Na této klinice bych chtěla vyzdvihnout přístup sestřiček i lékaře, všechno mi skvěle vysvětlili, dobře se o mě starali. Pokud operaci povislých víče...Číst dál

My Best Care s. r. o.  -  klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie
My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie · 3. 10. 2022

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi! S pozdravem Vaše My Best Care

Zobrazit další recenze
Požádejte: My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (7)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (50)

Požádejte: My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Aplikace botoxu před operací v celkové anestezii
Odpověď odborníka · 21. 5. 2019
Dobrý den, rozestup mezi operací v celkové anestezii a aplikací botoxu je minimálně 3 týdny, což by u Vás mělo být splněno. O podstoupeném ošetření informujte také svého lékaře. S pozdravem My Best Care

Lékaři z pracoviště

MUDr. Šárka  Slavíková

MUDr. Šárka Slavíková

Spolupracuje s

Mudr. Ján Bumbera

Mudr. Ján Bumbera

Požádejte: My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!