My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie

My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie Premium

(52 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
4 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 7 hodin
IČP nebo IČO 03334210
Videokonzultace k dispozici
My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie Premium
(52 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 11346 návštěv profilu

Naše klinika se nyní rozrostla na čtyři pobočky - v Berouně, v Mladé Boleslavi, v Praze Stodůlkách a v Praze Vysočany. Vy máte své vlastní představy o zdraví a kráse, my se je snažíme co možná nejlépe přeměnit v realitu. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a také pocit, že se svěřujete do rukou profesionálů a jejich prostřednictvím se Vám dostává šetrné a příjemné péče. Individuální přístup ke každému klientovi je naší doménou. Budeme rádi, když se na nás s důvěrou obrátíte a když se k nám budete znovu rádi vracet.

V listopadu 2014 se nám podařilo realizovat náš společný sen – otevřít profesionální soukromé zdravotnické zařízení a s pomocí nejmodernějších technologií a týmu špičkových zkušených profesionálů nabídnout co nejširší klientele nadstandardní služby v oblasti péče o tělo a pleť, estetické dermatologie, plastické chirurgie a ortopedie.

Specializujeme se na zákroky estetické a laserové medicíny, ortopedie a cévního lékařství. Naši odborníci se stále zdokonalují a používají nejmodernější technologie a metody. Provádíme zákroky v oblasti obličeje, krku, umíme řešit problémy s vlasy. Zaměřujeme se také na oblast prevence a zdraví. Najdete u nás také zákroky jako je odstranění varixů.

Náš přístup byl, je a bude vždy férový. Nic Vám nezatajíme, podáme Vám veškeré informace, které potřebujete, ať již k finálnímu rozhodnutí o podstoupení zvolených zákroků nebo k péči o ošetřovanou oblast po provedené proceduře.

Naše ceny jsou transparentní a jednáme v tomto směru zcela otevřeně. Snažíme se, aby byly naše zákroky a procedury dostupné široké klientele, ale zároveň dbáme na to, abychom Vám poskytli za Vaše peníze maximum péče na té nejvyšší úrovni.

Každý klient má pro nás tu nejvyšší prioritu. Vždy si na Vás uděláme čas a Vaši důvěru oceníme. Neváhejte se svěřit do našich rukou. Zasloužíte si jen to nejlepší.

Na konzultaci se můžete objednat telefonicky, emailem a komunikujeme s Vámi i na sociálních sítích. Konzultace je u nás placená, ale v případě podstoupení zákroku u nás Vám budou Vaše peníze vráceny nebo Vám cena konzultace nebude počítána. Během konzultace Vám naši odborníci vysvětlí vše potřebné, zodpoví Vaše otázky a doporučí Vám vhodný zákrok.

Jsme tým odborníků, kteří se neustále vzdělávají a využívají veškerých možností, jak svou práci dovést k dokonalosti. Sledujeme pozorně nejnovější trendy a vývoj technologií. Naše pracoviště disponuje špičkovým přístrojovým vybavením a má kvalitní zázemí.

Všechny naše přístroje jsou certifikované a používá je výhradně řádně vyškolený personál. Při volbě správné procedury se vždy snažíme nalézt efektivní a zároveň šetrné řešení. Díky tomu je absolutní většina našich zákroků nebolestivá, nebo jen minimálně pocitově nepříjemná. Návštěva u nás tak může být pro Vás zároveň relaxací a příjemným zážitkem.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Profesní filozofie:

 • Zasloužíte si vypadat a cítit se skvěle!

Pracovní tým:

 • 21-50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Polština
 • Němčina
 • Angličtina
 • Čeština

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Možnost videokonzultace:

 • Ano

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Platební možnosti:

 • Záloha

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (52)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Bezbolestná procedura. Dokonce bych řekl docela příjemná 😉, výsledky jsou vidět hned po prvním ošetření. Pleť je mladší, drobné jizvy miznou jak zázrakem a bonus - stáhnuté póry a méně mastná pleť. Na 100% doporučuji.

S přístupem paní doktorky Adamové jsem byl velice spokojen. Operace proběhla bezbolestně v lokální anestezii, bez následných komplikací. Oceňuji přístup komplet personálu kliniky - vše Vám rádi dopodrobna vysvětlí. Výsledek je vyditelný.

Dne 26.6.2023 jsem podstoupila v Praze-Vysočanech operaci zmenšení prsou. Tímto bych chtěla moc poděkovat MUDr. Adamové a MUDr. Fabián Blaschke a celému kolektivu kliniky, že mě změnili život. Jsou to naprostí profesionálové. Již od mládí jsem trpěla...Číst dál

Velmi příjemné prostředí kliniky ve Vysočanech a milý personál, který se snaží vyjít vstříc a poradí, co je pro klienta nejvhodnější.

Zobrazit další recenze
Požádejte: My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

Peeling s AHA kyselinama

Na klinice My Best Care v Berouně jsem podstoupila opakovaný chemický peeling. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto kliniku, protože jejich přístup byl velmi milý a ochotný. Před zákrokem mi bylo vše vysvětleno a vše bylo provedeno velmi...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (57)

Videa (5)

Požádejte: My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Nabídky (1)

Hydratace švýcarskou výplni!
PROMO
Platí do 18. 10. 2023
4 adresy v Praha, Beroun, Mlad...
Hydratace švýcarskou výplni!
Platí do 18. 10. 2023
4 adresy v Praha, Beroun, Mlad...
Hloubková hydratace a obnovení elasticity a struktury pleti. Obnovte základní stavební kameny pleti a tím docilte viditelného omlazení a svěžesti pleti.
Číst dál

Lékaři z pracoviště

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Šárka Slavíková

Spolupracuje s

Mudr. Ján Bumbera

Mudr. Ján Bumbera

Požádejte: My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!