MUDr. Zoja Čurilová Roháčová

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 39, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová vystudovala Univerzitu P. J. Šafárika v Košicích, studium ukončila v roce 2004. V roce 2009 pak získala evropskou atestaci v gynekologii a porodnictví II. stupně.

Tato zkušená lékařka se však ve svém oboru nadále vzdělává, aby svým pacientům poskytovala tu nejlepší péči. O tom svědčí fakt, že se pravidelně účastní odborných kurzů a stáží, včetně těch zahraničních. V roce 2017 se například zúčastnila Celostátní konference sekce ultrazvukové diagnostiky, ve stejném roce také získala FMF Certifikát - Ultrazvuková diagnostika v 11. - 14. týdnu gravidity.

Během své pracovní kariéry sbírala zkušenosti v několika lékařských zařízeních. Mezi ně patří například Nemocnice Valašské Meziříčí, Fakultní nemocnice Bulovka, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Gyncentrum a také klinika Asklepion, kde tato lékařka aktuálně působí.

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová je také členkou hned několika odborných společností , a to nejen českých, ale i zahraničních: České lékařské komory, České gynekologické a porodnické společnosti, Společnosti minimálně invazivní estetické gynekologie a také Evropské společnosti estetické gynekologie (ESAG) a IMCAS.

Tato lékařka se specializuje na oblast gynekologie, a to již od roku 2004. Kromě ambulantní péče o pacientky s gynekologickými potížemi se zaměřuje i na prenatální péči, ultrazvukovou diagnostiku a operační výkony z oblasti plastické chirurgie ženského genitálu.

Na estetickou gynekologii se specializuje MUDr. Zoja Čurilová Roháčová již 12 let. Provádí například ošetření tkání v oblasti genitálií za použití CO2 laseru či aplikaci kyseliny hyaluronové pro omlazení a zpevnění zevního i vnitřního genitálu.

Centrum Asklepion nabízí celou řadu zákroků z oblasti plastické gynekologie. Mezi ně patří například plastika vaginy, omlazení ženského genitálu, laserová léčba inkontinence, plastika panenské blány či plastika velkých stydkých pysků (labioplastika).

Labioplastika

Jedním ze zákroků, který v oblasti estetických výkonů intimních partií u žen klinika nabízí, je labioplastika. Pod tímto názvem se skrývá operace malých stydkých pysků, při které je odstraněna přebytečná tkáň a zároveň upravena symetrie této oblasti. Operaci lze provést jak v lokální, tak celkové anestezii. Řezy jsou vedeny tak, aby zcela minimálně poškodily nervová zakončení v dané oblasti. Zároveň jsou využívány vstřebatelné stehy.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2009

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Obrázky (10)

Videa (10)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (69)

Labioplastika - holení, menstruace
Odpověď odborníka · 14. 6. 2020

Dobry den, vy se oholite pred operaci a pak az za 2tydny. Uvidite, dle hojeni. Nekdo ma po operaci otok a modriny, nekdo ne. Prvnich 14dni po operaci neni vhodne pouzivat tampony. Z menstruace infekci do rany nedostanete. Pouzivaji se vstrebatelne...

Číst dál
Labioplastika - cena/výkon
Odpověď odborníka · 8. 6. 2020
Dobry den, samotna operace stoji 15000kc,ale pak tam mate poplatek za lehkou anestezii kolem 2000 az 3000kc.Vykon trva do 45minut.Dr.Rohacova
Labioplastika, bolest při styku
Odpověď odborníka · 8. 6. 2020
Dobry den, nepisete jaky typ reopetace Vam delali. Jestli zuzovali jenom vchod nebo i pochvu. Musela bych to videt, abych se mohla vyjadrit, jake to bude mit nasledky do budoucna. Dr. Rohacova
Labio otevření rány
Odpověď odborníka · 11. 5. 2020
Dobry den, nelze se vyjadrit k nalezu na Vasem pravem stydkem pysku, kdyz to nevidim. Doktor zvolil pravdepodobne klinovitou resekci a tehdy se stava, ze se nezroste vsechna tkan adekvatne, protoze je pod tahem a utrhne se. Dr. Rohacova
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.