MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 160/39, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 2328 návštěv profilu

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová vystudovala Univerzitu P. J. Šafárika v Košicích, studium ukončila v roce 2004. V roce 2009 pak získala evropskou atestaci v gynekologii a porodnictví II. stupně.

Tato zkušená lékařka se však ve svém oboru nadále vzdělává, aby svým pacientům poskytovala tu nejlepší péči. O tom svědčí fakt, že se pravidelně účastní odborných kurzů a stáží, včetně těch zahraničních. V roce 2017 se například zúčastnila Celostátní konference sekce ultrazvukové diagnostiky, ve stejném roce také získala FMF Certifikát - Ultrazvuková diagnostika v 11. - 14. týdnu gravidity.

Během své pracovní kariéry sbírala zkušenosti v několika lékařských zařízeních. Mezi ně patří například Nemocnice Valašské Meziříčí, Fakultní nemocnice Bulovka, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Gyncentrum a také klinika Asklepion, kde tato lékařka aktuálně působí.

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová je také členkou hned několika odborných společností , a to nejen českých, ale i zahraničních: České lékařské komory, České gynekologické a porodnické společnosti, Společnosti minimálně invazivní estetické gynekologie a také Evropské společnosti estetické gynekologie (ESAG) a IMCAS.

Tato lékařka se specializuje na oblast gynekologie, a to již od roku 2004. Kromě ambulantní péče o pacientky s gynekologickými potížemi se zaměřuje i na prenatální péči, ultrazvukovou diagnostiku a operační výkony z oblasti plastické chirurgie ženského genitálu.

Na estetickou gynekologii se specializuje MUDr. Zoja Čurilová Roháčová již 12 let. Provádí například ošetření tkání v oblasti genitálií za použití CO2 laseru či aplikaci kyseliny hyaluronové pro omlazení a zpevnění zevního i vnitřního genitálu.

Centrum Asklepion nabízí celou řadu zákroků z oblasti plastické gynekologie. Mezi ně patří například plastika vaginy, omlazení ženského genitálu, laserová léčba inkontinence, plastika panenské blány či plastika velkých stydkých pysků (labioplastika).

Labioplastika

Jedním ze zákroků, který v oblasti estetických výkonů intimních partií u žen klinika nabízí, je labioplastika. Pod tímto názvem se skrývá operace malých stydkých pysků, při které je odstraněna přebytečná tkáň a zároveň upravena symetrie této oblasti. Operaci lze provést jak v lokální, tak celkové anestezii. Řezy jsou vedeny tak, aby zcela minimálně poškodily nervová zakončení v dané oblasti. Zároveň jsou využívány vstřebatelné stehy.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2009

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Obrázky (10)

Videa (10)

Požádejte: MUDr. Zoja Čurilová Roháčová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (69)

Labioplastika - holení, menstruace
Odpověď odborníka · 14. 6. 2020

Dobry den, vy se oholite pred operaci a pak az za 2tydny. Uvidite, dle hojeni. Nekdo ma po operaci otok a modriny, nekdo ne. Prvnich 14dni po operaci neni vhodne pouzivat tampony. Z menstruace infekci do rany nedostanete. Pouzivaji se vstrebatelne...

Číst dál
Labioplastika - cena/výkon
Odpověď odborníka · 8. 6. 2020
Dobry den, samotna operace stoji 15000kc,ale pak tam mate poplatek za lehkou anestezii kolem 2000 az 3000kc.Vykon trva do 45minut.Dr.Rohacova
Labioplastika, bolest při styku
Odpověď odborníka · 8. 6. 2020
Dobry den, nepisete jaky typ reopetace Vam delali. Jestli zuzovali jenom vchod nebo i pochvu. Musela bych to videt, abych se mohla vyjadrit, jake to bude mit nasledky do budoucna. Dr. Rohacova
Labio otevření rány
Odpověď odborníka · 18. 5. 2020

Dobry den, mate pravdu. Stehy pobolili, protoze byli pod tahem. Doktor nezblizil vnitrek. Ja to vidim na nove nariznuti a sesiti, kdyz se s tim nespokojite, co asi ne. Je tam jeste maly 5mm otok. Ale moc to nezmeni, kdyz splasne. S pozdravem...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Spolupracuje s

Požádejte: MUDr. Zoja Čurilová Roháčová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!