MUDr. Petr Kavalec

MUDr. Petr Kavalec

Žádné recenze
Ohodnotit
Vodní 13, Uherské Hradiště, Zlínský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Petr Kavalec
MUDr. Petr Kavalec
Žádné recenze

Informace

  • 1165 návštěv profilu

MUDr. Petr Kavalec je zkušeným lékařem, který se zaměřuje na obor chirurgie. V současnosti pracuje na postu primáře chirurgického oddělení Uherskohradišťské nemocnice a.s., kde je i náměstkem po léčebně preventivní péči a vedoucím lékařem všeobecné chirurgické a onkochirurgické ambulance. Mimo to je však také odborným zástupcem společnosti Chirurgie Svatá Alžběta s.r.o., která se nachází v Uherském Hradišti.

Tento lékař vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Studium úspěšně zakončil již v roce 1982, má tedy ve svém oboru mnohaleté zkušenosti. Vlastní atestaci z oboru chirurgie a získal i diplom celoživotního vzdělávání.

Chirurgické oddělení Uherskohradišťské nemocnice a.s. poskytuje nepřetržitou péči v oboru všeobecné chirurgie, a to jak péči plánovanou, tak akutní. Oddělení se zaměřuje především na chirurgii břišní, cévní, prsní žlázy, dále také na chirurgii kýl břišní stěny a traumatologii dutiny hrudní a břišní. Jsou zde preferovány miniinvazivní zákroky (laparoskopie a podobně).

Vznik oddělení se datuje až do roku 1924 – vzniklo jako zcela první oddělení tehdejší Zemské nemocnice v Uherském Hradišti. V roce 2014 bylo oddělení přestěhováno do nové budovy – Centrálního objektu chirurgických oborů. Součástí oddělení jsou 2 ambulance, 1 ambulance s nepřetržitým provozem, dále také vyšetřovna, chirurgické endoskopie a společný zákrokový sál.

Některé z ambulancí jsou specializované – konkrétně se jedná například o ambulanci chronických ran, centrum pro řešení kýly, stomickou ambulanci či cévní a flebologickou ambulanci.

Chirurgie Svatá Alžběta s.r.o. nabízí specializovanou chirurgickou ambulantní péči, ale i nemocniční operační zákroky. Součástí místního lékařského týmu je několik zkušených lékařů. Zařízení má smlouvy s hlavními tuzemskými zdravotními pojišťovnami. Operační výkony jsou realizovány v operačních sálech Uherskohradišťské nemocnice. Mezi poskytované zákroky patří například kompletní chirurgie zažívacího traktu, operace kýl, prsou, varixů (křečových žil) a další.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1990

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Plastická chirurgie

Požádejte: MUDr. Petr Kavalec o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!