Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 1 odpovědí

MUDr. Petr Kavalec

Chirurgie Uherské Hradiště
Chirurgie Uherské Hradiště
CHIRURGIE Sv.Alžběta s.r.o.
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Petr Kavalec a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Petr Kavalec již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 26.9.2013
Spokojený/á     

Příjemný, charismatický a především odborník ve svém oboru nejen z doslechu...

Profil - MUDr. Petr Kavalec - Chirurgie Uherské Hradiště

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČChS - Česká chirurgická společnost

Uvítání

MUDr. Petr Kavalec je zkušeným lékařem, který se zaměřuje na obor chirurgie. V současnosti pracuje na postu primáře chirurgického oddělení Uherskohradišťské nemocnice a.s., kde je i náměstkem po léčebně preventivní péči a vedoucím lékařem všeobecné chirurgické a onkochirurgické ambulance. Mimo to je však také odborným zástupcem společnosti Chirurgie Svatá Alžběta s.r.o., která se nachází v Uherském Hradišti.

Tento lékař vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Studium úspěšně zakončil již v roce 1982, má tedy ve svém oboru mnohaleté zkušenosti. Vlastní atestaci z oboru chirurgie a získal i diplom celoživotního vzdělávání.

Naše ordinace

Chirurgické oddělení Uherskohradišťské nemocnice a.s. poskytuje nepřetržitou péči v oboru všeobecné chirurgie, a to jak péči plánovanou, tak akutní. Oddělení se zaměřuje především na chirurgii břišní, cévní, prsní žlázy, dále také na chirurgii kýl břišní stěny a traumatologii dutiny hrudní a břišní. Jsou zde preferovány miniinvazivní zákroky (laparoskopie a podobně).

Vznik oddělení se datuje až do roku 1924 – vzniklo jako zcela první oddělení tehdejší Zemské nemocnice v Uherském Hradišti. V roce 2014 bylo oddělení přestěhováno do nové budovy – Centrálního objektu chirurgických oborů. Součástí oddělení jsou 2 ambulance, 1 ambulance s nepřetržitým provozem, dále také vyšetřovna, chirurgické endoskopie a společný zákrokový sál.

Některé z ambulancí jsou specializované – konkrétně se jedná například o ambulanci chronických ran, centrum pro řešení kýly, stomickou ambulanci či cévní a flebologickou ambulanci.

Chirurgie Svatá Alžběta s.r.o. nabízí specializovanou chirurgickou ambulantní péči, ale i nemocniční operační zákroky. Součástí místního lékařského týmu je několik zkušených lékařů. Zařízení má smlouvy s hlavními tuzemskými zdravotními pojišťovnami. Operační výkony jsou realizovány v operačních sálech Uherskohradišťské nemocnice. Mezi poskytované zákroky patří například kompletní chirurgie zažívacího traktu, operace kýl, prsou, varixů (křečových žil) a další.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dupuytrenova kontraktura
Léčba křečových žil (varixů)
   Sklerotizace (skleroterapie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Uherské Hradiště
Adresa
Vodní 13
68601 Uherské Hradiště
Česká republika

Ordinační hodiny
Čtvrtek
07:30 - 15:00