Studio Hana Beauty

Studio Hana Beauty

Žádné recenze
Ohodnotit
Štefánikova 5/229, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Studio Hana Beauty
Studio Hana Beauty
Žádné recenze

Informace

  • 73 návštěv profilu

Studio Hana Beauty se specializuje na snižování celkové hmotnosti, formování postavy, ale i na odtučňovací, realaxační nebo jiné procedury. Výsledků se zde snaží dosáhnout kombinací různých neivazivních metod. Individuální terapie se ve studiu provádí pomocí špičkových a certifikovaných přístrojů. A kromě terapií se při léčbě uplatňují rovněž lymfatické masáže nebo i jiné doplňkové výrobky, které efekt procedur ještě více umocňují. Vše probíhá pod dohledem zkušeného lékaře.

Nabídka Studia Hana Beauty:
Odstraňování tuků a celulitidy

Přístroj Accent XL

Radiofrekvenční přístroj Accent XL se využívá k odstranění celulitidy, tukových vrstev a také k jiným kosmetickým a estetickým ošetřením. Jde o bezbolestnou a zejména neinvazivní liposukci, která je oproti klasické liposukci mnohem šetrnější. Přístroj funguje na principu radiofrekvence s frekvencí 40,68 MHz. V zásadě jde o narušení tukových buněk, jejichž obsah následně z těla ven vyloučí lymfatický systém.

Z vyšetření nevyplývají žádná omezení, dokonce není nutná ani rekonvalescence. Aplikace je bezbolestná, klienti nepociťují nic nepříjemného, pouze vnímají teplo přístroje. Ten sestává z bipolární a unipolární hlavice, z čehož každá slouží k něčemu jinému. Unipolární hlavice odstraňuje celulitidu, objem tukových tkání a formuje problematické partie těla. Bipolární hlavice působí na kolagenní vlákna, tudíž zajišťuje vyhlazení vrásek a vypnutí pleti.

Ošetření trvá přibližně hodinu a mezi dalšími aplikacemi je nutné dodržovat odstup (týden až 14 dní). Efekt je viditelný již po druhém ošetření.

Dále nabízíme ošetření přístroji VacuShape, PneuVen, VacuPlus, BodyRoll. Také kyslíkové terapie, lymfatické masáže nebo služby dietologa.

Studio Hana Beauty se nachází v Praze 5 - Radlice a jejím cílem je především nabídnout klientům možnost individuální péče, která závisí na jejich požadavcích a přání. Studio se zabývá formováním postavy pod lékařským dohledem. Samozřejmostí je špičková péče za přijatelné ceny a slevy pro stálé klienty.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (1)

Požádejte: Studio Hana Beauty o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!