Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková

Dermatologie Praha
Dermatologie Praha
FREY TOMÁŠ MUDr., CSc. & HEŘMÁNKOVÁ DAGMAR MUDr.
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 24.7.2013
Spokojený/á     

Nejlepší kožní lékař, jakého jsem poznala, určitě doporučuji, Jitka

Profil - MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková - Dermatologie Praha

Uvítání

MUDr. Dagmar Freyová Heřmánková zdárně dokončila v roce 2002 studium na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po studiu, ve stejném roce, začala pracovat ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, a to na Dermatovenerologické klinice, kde zůstala až doposud. V roce 2004 úspěšně složila atestaci I. stupně v oboru dermatovenerologie. V roce 2005 nastoupila do Dermatovenerologické ambulance v Klánovicích, kde rovněž působí až do dnešní doby. Od roku 2006 do roku 2007 pracovala pro Ústav estetické medicíny. Ve stejném roce nastoupila do MYCLINIC Prague, kde zastávala funkci specialistky na injekční aplikace až do roku 2011. Mezi tím, v roce 2008, složila i atestaci II. stupně, opět pro obor dermatovenerologie. Účastnila se řady odborných školení, které se týkaly všeobecné dermatovenerologie, ale také dermatologie korektivní. Rovněž má za sebou několik kurzů zaměřených na aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a na chemický peeling, které absolvovala v rámci MYCLINIC Prague. Je členkou odborné Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Lékařka se v současné době v Derma Klánovice s.r.o. zaměřuje především na komplexní péči v oblasti dermatologie, a to jak o dospělé, tak i o děti. Také provádí dermatochirurgické operace a zejména se zabývá zákroky v oblasti korektivní a estetické dermatologie. 

Naše ordinace

Dermatologická ambulace Derma Klánovice s. r. o. funguje od roku 1995. MUDr. Dagmar Freyová a MUDr. Tomáš Frey, CSc. se zde zabývají problematikou spojenou s pigmentovými afekcemi, lupénkou, růžovkou, ekzémy, plísněmi, kožními infekcemi, kožními nádory, bercovými vředy a s onemocněním nehtů a vlasů. Z hlediska dermatochirurgických zákroků provádí odstranění znamének, vulgárních veruk, bradavic, rovněž operaci kožních nádorů, provádí také zákroky na nehtech a mužském genitálu. Estetická dermatologie v pojetí Derma Klánovice s.r.o. poskytuje odstranění degenerativních kožních projevů, operaci očních víček, aplikaci výplní, botulotoxinu, ošetření mezoterapií, mezonitěmi, chemický peeling nebo injekční lipolýzu. 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Chemický peeling
Gentle Waves LED Photomodulation – ošetření pleti
Injekční lipolýza
Injekční výplně
   Juvéderm®
   Radiesse (Calcium hydroxylapatit)
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Korekce jizev
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Praha
Adresa
Slavětínská 83
190 14 Praha
Praha - Klánovice
Česká republika