MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková

MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Slavětínská 83, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková
MUDr. Dagmar Freyová-Heřmánková
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Dagmar Freyová Heřmánková zdárně dokončila v roce 2002 studium na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po studiu, ve stejném roce, začala pracovat ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, a to na Dermatovenerologické klinice, kde zůstala až doposud. V roce 2004 úspěšně složila atestaci I. stupně v oboru dermatovenerologie. V roce 2005 nastoupila do Dermatovenerologické ambulance v Klánovicích, kde rovněž působí až do dnešní doby. Od roku 2006 do roku 2007 pracovala pro Ústav estetické medicíny. Ve stejném roce nastoupila do MYCLINIC Prague, kde zastávala funkci specialistky na injekční aplikace až do roku 2011. Mezi tím, v roce 2008, složila i atestaci II. stupně, opět pro obor dermatovenerologie. Účastnila se řady odborných školení, které se týkaly všeobecné dermatovenerologie, ale také dermatologie korektivní. Rovněž má za sebou několik kurzů zaměřených na aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a na chemický peeling, které absolvovala v rámci MYCLINIC Prague. Je členkou odborné Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. 

Lékařka se v současné době v Derma Klánovice s.r.o. zaměřuje především na komplexní péči v oblasti dermatologie, a to jak o dospělé, tak i o děti. Také provádí dermatochirurgické operace a zejména se zabývá zákroky v oblasti korektivní a estetické dermatologie. 

Dermatologická ambulace Derma Klánovice s. r. o. funguje od roku 1995. MUDr. Dagmar Freyová a MUDr. Tomáš Frey, CSc. se zde zabývají problematikou spojenou s pigmentovými afekcemi, lupénkou, růžovkou, ekzémy, plísněmi, kožními infekcemi, kožními nádory, bercovými vředy a s onemocněním nehtů a vlasů. Z hlediska dermatochirurgických zákroků provádí odstranění znamének, vulgárních veruk, bradavic, rovněž operaci kožních nádorů, provádí také zákroky na nehtech a mužském genitálu. Estetická dermatologie v pojetí Derma Klánovice s.r.o. poskytuje odstranění degenerativních kožních projevů, operaci očních víček, aplikaci výplní, botulotoxinu, ošetření mezoterapií, mezonitěmi, chemický peeling nebo injekční lipolýzu. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Krásný výsledek, paní doktorka velmi vstřícná ! Jrště jednou děkuji A.V.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.