Prim. MUDr. Martin Chorvát - Venusium Clinic

Prim. MUDr. Martin Chorvát - Venusium Clinic Premium

(205 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 1155271185
Prim. MUDr. Martin Chorvát - Venusium Clinic Premium
(205 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 33292 návštěv profilu

MUDr. Martin Chorvát je atestovaný plastický chirurg, který působí na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a současně i na několika soukromých pracovištích estetické plastické chirurgie nejen v Praze, ale i ve Zlíně.

Lékařské vzdělání získal na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po promoci v roce 2010 začal pracovat na Oddělení plastické chirurgie ve Zlíně, kde prováděl celé spektrum výkonů plastické chirurgie. Zároveň několik let sloužil ústavní pohotovostní služby na odd. traumatologie KNTB a.s. Zlín, kde získal cenné zkušenosti i z oblasti traumatologie

V roce 2014 začal pracovat na Klinice plastické chirurgie FNVK v Praze, kde pokračoval postgraduálním studiem,  které v roce 2017 úspěšně zakončil obhájením atestace v oboru plastické chirurgie. Věnuje se celému spektru plastické chirurgie, estetické chirurgie, mikrochirurgie a vrozeným vadám. Vyučuje budoucí lékaře na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. 

Aktuálně se s ním můžete setkat i na soukromé pražské klinice Premier Clinic a kromě toho také v IEM – Institutu estetické medicíny ve Zlíně

MUDr. Martin Chorvát zastává názor, že je nutné se celoživotně vzdělávat. Pravidelně se proto účastní odborných kongresů a kurzů. Například v roce 2018 absolvoval Certificate Aptos – Thread Lifting Methods (Perfect Clinic, Praha), dále také Oncoplastic and Postmastectomy Breast Reconstruction Workshop – Dr. Zoltán Mátrai Ph.D. (Budapešť) a Perfect Beauty Medicine – Rhinoplasty Masterclass Prague, Prof. Pietro Palma MD (Praha) a další.

Je členem několika odborných společností, mezi které patří Česká lékařská komora, ČLS JEP – Česká společnost chirurgie ruky, ČLS JEP – Česká společnost plastické chirurgie a ČLS JEP – Česká společnost estetické chirurgie.

Své zkušenosti a vědomosti předává v roli pedagoga. Vyučuje budoucí lékaře při 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr Martin Chorvát provádí široké spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Díky bohatým zkušenostem se věnuje i chirurgii ruky a rekonstrukční chirurgii.

Jedním z privátních pracovišť, kde MUDr. Martin Chorvát působí, je Premier Clinic. Jde o velmi moderní,  technologicky vyspělou soukromou estetickou kliniku v samém centrum Prahy. Jejím cílem je poskytovat svým pacientům služby špičkové kvality za dostupné ceny. Klinika má k dispozici 2 high-tech operační sály s možností low-flow anestezie a samozřejmostí jsou kompletně vybavené monitorované dospávací pokoje pro pacienty po rozsáhlejších výkonech prováděných v celkové anestezii.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká společnost plastické chirurgie

Zkušenost:

 • 14 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Slovenčina

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Dosažená odbornost:

 • Atestace z oboru plastická chirurgie

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2017

Certifikáty:

 • Pojistný certifikát odpovědnosti za škodu
 • Certifikát odborné způsobilosti v estetické chirurgii

Členství:

 • Společnost estetické chirurgie ČLS JEP

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Odstranění tetování

cena je pouze orientační závisí od velikosti a jedná se o 1. sezení ze 6 ti celkem (výhodná cena při zakoupení balíčku 6ti ošetření)
Od: 1.250 Kč

Laserová epilace

1. sezení ze 6 ti
Od: 555 Kč

Sklerotizace

1 oblast aplikace
Od: 4.990 Kč

Mezonitě

8 nití do obličeje - 1kus PLLA Nitě 120mm (4 a 4 nitě do každé strany obličeje)
Od: 12.000 Kč

Frakční laser

napr. ošetření celého obličeje
Od: 10.000 Kč

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (205)

5.0
205 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení prsou

U pana doktora probíhala konzultace tak že se ptal proč chci operaci, jakou mám představu a představil mi implantáty . Pan doktor mi charakterově sedl hned při prvním setkání. Nijak mě neodbyl, seznámil mě s možnými komplikacemi a co by mi doporučil...Číst dál

Operace horních víček

U pana doktora Chorváta som absolvovala operáciu horných viečok a som nadšená z výsledku. Operácia splnila nielen funkčnú časť -odstranenie nadbytočnej kože a odľahčenie namahaných očí, ale aj estetickú/vizuálnu predstavu - vykonanú profesionálny...Číst dál

Operace očních víček

Oční víčka jsem měla už dost převislá. I bratranec mi řekl, že je mám jako můj táta, tak jsem se rozhodla, že to chci řešit. Vybrala jsem si MUDr. Martina Chorváta podle hodnocení a myslím, že to byla dobrá volba. U některých kamarádek, které byly ji...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Operace horních víček, MUDr Martin Chorvát
Operace horních víček

Minulý měsíc jsem ve Zlíně podstoupila zákrok - operaci horních víček. Jsem velmi spokojená, jizvy již nejsou téměř vidět. Pan doktor i celý tým byl profesionální. Dostala jsem veškeré informace, které jsem potřebovala, jak před samotným zákrokem, ta...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Prim. MUDr. Martin Chorvát - Venusium Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (133)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (29)

Požádejte: Prim. MUDr. Martin Chorvát - Venusium Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (12)

Labioplastika ambulantně?
Odpověď odborníka · 8. 9. 2020
Dobrý den, lokální anestéze je nejideálnejší z pohledu, že Váš organizmus nezatěžují anestetika a můžete po výkonu domů. Taky je provádím v lokální anestézii. V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky.
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Požádejte: Prim. MUDr. Martin Chorvát - Venusium Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!