MUDr. Martin Chorvát

MUDr. Martin Chorvát Premium

(173 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 2 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1155271185
MUDr. Martin Chorvát Premium
(173 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 20078 návštěv profilu

MUDr. Martin Chorvát je atestovaný plastický chirurg, který působí na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a současně i na několika soukromých pracovištích estetické plastické chirurgie nejen v Praze, ale i ve Zlíně.

Lékařské vzdělání získal na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po promoci v roce 2010 začal pracovat na Oddělení plastické chirurgie ve Zlíně, kde prováděl celé spektrum výkonů plastické chirurgie. Zároveň několik let sloužil ústavní pohotovostní služby na odd. traumatologie KNTB a.s. Zlín, kde získal cenné zkušenosti i z oblasti traumatologie

V roce 2014 začal pracovat na Klinice plastické chirurgie FNVK v Praze, kde pokračoval postgraduálním studiem,  které v roce 2017 úspěšně zakončil obhájením atestace v oboru plastické chirurgie. Věnuje se celému spektru plastické chirurgie, estetické chirurgie, mikrochirurgie a vrozeným vadám. Vyučuje budoucí lékaře na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. 

Aktuálně se s ním můžete setkat i na soukromé pražské klinice Premier Clinic a kromě toho také v IEM – Institutu estetické medicíny ve Zlíně

MUDr. Martin Chorvát zastává názor, že je nutné se celoživotně vzdělávat. Pravidelně se proto účastní odborných kongresů a kurzů. Například v roce 2018 absolvoval Certificate Aptos – Thread Lifting Methods (Perfect Clinic, Praha), dále také Oncoplastic and Postmastectomy Breast Reconstruction Workshop – Dr. Zoltán Mátrai Ph.D. (Budapešť) a Perfect Beauty Medicine – Rhinoplasty Masterclass Prague, Prof. Pietro Palma MD (Praha) a další.

Je členem několika odborných společností, mezi které patří Česká lékařská komora, ČLS JEP – Česká společnost chirurgie ruky, ČLS JEP – Česká společnost plastické chirurgie a ČLS JEP – Česká společnost estetické chirurgie.

Své zkušenosti a vědomosti předává v roli pedagoga. Vyučuje budoucí lékaře při 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr Martin Chorvát provádí široké spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Díky bohatým zkušenostem se věnuje i chirurgii ruky a rekonstrukční chirurgii.

Jedním z privátních pracovišť, kde MUDr. Martin Chorvát působí, je Premier Clinic. Jde o velmi moderní,  technologicky vyspělou soukromou estetickou kliniku v samém centrum Prahy. Jejím cílem je poskytovat svým pacientům služby špičkové kvality za dostupné ceny. Klinika má k dispozici 2 high-tech operační sály s možností low-flow anestezie a samozřejmostí jsou kompletně vybavené monitorované dospávací pokoje pro pacienty po rozsáhlejších výkonech prováděných v celkové anestezii.

Dosažená odbornost:

 • Atestace z oboru plastická chirurgie

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2017

Certifikáty:

 • Pojistný certifikát odpovědnosti za škodu
 • Certifikát odborné způsobilosti v estetické chirurgii

Členství:

 • Společnost estetické chirurgie ČLS JEP

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

První návštěva zdarma:

 • Ne

Recenze (173)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Byla jsem na zákroku zvětšení rtů ve Zlíně a musím říct že pán doktor byl velmi milý a opatrný. Zatím to mám čerstvé, ale už teď jsem s výsledkem spokojená DOPORUČUJI

Jsem 5 dnů po zákroku - plastika horních víček. Na hodnocení výsledku je ještě brzo - to uvidíme, až se vytáhnou stehy a odlepí náplasti. Ale mohu hodnotit samotný zákrok. Cítila jsem se, že jsem v těch nejlepších rukou. Pan doktor Chorvát je výbo...Číst dál

Velké DĚKUJI panu doktorovi, který mi splnil sen. Je to opravdu profesionál a velký sympaťák. Od samého začátku jsem věděla, že jsem ve správných rukách.. ❤️

Kompletní příběh (Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)):
Augmentace s modelací- MUDr. Martin Chorvát
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Martin Chorvát o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (113)

Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (23)

Požádejte: MUDr. Martin Chorvát o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Labioplastika ambulantně?
Odpověď odborníka · 8. 9. 2020
Dobrý den, lokální anestéze je nejideálnejší z pohledu, že Váš organizmus nezatěžují anestetika a můžete po výkonu domů. Taky je provádím v lokální anestézii. V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky.
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Požádejte: MUDr. Martin Chorvát o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!