MUDr. Katarína Bodianová

MUDr. Katarína Bodianová

Žádné recenze
Ohodnotit
Šrobárova 50, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Katarína Bodianová
MUDr. Katarína Bodianová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

V roce 1988 MUDr. Katarína Bodianová úspěšně ukončila studium na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Paní doktorka pracovala pro chirurgickou kliniku Fakultní nemocnice v Motole, kde nabrala mnoho zkušeností a nyní působí jako lékařka ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze na oddělení plastické chirurgie. Chirurgická klinika v Praze na Královských Vinohradech je společným pracovištěm fakultní nemocnice a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Na Klinice plastické chirurgie jsou prováděny plastické, rekonstrukční a estetické zákroky. Klinika je v České republice centrem pro léčbu rozštěpových vad. MUDr. Katarína Bodianová je mimo jiné i členkou České společnosti plastické chirurgie.

Klinika plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady se zabývá léčbou vrozených vad, chirurgickou léčbou kožních nádorů, rekonstrukcí prsou a dalších zákroků včetně estetické chirurgie. Klinika rovněž provádí mikrochirurgické zákroky, jako je replantační mikrochirurgie, tedy zpětné našívání částí těla oddělených úrazem. Péče je na klinice komplexní. Kromě plastického chirurga o pacienta pečuje také pediatr, ortodontista, genetik, klinický teratolog, foniatr, otorhinolaryngolog, antropolog a psycholog.

MUDr. Katarína Bodianová díky své dlouholeté praxi provedla nespočet chirurgických zákroků a v její péči byly stovky spokojených pacientů. Chirurgie pomáhá napravit významné vady nebo problémy, je vhodné se svěřit do rukou zkušeného lékaře. MUDr. Katarína Bodianová do kategorie zkušených chirurgů jednoznačně zapadá. Plastická chirurgie je speciální typ chirurgie, která může změnit nejen vzhled, ale i schopnost člověka v životě fungovat. Na první konzultaci není potřeba se objednávat.

Do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady se dá dostat autem či městskou hromadnou dopravou. Metrem se do vinohradské nemocnice nejlépe dostanete, pokud vystoupíte na stanici metra Želivského. Zastávka MHD nese název Nemocnice Vinohrady a jezdí tam autobusy s číslem 297.

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.