Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Hrudky ve rtech

Pacient: Elisa11

Opava

Zákrok: nestojí to za to

Informuje: Elisa11. 95% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

21. 10. 2019 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Podstoupila jsem zvětšení horního rtu kyselinou hyaluronovou. Pravá strana rtu vypadá přesně jak jsem si představovala ale levá strana je katastrofální. Plná hrudek, nerovností a viditelně opadlá. A to ani nemluvím o tom, že vidím jak je výplň aplikována opravdu povrchově a “prosvítá” přes kůži. Paní doktorka mi na kontrole řekla, že se jí to zdá v pořádku ale že můžeme provést korekci doplněním prohlubně...to rozhodne ne protože ještě víc spackat rty si nenechám... Hodlám podstoupit hyaluronidazu u někoho jiného... Rozhodně nedoporučuji

1

Komentář (1)

Zákrok jsem podstoupila u MUDr. R.Z.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Nejlepší volba

Už dlouho jsem si přála plnější dekolt, ale vzhledem k množství alergií, které mě celý můj život doprovází, jsem se bála augmentace silikonovými implantáty. Hledala jsem tedy různé způsoby, jak si toto přání splnit aniž bych byla nucena do svého...

Číst dál
Ošetření třech lokalit liposukcí

Mohu jen doporučit .. pan doktor je super. Líbí se mi, ze mi nemazal med kolem pusy a hned mi řekl co jde a co nejde a jak to bude vypadat . Hezky jsme si popovídali je to veselá kopa se zlatými rucickami. A o ceně ani nemluvím za 3 lokality...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína