Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 1. 2018 · Aktualizováno: 14. 1. 2018

Povolené břicho po porodu

Nepřesvědčivý výsledek

O lékaři

2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, mám povolené břicho po porodu. Snažím se cvičit, nechala jsem už plno peněz za poradce, jídelníčky, trenéry... Bohužel bez úspěchu, mám z toho špatnou psychiku a hrozně mě to trápí a mrzí. Ráda bych se dostala přes VZP k plastice. Já na to bohužel finance nemám, proto to zkouším touto cestou. Děkuji za Vaši odpověď. 

2

Komentáře (2)

Dobry den, určitě to jde, pokud splňujete předpoklady. V Praze v nemocnici Královské Vinohrady a v Motole např. V jiných krajích nevím, záleží odkud jste. Je asi půlroční čekací doba, tak pokud byste chtěla na tom odzim, moc bych to neoddalovala. Já jsem byla u Mudr. Chorváta v Královských Vinohradech, ordinuje úterky a moc příjemný pan doktor. Nastupuji 13.2. A zkuste ještě na Facebooku jsme ve skupině abdominoplastika a tam se dozvíte spoustu zkušeností. Hezký den. M. ?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Po abdominoplastice se cítím skvěle

Dobrý den, v životě jsem nepoznala lepšího a vstřícnějšího lékaře, než je pan doktor Urban. Je to velice hodný a neskutečně vstřícný člověk. Měla jsem tu čest, že mi dělal abdominoplastiku. Po jeho zákroku se cítím zase jako normální žena a...

Číst dál
Abdominoplastika u Mudr. Skály
Pan doktor Skala je člověk se srdickem na správném místě a ma zlaté ruce. 27.8.2018 jsem podstoupila operaci abdominoplastika bricha.Vřele všem doporuji,cely tým Mudr.Skály je velmi milý a vstřícný.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.