Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 1. 2018 · Aktualizováno: 14. 1. 2018

Povolené břicho po porodu

Nepřesvědčivý výsledek

O lékaři

2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, mám povolené břicho po porodu. Snažím se cvičit, nechala jsem už plno peněz za poradce, jídelníčky, trenéry... Bohužel bez úspěchu, mám z toho špatnou psychiku a hrozně mě to trápí a mrzí. Ráda bych se dostala přes VZP k plastice. Já na to bohužel finance nemám, proto to zkouším touto cestou. Děkuji za Vaši odpověď. 

2

Komentáře (2)

Dobry den, určitě to jde, pokud splňujete předpoklady. V Praze v nemocnici Královské Vinohrady a v Motole např. V jiných krajích nevím, záleží odkud jste. Je asi půlroční čekací doba, tak pokud byste chtěla na tom odzim, moc bych to neoddalovala. Já jsem byla u Mudr. Chorváta v Královských Vinohradech, ordinuje úterky a moc příjemný pan doktor. Nastupuji 13.2. A zkuste ještě na Facebooku jsme ve skupině abdominoplastika a tam se dozvíte spoustu zkušeností. Hezký den. M. ?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Reoperace abdominoplastiky

Před rokem jsem byla na operaci břicha ( abdominoplastice ), ale s výsledkem jsem nebyla vůbec spokojená, byla jsem zklamaná a po nějaké době jsem se rozhodla, že se objednám na konzultaci na jiné klinice. Byla jsem na konzultaci v Premier clinic...

Číst dál
Miniabdominoplastika + liposukce

Váhala jsem zda na zákrok jít nebo ne. Bála jsem se rekonvalescence. Hlavně kvůli dětem a taky práci (když budu měsíc mimo, přijdu o své zákaznice). Teď jsem moc ráda že jsem se k zákroku odhodlala a že jsem se dostala pod ruce velmi milé a...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.