Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

27. 1. 2022 · Aktualizováno: 25. 9. 2023

Operace horních očních víček, MUDr. Veliký

Stojí to za to
128810

O lékaři

Hodnocení:
Po letech trápení s povislými víčky jsem s obrátila na pana MUDr. Miroslava Velikého. Již po první konzultaci jsem věděla, že jsem na správném místě. Vše proběhlo s lidským přístupem pana doktora a jeho paní. Žádné komplikace nenastaly a výsledek předčil mé očekávání. Nejde jen o estetiku, ale i o úlevu od každodenních bolestí a únavy očí. Jedná se již třetí skvělý výsledek této operace v rámci naší širší rodiny, a proto mohu tuto kliniku vřele doporučit.

Po letech trápení s povislými víčky jsem se obrátila na pana MUDr. Miroslava Velikého. Již po první konzultaci jsem věděla, že jsem na správném místě. Vše proběhlo s lidským přístupem pana doktora a jeho paní. Žádné komplikace nenastaly a výsledek předčil mé očekávání. Nejde jen o estetiku, ale i o úlevu od každodenních bolestí a únavy očí. Jedná se již o třetí skvělý výsledek této operace v rámci naší širší rodiny, a proto tuto kliniku mohu vřele doporučit.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace horních víček

Na zákrok jsem se odhodlala až po 25 letech 1)proto, že jsem měla strach a nebylo to až tak nutné 2)nyní mi spadlá víčka zakrývala část zornice a snižovala tak vidění.

Přístup paní primářky MUDr. Aleny Schmoranzové byl profesionální...

Číst dál
Operace horních víček

Na zákrok jsem se chystala několik a let a jsem ráda, že jsem ho nakonec absolvovala. Operace proběhla bez problémů a bolesti. Rekonvalescence trvala déle než jsem čekala, ale nyní je to půl roku po operaci a zdá se, že je vše v pořádku. Určitě...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.