Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Operace horních očních víček, MUDr. Veliký

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Po letech trápení s povislými víčky jsem s obrátila na pana MUDr. Miroslava Velikého. Již po první konzultaci jsem věděla, že jsem na správném místě. Vše proběhlo s lidským přístupem pana doktora a jeho paní. Žádné komplikace nenastaly a výsledek předčil mé očekávání. Nejde jen o estetiku, ale i o úlevu od každodenních bolestí a únavy očí. Jedná se již třetí skvělý výsledek této operace v rámci naší širší rodiny, a proto mohu tuto kliniku vřele doporučit.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Po letech trápení s povislými víčky jsem se obrátila na pana MUDr. Miroslava Velikého. Již po první konzultaci jsem věděla, že jsem na správném místě. Vše proběhlo s lidským přístupem pana doktora a jeho paní. Žádné komplikace nenastaly a výsledek předčil mé očekávání. Nejde jen o estetiku, ale i o úlevu od každodenních bolestí a únavy očí. Jedná se již o třetí skvělý výsledek této operace v rámci naší širší rodiny, a proto tuto kliniku mohu vřele doporučit.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace horních očních víček

Před dvěma měsíci jsem byla u mudr. Pavla Nováka na operaci hor. očních víček. Pan doktor i sestřička jsou naprosto skvělí a pan doktor je velmi šikovný. Je to jedinečný lékař se skvělým smyslem pro humor a lidskostí. Tím vás úplně zbaví obav...

Číst dál
Operace očních víček

Operaci očních víček jsem zvažovala již delší dobu, ale strach z bolesti byl tak silný, že jsem se odvážila jít ve stavu, kdy jsem měla víčka velice spadlé a oči působily velmi unaveně. Již po první konzultaci s MUDr. Tomášem Ventrubou veškeré...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.