Nemocnice - Chirurgické oddělení Karlovy Vary

Nemocnice - Chirurgické oddělení Karlovy Vary

Žádné recenze
Ohodnotit
Bezručova 1190/19, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Nemocnice - Chirurgické oddělení Karlovy Vary
Nemocnice - Chirurgické oddělení Karlovy Vary
Žádné recenze

Informace

Nemocnici najdete v Bezručově ulici  v Karlových Varech. Pokud pojedete vlastním vozem, můžete parkovat přímo v našem areálu, hodina parkování je zdarma. Pohodlně se k nám dostanete i hromadnou dopravou. Využít můžete autobusové linky č. 1 a 22, nemocnice se navíc nachází jen několik minut pěšky od vlakové zastávky.  Ambulanci chirurgického oddělení najdete v přízemí v pavilonu A.

Vítejte na profilu Chirurgického oddělení Nemocnice Karlovy Vary. Zaměřujeme se na komplexní spektrum všeobecné chirurgie.diagnostika a léčba chirurgických onemocnění dutiny břišní a hrudníku (s výjimkou jater). Část operací provádíme klasicky, část šetrnější laparoskopickou formou. Součástí našeho oddělení je také traumatologie, kde pečujeme o pacienty po úrazech rukou a nohou, hrudníku, pánve atd.

Provádíme diagnostiku a léčbu chirurgických onemocnění dutiny břišní a hrudníku (s výjimkou jater). Část operací provádíme klasicky, část šetrnější laparoskopickou formou. Součástí našeho oddělení je také traumatologie, kde pečujeme o pacienty po úrazech rukou a nohou, hrudníku, pánve atd. V neposlední řadě se specializujeme také na dětskou chirurgi. Kompletní seznam výkonů najdete na našem webu.

Běžné jsou u nás mezioborové spolupráce s dalšími specialisty, například ortopedy, endokrinology atd. z naší nemocnice i ze zdravotnických zařízení v okolí..

Tým jedenácti specialistů v oboru chirurgie vede MUDr. Josef Marz. Zástupcem primáře je prof. MUDr. Josef Dvořák DrSc a jako vrcní sestra u nás pracuje Jana Štulíková.

Naše oddělení včetně jednotky intenzivní péče je vybavené nejnovější technikou.

Nemocnice Karlovy Vary byla založena v roce 1877 a nyní je nejdůležitějším zdravotnickým zařízením Karlovarského kraje.

Ordinační hodiny ambulance jsou každý všední den od 7 do 15 hodin. V té době je i možné se objednávat na plánovaná vyšetření. Chirurgické oddělení funguje nepřetržitě.

Jsme nejlépe vybavené chirurgické pracoviště Karlovarského kraje. Každoročně ošetříme více okolo 2500 pacientů a provedeme přes 2000 chirurgických výkonů. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky