30. 10. 2018 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Recenze Dr. Tomáš Ventruba

Recenze Dr. Tomáš Ventruba

Som maximálne spokojná. Už po konzultácii u Dr. Ventrubu som vedela, že toto je ten doktor, ktorému sa dám operovať. Mala som spolu asi tri konzultácie, ale vždy aj pochybnosti. U pána doktora Ventrubu nie. Je to Pán doktor! Som veľmi spokojná, zlepšil mi kvalitu života, som mama troch detí, ale teraz sa cítim opäť aj ako žena. Veľká vďaka pán doktor Vám aj celému Vášmu tímu. Možem len odporúčať. Žiadne hrozné bolesti, milý prístup a čo je najdôležitejšie, prinavrátená kvalita života. Som rada, že som sa rozhodla práve pre Vás, vôbec neľutujem. A komunikácia kedykoľvek, maily aj v noci, klobúk dole za prístup. Ďakujeme krásne! Zuzana s manželom

Odstranění kůže na břiše

Přebytečná kůže na břiše,vadí mi,při cvičení se pod ní potím - poté mě to tam studí,mám pak často záněty močového měchýře. Je to pro mě již léta estetický problém,stydím se svléknout do 2 dílných plavek. Očekávám,že po odstranění přebytečné...