Klinika preventivní dermatologie

Klinika preventivní dermatologie

Žádné recenze
Ohodnotit
Bubenečská 284/12, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Pracovní doba: Jsme Vám k dispozici od Po - Pá, vzdy od 9:00 do 17:00hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Klinika preventivní dermatologie
Klinika preventivní dermatologie
Žádné recenze

Informace

  • 580 návštěv profilu

Klinika preventivní dermatologie je zaměřena na všeobecnou, preventivní i estetickou dermatologii. Posláním kliniky je chirurgické odstraňování nežádoucích kožních projevů a také laserová terapie. Nachází se v Praze a byla založena v červnu roku 2019.

Tým kliniky je složen z mladých odborníků s vášní pro estetičnost, proto je klinika správnou volbou pro estetickou dermatologii. Primářkou kliniky je MUDr. Lucie Rajská, Ph.D., která je lékařkou dermatovenerologie specializující se na mini-invazivní zákroky, jako jsou aplikace injekčních dermálních výplní, aplikace mezonití a niťových liftingů, mezoterapie, plazmaterapie, injekční lipolýza a aplikaci chemického peelingu. Zástupkyní primářky na klinice je MUDr. Zuzana Kotlasová specializující se na dětskou dermatologii a všeobecnou dermatovenerologii. Tým doplňuje Nadezhda Brabcová M.D., která se specializuje především na dermatochirurgii a vlasová onemocnění. MUDr. Barbora Grillová na Klinice preventivní dermatologie působí jako lékařka venerologie a věnuje se také prevenci kožních nádorových onemocnění. Tým uzavírá MUDr. Jana Housková, která se kromě všeobecné dermatologie specializuje na cévní a obzvláště pak lymfologickou problematiku a chirurgické miniinvazivní zákroky. Vrchní sestra a zdravotní asistentka jsou pacientům vždy po ruce. 

Klinika využivá celou řadu moderních přístrojů pro ještě kvalitnější služby. Klade důraz především na prevenci a důslednou prohlídku celého povrchu kůže za pomoci digitálního dermatoskopu a celotělového dermascanneru. Klinika preventivní dermatologie klade také důraz na využití k tělu šetrných látkek při zákrocích. 

Kůže má mnoho různých funkcí, působí jako bariéra a chrání naše tělo před škodlivými látkami ve vnějším světě, jako je vlhkost, chlad a sluneční paprsky. Chrání nás také před bakteriemi a toxickými látkami, my se o ni na oplátku musíme patřičně starat. Klinika preventivní dermatologie to však udělá za Vás.

Klinika je otevřena od pondělí do pátku, a to od 9:00 do 17:00. Dostanete se sem metrem linky A (ze stanice Hradčanská je klinika vzdálena 350 m), autobusem č. 131 (250 m ze zastávky Hradčanská), tramvajemi č. 1, 2, 8, 18, 20, 25 a 26 (ze zastávky Hradčanská se klinika nachází ve vzdálenosti 400 m), vlakem (stanice Praha-Dejvice je vzdálena 200 m od kliniky) a nebo také autem (v okolí klinky se nacházejí modré a hrazené parkovací zóny).

Cena za dermatologickou konzultaci činí 1 500 Kč (v případě absolvování zákroku ze sekce estetické dermatologie vám bude z celkové částky odečteno 500 až 1 000 Kč).

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Centrum

Centrum/Lékař se specializuje na:

  • Zaměřujeme se na všeobecnou, preventivní i estetickou dermatologii vč. chirurgického odstraňování nežádoucích kožních projevů a laseroterapie. Pečujeme i o dětské pacienty.

Ordinační hodiny:

  • Jsme Vám k dispozici od Po - Pá, vzdy od 9:00 do 17:00hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • Každému výkonu předchází osobní konzultace s lékařem. Ta je zpoplatněná částkou 1500,- Kč (kterou je možno odečíst od ceny následného zákroku).

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Obrázky (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Zuzana Kotlasová

MUDr. Zuzana Kotlasová

Požádejte: Klinika preventivní dermatologie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!