Klinika preventivní dermatologie

Klinika preventivní dermatologie

Žádné recenze
Ohodnotit
Bubenečská 284/12, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika preventivní dermatologie
Klinika preventivní dermatologie
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Klinika preventivní dermatologie je zaměřena na všeobecnou, preventivní i estetickou dermatologii. Posláním kliniky je chirurgické odstraňování nežádoucích kožních projevů a také laserová terapie. Nachází se v Praze a byla založena v červnu roku 2019.

Tým kliniky je složen z mladých odborníků s vášní pro estetičnost, proto je klinika správnou volbou pro estetickou dermatologii. Primářkou kliniky je MUDr. Lucie Rajská, Ph.D., která je lékařkou dermatovenerologie specializující se na mini-invazivní zákroky, jako jsou aplikace injekčních dermálních výplní, aplikace mezonití a niťových liftingů, mezoterapie, plazmaterapie, injekční lipolýza a aplikaci chemického peelingu. Zástupkyní primářky na klinice je MUDr. Zuzana Kotlasová specializující se na dětskou dermatologii a všeobecnou dermatovenerologii. Tým doplňuje Nadezhda Brabcová M.D., která se specializuje především na dermatochirurgii a vlasová onemocnění. MUDr. Barbora Grillová na Klinice preventivní dermatologie působí jako lékařka venerologie a věnuje se také prevenci kožních nádorových onemocnění. Tým uzavírá MUDr. Jana Housková, která se kromě všeobecné dermatologie specializuje na cévní a obzvláště pak lymfologickou problematiku a chirurgické miniinvazivní zákroky. Vrchní sestra a zdravotní asistentka jsou pacientům vždy po ruce. 

Klinika využivá celou řadu moderních přístrojů pro ještě kvalitnější služby. Klade důraz především na prevenci a důslednou prohlídku celého povrchu kůže za pomoci digitálního dermatoskopu a celotělového dermascanneru. Klinika preventivní dermatologie klade také důraz na využití k tělu šetrných látkek při zákrocích. 

Kůže má mnoho různých funkcí, působí jako bariéra a chrání naše tělo před škodlivými látkami ve vnějším světě, jako je vlhkost, chlad a sluneční paprsky. Chrání nás také před bakteriemi a toxickými látkami, my se o ni na oplátku musíme patřičně starat. Klinika preventivní dermatologie to však udělá za Vás.

Klinika je otevřena od pondělí do pátku, a to od 9:00 do 17:00. Dostanete se sem metrem linky A (ze stanice Hradčanská je klinika vzdálena 350 m), autobusem č. 131 (250 m ze zastávky Hradčanská), tramvajemi č. 1, 2, 8, 18, 20, 25 a 26 (ze zastávky Hradčanská se klinika nachází ve vzdálenosti 400 m), vlakem (stanice Praha-Dejvice je vzdálena 200 m od kliniky) a nebo také autem (v okolí klinky se nacházejí modré a hrazené parkovací zóny).

Cena za dermatologickou konzultaci činí 1 500 Kč (v případě absolvování zákroku ze sekce estetické dermatologie vám bude z celkové částky odečteno 500 až 1 000 Kč).

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Centrum

Centrum/Lékař se specializuje na:

  • Zaměřujeme se na všeobecnou, preventivní i estetickou dermatologii vč. chirurgického odstraňování nežádoucích kožních projevů a laseroterapie. Pečujeme i o dětské pacienty.

Ordinační hodiny:

  • Jsme Vám k dispozici od Po - Pá, vzdy od 9:00 do 17:00hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • Každému výkonu předchází osobní konzultace s lékařem. Ta je zpoplatněná částkou 1500,- Kč (kterou je možno odečíst od ceny následného zákroku).

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Lékaři z pracoviště

MUDr. Zuzana Kotlasová

MUDr. Zuzana Kotlasová

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.