Klinika preventivní dermatologie

Klinika preventivní dermatologie

Žádné recenze
Ohodnotit
Bubenečská 284/12, Praha, Praha (kraj)
Klinika preventivní dermatologie
Klinika preventivní dermatologie
Žádné recenze

Informace

Klinika preventivní dermatologie je zaměřena na všeobecnou, preventivní i estetickou dermatologii. Posláním kliniky je chirurgické odstraňování nežádoucích kožních projevů a také laserová terapie. Nachází se v Praze a byla založena v červnu roku 2019.

Tým kliniky je složen z mladých odborníků s vášní pro estetičnost, proto je klinika správnou volbou pro estetickou dermatologii. Nabízené zákroky na klinice jsou aplikace injekčních dermálních výplní, aplikace mezonití a niťových liftingů, mezoterapie, plazmaterapie, injekční lipolýza a aplikaci chemického peelingu. Zástupkyní primářky na klinice je MUDr. Zuzana Kotlasová specializující se na dětskou dermatologii a všeobecnou dermatovenerologii. Tým doplňuje Nadezhda Brabcová M.D., která se specializuje především na dermatochirurgii a vlasová onemocnění. MUDr. Barbora Grillová na Klinice preventivní dermatologie působí jako lékařka venerologie a věnuje se také prevenci kožních nádorových onemocnění. Tým uzavírá MUDr. Jana Housková, která se kromě všeobecné dermatologie specializuje na cévní a obzvláště pak lymfologickou problematiku a chirurgické miniinvazivní zákroky. Vrchní sestra a zdravotní asistentka jsou pacientům vždy po ruce. 

Klinika využivá celou řadu moderních přístrojů pro ještě kvalitnější služby. Klade důraz především na prevenci a důslednou prohlídku celého povrchu kůže za pomoci digitálního dermatoskopu a celotělového dermascanneru. Klinika preventivní dermatologie klade také důraz na využití k tělu šetrných látkek při zákrocích. 

Kůže má mnoho různých funkcí, působí jako bariéra a chrání naše tělo před škodlivými látkami ve vnějším světě, jako je vlhkost, chlad a sluneční paprsky. Chrání nás také před bakteriemi a toxickými látkami, my se o ni na oplátku musíme patřičně starat. Klinika preventivní dermatologie to však udělá za Vás.

Klinika je otevřena od pondělí do pátku, a to od 9:00 do 17:00. Dostanete se sem metrem linky A (ze stanice Hradčanská je klinika vzdálena 350 m), autobusem č. 131 (250 m ze zastávky Hradčanská), tramvajemi č. 1, 2, 8, 18, 20, 25 a 26 (ze zastávky Hradčanská se klinika nachází ve vzdálenosti 400 m), vlakem (stanice Praha-Dejvice je vzdálena 200 m od kliniky) a nebo také autem (v okolí klinky se nacházejí modré a hrazené parkovací zóny).

Cena za dermatologickou konzultaci činí 1 500 Kč (v případě absolvování zákroku ze sekce estetické dermatologie vám bude z celkové částky odečteno 500 až 1 000 Kč).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Obrázky (2)

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.