MUDr. Zuzana Kotlasová

MUDr. Zuzana Kotlasová

Žádné recenze
Ohodnotit
Bubenečská 284/12, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Zuzana Kotlasová
MUDr. Zuzana Kotlasová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zuzana Kotlasová je uznávanou lékařkou dětské dermatologie a všeobecné dermatovenerologie působící na Klinice preventivní dermatologie v Praze. Paní doktorka úspěšně vystudovala Všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Ihned po studiu MUDr. Zuzana Kotlasová získávala praxi jako sekundární ambulantní lékař pohotovostní a lůžkové péče na Interním oddělení Uherskohradišťské nemocnice a. s. V roce 2016 úspěšně složila specializaci z Dermatovenerologie. Poté se paní doktorka přesunula na dětské kožní oddělení v Brně, kde nabírala zkušenosti a stala se tak specialistkou v oboru dětské dermatologie. Zároveň pracovala a získávala praxi v několika ambulancích estetické dermatologie. 

Estetická dermatologie může mít příznivé vedlejší účinky zlepšující sebevědomí a vnímání sebe sama, což prospívá duševnímu zdraví pacienta. Cílem MUDr. Zuzany Kotlasové je dopřát každému pacientovi odbornou péči a čas, a vždy tak najít adekvátní řešení problému pacienta. 

Po přesunu do hlavního města Prahy nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku 2. LF UK (Nemocnice Na Bulovce), kde se věnovala dermatologickým potížím nejen dětí, ale především dospělých. Dále se paní doktorka zdokonalovala v miniinvazivních zákrocích, které v nemocnici prováděla. Mezi miniinvazivní zákroky, které MUDr. Zuzana Kotlasová provádí, patří excize benigních i maligních kožních útvarů, abraze, extirpace a další drobné dermatologické zákroky. MUDr. Zuzana Kotlasová absolvovala také několik kurzů jako je kurz lékařského chemického peelingu, kurz dermatohistopatologie či plazmaterapie.

V oboru dermatovenerologie již byla uznávanou odbornicí, proto své zkušenosti předávala studentům medicíny a také na několika celostátních kongresech. Mimo jiné je v lékařských periodikách autorkou a spoluautorkou několika publikací. Je také členkou několika odborných dermatologických společností. V oboru všeobecné, preventivní i estetické dermatologie se stále vzdělává a zdokonaluje, aby svým pacientům ze sebe mohla dát to nejlepší.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Centrum

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • Zaměřujeme se na všeobecnou, preventivní i estetickou dermatologii vč. chirurgického odstraňování nežádoucích kožních projevů a laseroterapie.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Jsme Vám k dispozici od Po - Pá, vzdy od 9:00 do 17:00hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • Každému výkonu předchází osobní konzultace s lékařem. Ta je zpoplatněná částkou 1500,- Kč (kterou je možno odečíst od ceny následného zákroku).

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.