MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová

MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová
MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

V roce 2001 MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová úspěšně ukončila studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Ihned po studiu do roku 2004 pracovala na chirurgické klinice Nemocnice pardubického kraje. V roce 2004 získala atestaci I. stupně z všeobecné chirurgie. Ve stejném roce nabírala zkušenosti na Klinice popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze až do roku 2006. V roce 2006 se stala lékařkou kliniky plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, kde působila až do roku 2009. Od roku 2012 až doposud působí MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová v Sanatoriu SANUS v Hradci Králové na oddělení plastické a estetické chirurgie. 

V roce 2014 MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová získala specializační atestaci z plastické chirurgie. Absolvovala kurzy nejen v České republice, ale i v zahraničí. Na svém kontě má kurz aplikace kyseliny hyaluronové, vstřebatelného stimulátoru tvorby kolagenu a plně vstřebatelných nití pro lifting obličeje. Absolvovala stáž v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Své zkušenosti sbírala i za hranicemi domoviny v Institutu Catala de la Salut ve španělské Barceloně. S paní doktorkou Ludmilou Hýžovou Šafusovou se domluvíte nejen česky, ale také anglicky a rusky. 

Nyní působí v týmu plastických chirurgů moderního soukromého zdravotnické zařízení v Hradci Králové na oddělení plastické a estetické chirurgie. V Sanatoriu Sanus v Hradci Králové MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová provádí široké spektrum výkonů plastické chirurgie ze zdravotních i estetických důvodů. Sanatorium Sanus bylo založeno v roce 1995 a ošetřilo již desítky tisíc pacientů. Čeká vás tady příjemné prostředí a také vynikající péče. Nabízí služby v oblasti plastické a estetické chirurgie, gynekologie, urologie, lékařské genetiky, ortopedie nebo asistované repordukce. Nachází se na ulici Labská kotlina 1220/69. Paní doktorku Hýžovou Šafusovou tady zastihnete každý čtvrtek odpoledne, a to od 13:30 do 15:00. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Operace horních víček

Podstoupila jsem operaci horních víček u paní doktorky Šafusové. Zákrok se povedl a jsem velmi, velmi spokojená. Paní doktorku mohu doporučit všem, kteří váhají a mají obavu. Paní doktorka je člověk na pravém místě. Profesionálka. Kéž by bylo takovýc...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.