Nemocnice - Chirurgické oddělení Šternberk

Nemocnice - Chirurgické oddělení Šternberk

Žádné recenze
Ohodnotit
Jívavská 20, Šternberk, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Nemocnice - Chirurgické oddělení Šternberk
Nemocnice - Chirurgické oddělení Šternberk
Žádné recenze

Informace

  • 239 návštěv profilu

Tradice chirurgického oboru v nemocnici ve Šternberku sahá až do roku 1913, kdy byla nemocnice městem slavnostně otevřena. Po roce 1992 bylo chirurgické oddělení rozděleno na dvě části, a to na chirurgické a traumatologické oddělení. Díky tomuto rozdělení byla umožněna specializace odborného personálu, a tím se značně zlepšíla i úroveň poskytované péče pacientům. V té době šternberská chirurgie zaměřovala na rozvoj především v oblasti laparoskopických zákroků, tedy zákroků minimálně invazivních. V roce 2007 byla pak oddělení sloučena do jednoho „Chirurgicko-traumatologického oddělení“ a ta takto fungují až dodnes pod společností AGEL.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci chirurgického oddělení jsou prováděny operativní zákroky pro odstranění křečových žil (varixů). Využivá se zde moderní laserové technologie, kdy je laserové vlákno nejprve zavedeno do žíly, a poté ji zataví tak, aby nepoškodil její okolí. Odstranění varixů dostupným laserem III. generace s paprskem vlnové délky 1470nm je velmi šetrné a zajistí optimální kosmetický výsledek pro pacienta.

Naše ordinace

V ordinaci chirurgicko-traumatologického oddělení se setkáte s lékaři, kteří jsou specialisty ve svém oboru s mnoha roky praxe a zkušeností. Primářem chirurgicko-traumatologického oddělení je v současné době MUDr. Jan Smetka a jeho zástupcem je MUDr. Petr Vojáček CSc. Vrchní sestrou je Dagmar Jünglingová.

Lokalita

Chirurgicko-traumatologické oddělení se nachází v pavilonu chirurgie ve šternberské nemocnici, jež se nalézá v ulici Jívavská. Chirurgická ambulance ordinuje každý všední den mezi 7:00 a 15:00 a objednání je možné předem na čísle +420 587 800 232.

Oddělení je rozděleno do tří jednotek – chirurgického oddělení, traumatologického oddělení a ambulance. Lůžkové oddělení poskytuje pacientům s nutností hospitalizace kapacitu 45 lůžek rozdělených mezi oddělení chirurgické a traumatologické. Oddělení chirurgické disponuje čtyřmi pokoji nadstardního rázu, které jsou jednolůžkové, standarní pokoje mají 2 až 3 lůžka.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Požádejte: Nemocnice - Chirurgické oddělení Šternberk o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Související zákroky