• 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (117)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás GIA Clinic s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


GIA Clinic s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - GIA Clinic s.r.o.

Motto:

Pro harmonii těla i duše

Uvítání

Záruky své kvality a vstřícného a citlivého přístupu ke všem klientům GIA clinic s.r.o. staví na 20ti leté praxi vedoucí lékařky a primářky MUDr. Jiřiny Šilhánkové, jejíž zkušenosti v oboru plastické a estetické chirurgie daly základ vzniku tohoto pracoviště.

GIA clinic  recepce GIA clinic  konzultační místnost

Specializace a preferovaná oblast činnosti

GIA clinic s.r.o. poskytuje širokou nabídku služeb v oboru plastické a estetické chirurgie, chirurgie a cévní chirurgie a laserové medicíny.

Profesní filozofie

Co vám můžeme nabídnout?

Provádíme širokou řadu zákroků z oboru plastické chirurgie, laserové a estetické medicíny, chirurgie a cévní chirurgie:

Plastické operace břicha (abdominoplastika, miniabdominoplastika, lipoabdominoplastika), operace obličeje (facelifting, minifacelifting), operace ruky (Dupuytrenova kontraktura), operace víček (blefaroplastika horních a dolních víček, laserová blefaroplastika), plastika odstátých ušních boltců, labioplastika (zmenšení stydkých pysků), operace zvětšení rtů (pomocí implantátu Permalip), mužská obřízka a jiné.

Plastické operace prsou – zvětšení prsou pomocí implantátů (používáme výhradně ověřené, certifikované a originální značky), zvětšení prsou vlastním tukem (využití přístroje Body-jet), modelace prsou včetně zvětšení pomocí implantátů nebo s přenosem vlastního tuku, modelace prsou a redukce, gynekomastie (zmenšení prsou mužů), operace vpáčených prsních bradavek, rekonstrukce prsních dvorců a jiné.

Liposukce – nohou, boků, hýždí a jiných částí těla. Naše klinika využívá přístroj Body-jet. Umožňuje jemný způsob liposukce a přenos tuku pomocí techniky AquaShape. Bezpečně, jednoduše a šetrně odstraňuje nežádoucí tuk, který se dále využívá pro modelaci a omlazování jiných částí těla. Můžete se zbavit svého tuku a využít ho pro omlazení a změny kontur dalších oblastí vašeho těla. AquaShape je moderní technika pro liposukci a přenos tuku pomocí vodního paprsku. Vodní paprsek je velmi šetrný při přenosu k tukovým buňkám, přežije až 80% tuku.

Laserové zákroky – 3D, 4D omlazení a lifting obličeje, laserové ošetření obličeje a frakční resurfacing a tvarování těla (neboli tightsculting). Odstranění pigmentové a vaskulární léze, léčba jizev, léčba aktivního akné a jizev po akné, léčba strií a tightsculpting, léčba strií a hlubokých vrásek, hemangiomů, znamének, kožních defektů a výrůstků, zmírnění až odstranění chrápání, ovlivnění inkontinence, ošetření křečových a metličkovitých žil laserem a mnoho dalších laserových zákroků.

Estetická medicína – zahrnuje ošetření a vyhlazení vrásek různými výplňovými materiály s kyselinou hyaluronovou a ošetření vrásek pomocí látky botulotoxin. Využíváme neinvazivní lifting obličeje, při němž používáme liftingové nitě. Provádíme i plazmaterapii, při níž nám při aplikaci pomáhá přístroj Vital Injector.

Cévní chirurgie – ošetření křečových žil laserem Fotona Dynamis SP nebo klasickou chirurgickou metodou a ošetření metličkových žil (laserovou metodou či skleroterapií).

GIA clinic ordinace GIA clinic operační sál
GIA clinic operační sál s barevným laminárním polem

Naše klinika

Proč si vybrat GIA clinic s.r.o.?

Našim hlavním cílem je profesionální a individuální péče, která Vám zajistí bezpečí. 

 • na GIA clinic s.r.o. pracují jen zkušení pracovníci pod vedením primářky MUDr. Jiřiny Šilhánkové
 • používáme bezpečnou anestezii při výkonech
 • při operačních výkonech, které se týkají prsou, anesteziologický lékař používá vedle celkové anestezie ještě místní anestezii tzv. „pektorální blok“ (bloky nervů a pletení), který zajistí ještě menší bolestivost po zákroku formou částečné lokální anestezie
 • před výkony plastické chirurgie mají klienti zajištěny kompresivní punčochy značky Lipoelastic (antitrombotické punčochy, které slouží k prevenci vzniku trombózy a zajišťují tak ještě vyšší bezpečnost zákroku)
 • během operace (i po ni, pokud je to žádoucí) zahříváme tělo klienta vyhřívací podložkou 
 • používáme pouze osvědčené materiály s certifikací (implantáty, výplňové materiály a podobně)
 • po operaci je klient monitorován a kontrolován na pokoji JIPového typu, kde má k dispozici sociální zařízení
 • při laserových výkonech používáme jeden z nejkvalitnějších laserů na trhu Fotona Dynamis SP
 • při liposukci či lipograftinfu používáme přístroj Body-jet, jež umožňuje jemný způsob liposukce a přenos tuku pomocí techniky AquaShape (moderní technika pomocí vodního paprsku, která kombinuje liposukci vodním paprskem, velmi jemnou techniku pro odstranění tuku a efektivní způsob sběru a přenos tuku, který je velmi šetrný k tukovým buňkám)
Operační sál (2) GIA clinic zákrokový sál  vyšetřovna

 

Kdo se o Vás bude pečlivě a empaticky starat?

 
šilhánková
prim. MUDr. Jiřina Šilhánková
primář v oboru plastické chirurgie
 
Eva Kostrhunova
MUDr. Eva Kostruhová
primář v oboru plastické chirurgie

Jiri Ivanek
MUDr. Jiří Ivánek
primář v oboru anestezie
 
 
Ivana Reslova
MUDr. Ivana Rešková
lékařka se specializací v anestezii
 
Petra Slezakova
MUDr. Petra Slezáková
lékařka se specializací v gynekologii
 
MUDr. Barbora Látalová
MUDr. Barbora Látalová
lékařka se specializací v urologii
 
Ivana Hlochová
Ivana Hlochová - vrchní sestra
 
Hana Pavlikova
Hana Pavlíková - všeobecná sestra
pro perioperační péči
 
Leona Zittova
Leona Zittová - všeobecná sestra
pro perioperační péči
 
Aneta maresova
Aneta Marešová - všeobecná sestra
pro intenzivní péči
 
Tatana Vozihnojova
Taťána Vozihnojová - všeobecná
sestra pro intenzivní péči
 
Iveta Hnizdilova
Mgr. Iveta Hnízdilová - všeobecná
sestra pro intenzivní péči
 
Alena Vecerova
Alena Večeřová -
všeobecná zdravotní sestra
 
martina tomigova
Martina Tomigová -
všeobecná zdravotní sestra
 
hana muchova
Hana Muchová -
specialista marketingu

Konzultace u nás

Klinika nemá v současnosti smlouvu s žádnou pojišťovnou, proto jsme nuceni konzultace účtovat: malá konzultace 300 Kč (konzultace například za znaménko, výrůstek a podobně), estetická konzultace malá a cévní konzultace 500 Kč (například konzultace plastické operace víček), estetická konzultace velká 800 Kč (plastická operace prsou, břicha, liposukce a jiné).
V předem konzultovaných specifických případech zajišťujeme provedení vlastního výkonu přes zdravotní pojišťovny prostřednictvím vazeb na zdravotnické zařízení Medicom´s.

Více o nás

Pracoviště GIA clinic s.r.o. bylo založeno v roce 2016 a celý náš tým zajišťuje kvalitní zdravotní péči na poli plastické, estetické a cévní chirurgie. Prioritou a cílem kliniky je bezpečnost prováděných zákroků, osobitý, vstřícný a profesionální přístup ke klientům. Celé pracoviště je velmi nadstandardně technicky zařízené pro ambulantní i jednodenní péči.
Laserové ošetření provádíme nejmodernějším laserem na trhu Fotona Dynamis SP. Mezi naše přístrojové vybavení patří liposukční přístroj Body-jet, který umožňuje nejšetrnější liposukci na trhu (kombinuje liposukci vodním paprskem, velmi jemnou techniku pro odstranění tuku a efektivní způsob sběru a přenos tuku, který je velmi šetrný k tukovým buňkám), dále pak Vital Injector (pro aplikaci výpňových materiálů či plazmy), ultrazvukový přístroj GE Logiq V2, který je využíván především při operaci varixů, ale své místo má i při operaci prsou, koagulační přístroje a operační světla od firmy KLS Martin a další.
Mimo operativních zákroků plastické a estetické chirurgie GIA clinic s.r.o. nabízí i zákroky cévní chirurgie – provádíme ošetření křečových žil laserem Fotona Dynamis SP, klasickou metodou a ošetření metličkových žil (laserem či pomocí sklerotizační látky).
Máte k dispozici klasický dospávací pokoj i možnost ubytování v pohodlném, plně vybaveném dvoulůžkovém apartmánu se zařízenou kuchyňskou linkou (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, sklokeramická varná deska, nádobí), LED televizí, koupelnou se sprchovým koutem, samostatném WC a terasou. Klient se může ubytovat jednu noc před výkonem i s doprovázející osobou a využít parkování v podzemní garáži v tomtéž objektu, které je v ceně ubytování.

Poliklinika Karlov  atrium   Poliklinika Karlov  vstupní hala, recepce

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) Cena zahrnuje operační... Od 53 000 Kč
   Miniabdominoplastika Cena zahrnuje operační... Od 33 000 Kč
Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia) Cena zahrnuje anestezii.... Od 40 000 Kč Do 100 000 Kč
Belotero® Před ošetřením je použit... Od 4 000 Kč Do 8 000 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže Cena zahrnuje operační... Od 35 000 Kč
Dupuytrenova kontraktura Cena zahrnuje operační... Od 9 000 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Cena zahrnuje operační... Od 47 000 Kč
Frakční laserové ošetření laserem Fotona Před ošetřením je použit... Od 3 000 Kč
Injekční výplně Před ošetřením je použit... Od 4 000 Kč
   Lipofilling, Lipografting, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Cena zahrnuje anestezii.... Od 10 000 Kč Do 25 000 Kč
   Radiesse (Calcium hydroxylapatit) Před ošetřením je použit... Od 10 000 Kč
   Restylane® Před ošetřením je použit... Od 6 000 Kč Do 8 000 Kč
   Skinbooster – Vital Injector Před ošetřením je použit... Od 6 000 Kč Do 8 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Před ošetřením je použit... Od 4 500 Kč
J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát Cena zahrnuje operační... Od 40 000 Kč Do 100 000 Kč
Korekce jizev Před ošetřením je použit... Od 2 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Při ošetření je použito... Od 1 500 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie Před ošetřením je použit... Od 1 200 Kč
   Laserová léčba akné Před ošetřením je použit... Od 2 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Před ošetřením je použit... Od 1 199 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Při ošetření je použito... Od 1 000 Kč
Léčba křečových žil (varixů) Ceny jsou v Kč včetně... Od 16 300 Kč
   Laserová operace křečových žil Cena zahrnuje operační... Od 18 300 Kč Do 25 300 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Dle rozsahu a zvolené... Od 600 Kč
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie Před ošetřením je použit... Od 5 500 Kč
Lipoabdominoplastika Ceny jsou v Kč včetně... Od 67 000 Kč
Liposukce
   Water-jet liposukce (WAL - body-jet) Brada (podbradek) 13 000,-... Od 30 000 Kč Do 39 000 Kč
Miniinvazivní SMAS facelift Cena zahrnuje operační... Od 36 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) Ceny jsou v Kč včetně... Od 36 000 Kč Do 46 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) Ceny jsou v Kč včetně... Od 86 000 Kč Do 124 000 Kč
Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny Cena zahrnuje tři sezení.... Od 13 000 Kč
   Léčba stresové inkontinence laserem Cena zahrnuje tři sezení.... Od 13 000 Kč
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS Cena zahrnuje lokální... Od 10 000 Kč
Obřízka Cena zahrnuje operační... Od 28 000 Kč
Odstranění chrápání laserem Cena zahrnuje lokální... Od 7 000 Kč
Odstranění svědění zevního genitálu po menopauze Cena zahrnuje tři sezení.... Od 13 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Cena za aplikaci 1 jednotky... Od 40 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Cena zahrnuje lokální... Od 300 Kč
Operace gynekomastie Ceny jsou v Kč včetně... Od 35 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Cena se odvíjí od zvolené... Od 13 000 Kč Do 24 000 Kč
   Laserová blefaroplastika Cena zahrnuje výkon v... Od 23 000 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) Cena zahrnuje lokální... Od 2 000 Kč
   Operace dolních víček Jednotlivé ceny zahrnují... Od 16 000 Kč Do 18 000 Kč
   Operace horních víček Cena zahrnuje lokální... Od 13 000 Kč
Operace uší (Otoplastika) Cena zahrnuje lokální... Od 19 000 Kč
Permanentní make-up Cena zahrnuje lokální... Od 4 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) V lokální anestezii.... Od 15 000 Kč
Plazma terapie RegenPlazma s kyselinou hyaluronovou (Cellular Matrix) Před ošetřením je použit... Od 7 000 Kč
Úprava vpáčených bradavek Cena zahrnuje operační... Od 15 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma Před ošetřením je použit... Od 5 500 Kč
Rekonstrukce prsu Cena je vždy za jeden prs.... Od 36 000 Kč
Restylane® Skinboosters Vital - aplikace pomocí Vital Injectoru Před ošetřením je použit... Od 6 000 Kč Do 8 000 Kč
Resurfacing ošetření laserem Fotona Před ošetřením je použit... Od 3 000 Kč
Teosyal® Před ošetřením je použit... Od 4 000 Kč Do 16 000 Kč
Teosyal® řada RHA Před ošetřením je použit... Od 6 000 Kč Do 8 000 Kč
Tightsculpting laserem Fotona - laserové tvarování těla a vypínání kůže Při ošetření je použito... Od 8 000 Kč
Výměna implantátu Ceny jsou v Kč včetně... Od 39 000 Kč
Vyjmutí implantátu Ceny jsou v Kč včetně... Od 39 000 Kč
Zmenšení prsou Ceny jsou v Kč včetně... Od 36 000 Kč Do 46 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) Ceny jsou v Kč včetně... Od 66 000 Kč Do 104 000 Kč
   Zvětšení prsou implantáty B-lite Ceny jsou v Kč včetně... Od 90 000 Kč Do 104 000 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) Cena zahrnuje operační... Od 67 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Zvětšení rtů - PermaLip Cena zahrnuje lokální... Od 16 000 Kč Do 30 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

4D laserové omlazení a lifting
11.2.2019

Trápí vás vrásky, povolená kůže nebo jiné projevy stárnutí? Přesto se bojíte jít na chirurgický zákrok jako je Facelift nebo...

Napište nám

Adresy

Adresa
Karlov 1
vchod z ulice Svatoplukova
79601 Prostějov
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 12:00  13:00 - 17:00 
Úterý
08:00 - 12:00  13:00 - 17:00 
Středa
08:00 - 12:00  13:00 - 17:00 
Čtvrtek
08:00 - 12:00  13:00 - 17:00 
Pátek
08:00 - 12:00  13:00 - 17:00 
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď