253

GIA Clinic s.r.o.

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Karlov 1, Prostějov, Olomoucký kraj
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 57 hodin
Zobrazit telefonní číslo
GIA Clinic s.r.o.
(5.0) 100 % doporučuje

Recenze (129)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Podstoupila jsem modelaci prsou u paní doktorky Šilhánkové a jsem velice spokojená. Výsledek je opravdu krásný, největší spokojenost. Paní doktorka a sestřičky na GIA clinic jsou opravdu andělé. Velmi profesionální přístup.
Operace horních víček - s výsledkem jsem spokojená, paní doktorku Šilhánkovou doporučuji :-).
Trpěla jsem bolestmi a otoky nohou, začaly se mi dělat vystouplé křečové žíly. Byla mi doporučena GIA clinic v Prostějově. Tam jsem potkala paní MUDr. Evu Kostrhunovou, která mi velmi profesionálně provedla operaci křečových žil. Po zákroku se mi velmi ulevilo, moje nohy lépe vypadají a bolesti se výrazně zmírnily. Přístup celého personálu kliniky byl velmi lidský a milý, atmosféra velice příjemná. Při každé návštěvě se cítím dobře. Paní doktorka i sestřičky mi vše vysvětlily, perfektně se postaraly. Nevěděla jsem, co očekávat, ale paní doktorka mne odzbrojila jejím humorem a přístupem tak, že veškerá nervozita šla stranou. Po mých zkušenostech kliniku vřele doporučují.
Paní doktorku Šilhánkovou a celý tým GIA Clinic můžu jen doporučit. Od první konzultace, přes samotný zákrok, až po následnou pooperační péči a kontrolu, probíhá vše profesionálně a zároveň s lidským přístupem. I přes obrovskou náročnost prováděného zákroku (Abd p. se sešitím břišní diastázy), je výsledek již po zhruba 9 týdnech od operace perfektní a jizva je tenká skoro jako vlásek. Paní doktorka je perfekcionistka v tom nejlepším slova smyslu a věřte, že pro Vás udělá maximum jak na sále, tak mimo sál, aby byl výsledek co možná nejblíže Vašim představám (a věřím, že je možná i překoná ). Celý team GIA Clinic se o Vás stará s obrovskou péčí, a vždy si zachovávají usměvavou tvář, i když ta vaše může být pokroucená bolestí po zákroku :-) . Pokud se rozhodujete stejně jako jsem se rozhodoval já, kterou kliniku si v tom obrovském moři klinik vybrat, tak vězte, že s GIA Clinic rozhodně nemůžete šlápnout vedle, a už po první konzultaci budete i Vy přesvědčeni, že toto je ta správná volba!
Požádejte: GIA Clinic s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (45)

Odstranění vystouplých křečových žil
Laserová operace křečových žil

Trpěla jsem bolestmi a otoky nohou, začaly se mi dělat vystouplé křečové žíly. Byla mi doporučena GIA clinic v Prostějově. Tam jsem potkala paní MUDr. Evu Kostrhunovou, která mi velmi profesionálně provedla...

číst dál
Operace horních víček
Operace horních víček

Pro operaci horních víček jsem se rozhodla na základě doporučení mé oční paní doktorky. Asi rok jsem se odhodlávala k tomuto zákroku. Rozhodla jsem se pro Gia clinic Prostějov a mohu všem doporučit. Profesionální...

číst dál

Obrázky (253)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: GIA Clinic s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
GIA Clinic s.r.o.
(5.0) 129 recenze
- Ohodnotit