GIA Clinic s.r.o.

GIA Clinic s.r.o. Premium

(165 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Karlov 2389, Prostějov, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 13 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5138889169
GIA Clinic s.r.o. Premium
(165 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 9431 návštěv profilu

Pracoviště GIA clinic s. r. o. bylo založeno v roce 2016 a celý náš tým zajišťuje kvalitní zdravotní péči na poli plastické, estetické a cévní chirurgie. Prioritou a cílem kliniky je bezpečnost prováděných zákroků, osobitý, vstřícný a profesionální přístup ke klientům. Celé pracoviště je velmi nadstandardně technicky zařízené pro ambulantní i jednodenní péči.

Laserové ošetření provádíme nejmodernějším laserem na trhu Fotona Dynamis SP. Mezi naše přístrojové vybavení patří liposukční přístroj Body-jet, který umožňuje nejšetrnější liposukci na trhu (kombinuje liposukci vodním paprskem, velmi jemnou techniku pro odstranění tuku a efektivní způsob sběru a přenos tuku, který je velmi šetrný k tukovým buňkám), dále pak Vital Injector (pro aplikaci výpňových materiálů či plazmy), ultrazvukový přístroj GE Logiq V2, který je využíván především při operaci varixů, ale své místo má i při operaci prsou, koagulační přístroje a operační světla od firmy KLS Martin a další.

Mimo operativních zákroků plastické a estetické chirurgie GIA clinic s. r. o. nabízí i zákroky cévní chirurgie – provádíme ošetření křečových žil laserem Fotona Dynamis SP, klasickou metodou a ošetření metličkových žil (laserem či pomocí sklerotizační látky).

Máte k dispozici klasický dospávací pokoj i možnost ubytování v pohodlném, plně vybaveném dvoulůžkovém apartmánu se zařízenou kuchyňskou linkou (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, sklokeramická varná deska, nádobí), LED televizí, koupelnou se sprchovým koutem, samostatném WC a terasou. Klient se může ubytovat jednu noc před výkonem i s doprovázející osobou a využít parkování v podzemní garáži v tomtéž objektu, které je v ceně ubytování.

Záruky své kvality a vstřícného a citlivého přístupu ke všem klientům GIA clinic s. r. o. staví na 20ti leté praxi vedoucí lékařky a primářky MUDr. Jiřiny Šilhánkové, jejíž zkušenosti v oboru plastické a estetické chirurgie daly základ vzniku tohoto pracoviště.

GIA clinic s. r. o. poskytuje širokou nabídku služeb v oboru plastické a estetické chirurgie, chirurgie a cévní chirurgie a laserové medicíny.

Co vám můžeme nabídnout?

Provádíme širokou řadu zákroků z oboru plastické chirurgie, laserové a estetické medicíny, chirurgie a cévní chirurgie:

Plastické operace břicha (abdominoplastika, miniabdominoplastika, lipoabdominoplastika), operace obličeje (facelifting, minifacelifting), operace ruky (Dupuytrenova kontraktura), operace víček (blefaroplastika horních a dolních víček, laserová blefaroplastika), plastika odstátých ušních boltců, labioplastika (zmenšení stydkých pysků), operace zvětšení rtů (pomocí implantátu Permalip), mužská obřízka a jiné.

Plastické operace prsou – zvětšení prsou pomocí implantátů (používáme výhradně ověřené, certifikované a originální značky), zvětšení prsou vlastním tukem (využití přístroje Body-jet), modelace prsou včetně zvětšení pomocí implantátů nebo s přenosem vlastního tuku, modelace prsou a redukce, gynekomastie (zmenšení prsou mužů), operace vpáčených prsních bradavek, rekonstrukce prsních dvorců a jiné.

Liposukce – nohou, boků, hýždí a jiných částí těla. Naše klinika využívá přístroj Body-jet. Umožňuje jemný způsob liposukce a přenos tuku pomocí techniky AquaShape. Bezpečně, jednoduše a šetrně odstraňuje nežádoucí tuk, který se dále využívá pro modelaci a omlazování jiných částí těla. Můžete se zbavit svého tuku a využít ho pro omlazení a změny kontur dalších oblastí vašeho těla. AquaShape je moderní technika pro liposukci a přenos tuku pomocí vodního paprsku. Vodní paprsek je velmi šetrný při přenosu k tukovým buňkám, přežije až 80 % tuku.

Laserové zákroky – 3D, 4D omlazení a lifting obličeje, laserové ošetření obličeje a frakční resurfacing a tvarování těla (neboli tightsculting). Odstranění pigmentové a vaskulární léze, léčba jizev, léčba aktivního akné a jizev po akné, léčba strií a tightsculpting, léčba strií a hlubokých vrásek, hemangiomů, znamének, kožních defektů a výrůstků, zmírnění až odstranění chrápání, ovlivnění inkontinence, ošetření křečových a metličkovitých žil laserem a mnoho dalších laserových zákroků.

Estetická medicína – zahrnuje ošetření a vyhlazení vrásek různými výplňovými materiály s kyselinou hyaluronovou a ošetření vrásek pomocí látky botulotoxin. Využíváme neinvazivní lifting obličeje, při němž používáme liftingové nitě. Provádíme i plazmaterapii, při níž nám při aplikaci pomáhá přístroj Vital Injector.

Cévní chirurgie – ošetření křečových žil laserem Fotona Dynamis SP nebo klasickou chirurgickou metodou a ošetření metličkových žil (laserovou metodou či skleroterapií).

Proč si vybrat GIA clinic s. r. o.?

Našim hlavním cílem je profesionální a individuální péče, která Vám zajistí bezpečí.

 • na GIA clinic s. r. o. pracují jen zkušení pracovníci pod vedením primářky MUDr. Jiřiny Šilhánkové
 • používáme bezpečnou anestezii při výkonech
 • při operačních výkonech, které se týkají prsou, anesteziologický lékař používá vedle celkové anestezie ještě místní anestezii tzv. „pektorální blok“ (bloky nervů a pletení), který zajistí ještě menší bolestivost po zákroku formou částečné lokální anestezie
 • před výkony plastické chirurgie mají klienti zajištěny kompresivní punčochy značky Lipoelastic (antitrombotické punčochy, které slouží k prevenci vzniku trombózy a zajišťují tak ještě vyšší bezpečnost zákroku)
 • během operace (i po ní, pokud je to žádoucí) zahříváme tělo klienta vyhřívací podložkou
 • používáme pouze osvědčené materiály s certifikací (implantáty, výplňové materiály a podobně)
 • po operaci je klient monitorován a kontrolován na pokoji JIPového typu, kde má k dispozici sociální zařízení
 • při laserových výkonech používáme jeden z nejkvalitnějších laserů na trhu Fotona Dynamis SP
 • při liposukci či lipograftinfu používáme přístroj Body-jet, jež umožňuje jemný způsob liposukce a přenos tuku pomocí techniky AquaShape (moderní technika pomocí vodního paprsku, která kombinuje liposukci vodním paprskem, velmi jemnou techniku pro odstranění tuku a efektivní způsob sběru a přenos tuku, který je velmi šetrný k tukovým buňkám)

Kdo se o Vás bude pečlivě a empaticky starat?

 • prim. MUDr. Jiřina Šilhánková - primář v oboru plastické chirurgie
 • prim. MUDr. Eva Kostruhová - primář v oboru plastické chirurgie
 • MUDr. Jiří Ivánek - primář v oboru anestezie
 • MUDr. Ivana Rešková - lékařka se specializací v anestezii
 • MUDr. Petra Slezáková - lékařka se specializací v gynekologii
 • MUDr. Barbora Látalová - lékařka se specializací v urologii
 • Ivana Hlochová - vrchní sestra
 • Hana Pavlíková - všeobecná sestra pro perioperační péči
 • Leona Zittová - všeobecná sestra pro perioperační péči
 • Aneta Marešová - všeobecná sestra pro intenzivní péči
 • Mgr. Iveta Hnízdilová - všeobecná sestra pro intenzivní péči
 • Martina Tomigová - všeobecná zdravotní sestra

Klinika má v současnosti smlouvu jen s pojišťovnou VZP.

Konzultace jsou u nás hrazeny takto: estetická konzultace, malá konzultace (například za znaménko, výrůstek, konzultace plastické operace víček a podobně) a cévní konzultace 500 Kč, estetická konzultace velká 1 000 Kč (plastická operace prsou, břicha, liposukce a jiné).

V předem konzultovaných specifických případech zajišťujeme provedení vlastního výkonu přes zdravotní pojišťovny prostřednictvím vazeb na zdravotnické zařízení Medicom´s.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Operace horních víček

Během operace dochází k odstranění nadbytečné kůže a také tukových váčků na horních víčkách. Patří k nejžádanějším zákrokům estetické chirurgie. Podstupují jej nejen ženy, ale i muži. Pacienti docílí mladšího a odpočatějšího vzhledu. Cena zahrnuje lokální anestezii. K úplnému zhojení jizev dochází za 3 až 6 měsíců.
Od: 15.000 Kč

Odstranění znamének

Cena zahrnuje lokální anestezii. Za chirurgické odstranění znaménka (včetně zaslání na histologii) účtujeme 300,- Kč. Za odstranění kožního výrůstku je cena dle ošetřujícího lékaře - ve většině případech od 1 300,- Kč. Celková cena je dle rozsahu ošetření.
Od: 1.300 Kč

Operace očních víček

Cena se odvíjí od zvolené metody operace (chirurgická či laserová) a dle toho, zda se jedná o horní či dolní víčka (nebo operace obou víček dohromady). Laserová operace je za použití laseru Fotona.
Od: 15.000 Kč

Odstranění kožních výrůstků

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. V případě nutnosti je použito lokální anestetikum. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Odstranění jednoho kožního útvaru stojí 1 300 Kč. Za každé další ošetření ve stejný den je cena 1 100,- Kč. Ošetření je prováděno laserem Fotona Dnamis SP.
Od: 1.100 Kč

Kyselina hyaluronová

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Cenová relace je dle zvoleného druhu, koncentrace kyseliny hyaluronové a místa aplikace (dle hloubky vrásek a podobně), Teosyal® Restylane lidocaine 1 ml od 8 000 Kč Restylane Skinbooster Vital lidocaine 1 ml od 6 000 Kč Restylane Skinbooster Vital lidocaine* aplikace vital injektorem od 8 000 Kč Restylane Skinbooster Vital lidocaine light* aplikace vital injektorem od 8 000 Kč Restylane Perlane od 8 000 Kč 7 Restylane Lyps od 6 500 Kč a další
Od: 5.000 Kč

Abdominoplastika

Cena zahrnuje operační výkon včetně celkové anestezie. K ceně bude připočítána cena za ubytování (dle počtu nocí strávených na klinice), za použití tkáňového lepidla, které urychluje hojení a za speciální prádlo dle výběru.
Od: 58.000 Kč

Laserové odstranění rozšířených žilek

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření je prováděno laserem Fotona Dynamis SP.
Od: 1.000 Kč

Operace dolních víček

Při zákroku dochází k odstranění nadbytku kůže a také tukových polštářků v oblasti dolních víček. Částečně se vyhladí vrásky kolem očí. Jednotlivé ceny zahrnují lokální anestezii. Jizvy se zcela zhojí po 3 až 6 měsících. Cena 20 000 Kč zahrnuje i rozprostření tukových prolapsů.
Od: 20.000 Kč

Zvětšení prsou

Ceny jsou v Kč včetně celkové anestezie. Cena za zvětšení prsou se odvíjí od zvolené značky implantátu - naše klinika nabízí značky: B-lite, Mentor, Motiva, Polytech.
Od: 67.000 Kč

Labioplastika

V lokální anestezii tento výkon stojí od 22 000,- Kč. Labioplastika v celkové anestezii a cena za takto provedený výkon je na domluvě s lékařkou (v ceně je pak zahrnut operační výkon včetně celkové anestezie). K ceně bude připočítána cena za ubytování dle počtu nocí strávených na klinice.
Od: 25.000 Kč

Facelift

Cena zahrnuje operační výkon včetně celkové anestezie. K ceně bude připočítána cena za případné použití tkáňového lepidla, které urychluje hojení.
Od: 52.000 Kč

Liposukce

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. K ceně bude připočítána cena za speciální prádlo dle výběru. Na GIA clinic s.r.o. používáme při liposukci a aplikaci vlastního tuku přístroj Body-Jet. Liposukce břicha od 46 000 Kč, liposukce jiné části těla - jedna oblast od 41 000 Kč, dvě oblasti od 51 000 Kč.
Od: 41.000 Kč

Odstranění jizev laserem

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.500 Kč

Zmenšení prsou

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačního výkonu je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klientky, jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv, převazů a kontrol. V případě potřeby delšího rozsahu následné pooperační péče je cena řešena individuálně s klientkou. Oboustranná operace od 62 000 Kč. Jednostranná operace od 51 000 Kč.
Od: 62.000 Kč

Laserová dermatologie

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření je prováděno laserem Fotona Dynamis SP.
Od: 1.200 Kč

Niťový lifting

Cena zahrnuje lokální anestezii. Cena 22 000,- Kč je za deset vstřebatelných nití. Celková cena se odvíjí od počtu skutečně použitého niťového materiálu (Fascelift Aptos Excellence Elegance).
Od: 22.000 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření je prováděno laserem Fotona Dynamis SP.
Od: 2.500 Kč

Odstranění xantelazmat

Cena zahrnuje lokální anestezii. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.200 Kč

Modelace prsou

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačních výkonů je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klientky, jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv, převazů a kontrol. V případě potřeby delšího rozsahu následné pooperační péče je cena řešena individuálně. Oboustranná operace od 51 000 Kč. Jednostranná operace od 40 000 Kč
Od: 51.000 Kč

Modelace prsou s augmentací

Konečná cena u operačního výkonu se odvíjí od zvolené značky implantátu - naše klinika nabízí značky: B-lite, Mentor, Motiva, Polytech. a je následně stanovena včetně ceny za anestezii, speciální elastické prádlo podle potřeby klientky, jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv, převazů a kontrol. V případě potřeby delšího rozsahu následné pooperační péče je cena řešena individuálně.
Od: 95.000 Kč

Korekce jizev

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.500 Kč

Křečové žíly

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Ceník je orientační – konkrétní cenová kalkulace výkonu včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), případné jednodenní péče (v dospávacím pokoji), indikovaných léčiv, převazů a kontrol, je řešena individuálně přímo s klientem (kou) při konzultaci. Pobyt na klinice dle zvolené varianty operační metody. Jedna končetina od 20 500 Kč. Obě končetiny od 25 500 Kč.
Od: 20.500 Kč

Obřízka

Cena obřízky zahrnuje operační výkon včetně anestezie, převazového materiálu a podávaných léčiv. K ceně bude připočítána cena za ubytování (dle počtu nocí strávených na klinice).
Od: 31.000 Kč

Otoplastika

Pokud vás trápí odstáté či jinak zdeformované uši, tento problém snadno vyřeší plastická operace uší. Zbavte se svých komplexů. Otoplastiku podstupují děti i dospělí. Cena zahrnuje lokální anestezii.
Od: 28.000 Kč

Zvětšení rtů

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Cena se odvíjí od zvolené značky výplňového materiálu - k dispozici jich máme na klinice celou řadu :-).
Od: 8.000 Kč

Jizvy po akné

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření je prováděno laserem Fotona Dynamis SP.
Od: 2.500 Kč

Laserová rejuvenace vagíny

Jedná se o zákrok sloužící ke zpevnění, zvýšení pružnosti a zúžení pochvy. Je neinvazivní a bezbolestný. Provádí se za pomocí nejmodernějšího laseru FOTONA. Zákrok je určen pro všechny ženy od 18 let. Cena zahrnuje tři sezení. Před ošetřením je použit znecitlivující krém.
Od: 14.500 Kč

Injekční výplně

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Cenová relace je dle zvolené značky, případně koncentrace kyseliny hyaluronové a místa aplikace (dle hloubky vrásek a podobně).
Od: 5.000 Kč

Laserová léčba akné

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.500 Kč

Lipofilling

Cena zahrnuje anestezii. Cena dle lokality: obličej (jedna oblast) 11 000,- Kč, obličej (dvě oblasti) 28 000,- Kč. Výplň rukou (obou) 22 000,- Kč. Výplň stydkých pysků 22 000,- Kč. Na GIA clinic s. r. o. používáme při liposukci a aplikaci vlastního tuku přístroj Body-Jet. Konkrétní cenová kalkulace výkonu individuální při konzultaci.
Od: 11.000 Kč

Gynekomastie

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačních výkonů je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta, jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv.
Od: 46.000 Kč

Laserová operace křečových žil

Ceník je orientační – konkrétní cenová kalkulace výkonu včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), případné jednodenní péče (v dospávacím pokoji), indikovaných léčiv, převazů a kontrol, je řešena individuálně přímo s klientem (kou) při konzultaci. Jedna končetina od 21 000 Kč. Obě končetiny od 29 000 Kč.
Od: 21.000 Kč

Vpáčené bradavky

Tento chirurgický zákrok podstupují ženy, jejichž bradavky jsou propadlé, ploché či vtažené do prsní tkáně. Nejedná se pouze o estetický problém, vpáčené bradavky způsobují také komplikace při kojení. Cena zahrnuje operační výkon včetně lokální anestezie. Operace trvá cca 1 hodinu.
Od: 20.000 Kč

Plazmaterapie

Využívá se k omlazení pokožky, která získává pružnost a pevnost. Během zákroku se pacientovi aplikuje jeho vlastní krevní plazma. Využívá se k ošetření obličeje, dekoltu, krku nebo také hřbetů rukou. Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Při aplikaci je použit přístroj Vital Injector.
Od: 6.000 Kč

Léčba inkontinence

Cena za léčbu stresové inkontinence zahrnuje tři sezení. Před každým ošetřením je použit znecitlivující krém. Ošetření provádíme laserem Fotona.
Od: 14.500 Kč

Rekonstrukce prsu

Pokud žena přijde vlivem rakoviny o prso/prsa, na řadu přichází jeho rekonstrukce. Aby pacientky nabyly ztracené sebevědomí, přistupuje se také k rekonstrukci prsního dvorce. Pro rekonstrukci prsu využíváme lipografting za pomocí přístroje Body-Jet. Tento chirurgický zákrok trvá 1–2 hodiny. Cena zahrnuje operační výkon včetně anestezie. Znovuvytvoření jednoho prsu po ablaci stojí 40 000 Kč.
Od: 40.000 Kč

Lipofilling prsou

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. K ceně bude připočítána cena za speciální prádlo dle výběru. Na GIA clinic s.r.o. používáme při liposukci a aplikaci vlastního tuku přístroj Body-Jet.
Od: 74.000 Kč

Body Lift

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. K ceně bude připočítána cena za speciální prádlo dle výběru. Celková cena závisí na místech prováděné kontury a dle rozsahu ošetření.
Od: 46.000 Kč

Recenze (165)

5.0
165 Recenzí · 100 % doporučuje
Korekce jizev

Trápily mě asymetrické tukové váčky bez převis. Prostě takové ty pandí kruhy, které trápí spoustu žen, kdy pořád vypadáte jako nešťastná a unavená. Zákrok mi byl doporučen laserem Fotona 4D, transkonjuktiválně v analgosedaci paní primářkou Šilhánkov...Číst dál

Laserové odstranění rozšířených žilek

Velké díky patří paní doktorce Kostrhunové. Zákrok byl proveden pečlivě, rychle a bezbolestně. Následná péče z její strany byla taktéž příkladná a přístup naprosto skvělý. S výsledkem jsem velmi spokojená. Byla jsem řádně proškolena, velice dobrá kom...Číst dál

Křečové žíly

Děkuji bezvadné paní doktorce Kostrhunové a jejímu týmu za milý, ochotný, profesionální přístup. Díky nim jsem si připadala že nejdu na zákrok ale že jsem na návštěvě u milých lidí. Prostředí též je bezchybné. Všem jen doporučuji.

Korekce jizev

Absolvovala jsem druhou liposukci lipedému vodním paprskem v Prostějově na GIA clinic a opět maximální spokojenost. Součást zákroku bylo také vypnutí kůže pristrojem Argo plasma. Tentokrát oblast bérců a zadní strana stehen. Zákrok probíhal v celkové...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: GIA Clinic s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (38)

Liposukce lipedému GIA clinic

Lipedém je nespravedlivá genetická nemoc, je to tuk, který bolí. Je málo lékařů, kteří se v této diagnóze orientují. Já jsem naštěstí narazila na paní primářku Šilhánkovou z GIA clinic, která je odborníkem na svém místě. Jediný způsob, jak se...

Číst dál
redukce lipedému přístrojem body jet

Po mnoha zcela promarněných návštěvách lékařů a chybně stanovených diagnóz jsem objevila kontakt na paní doktorku Šilhánkovou, která byla "doslova" mou poslední nadějí. Dlouhá léta mě trápily tzv. sloní nohy. Bolesti, praskání žil, pocit těžkých...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (234)

Videa (1)

Požádejte: GIA Clinic s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Eva Kostrhunová

MUDr. Eva Kostrhunová

Požádejte: GIA Clinic s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!