Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Kompozitní augmentace - vlastní tuk + kulatý implantát

Jsem po zákroku Stojí to za to
culka
Culka
Vytvořeno: 27. 7. 2017 · Aktualizováno: 12. 8. 2017

O lékaři

doc. MUDr. Libor Streit, Ph.D.
doc. MUDr. Libor Streit, Ph.D. 2 adresy v Jihomoravský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Kompozitní augmentace - vlastní tuk + kulatý implantát

Příběh

Pana doktora Streita znam osobne jiz delsi dobu a vim, ze je to velmi mily a svedomity clovek. Zachranil dokonce me mladsi sestre zivot v dobe, kdy se teprve ucil na prijimacky na medicinu a uz v te chvili bylo jasne, ze tohle bude opravdu clovek na svem miste. Kdyz jsem se loni v rijnu rozhodla pro zveteseni prsou, nevahala jsem se sverit do rukou prave panu doktoru Streitovi. Vedela jsem, ze k praci bude pristupovat velmi svedomite, ale i tak me prekvapila jeho mira empatie a hlavne ochoty odpovidat neustale na moje dotazy. Byl mi k dispozici v podstate kdykoli a s naprostou profesionalitou. Dlouho jsem vahala nad velikosti implantatu, pan doktor me vubec do niceho nenutil, nevnucoval mi tvar nebo zpusob jakym operaci provedeme a nechal me si vyzkouset velikosti a uznat, v cem se citim sama nejlepe. Pote mi samozrejme se vsim poradil a vysvetlil jake jsou dalsi moznosti a ja se diky nemu rozhodla pro kompozitni augmentaci, coz byla pro me vyhra dva v jednom - odsati tvrdohlaveho tuku na stehnech a dosazeni prirozeneho vzhledu prsu kombinaci kulateho implantatu a tuku. Pred zakrokem i po nem jsem diky panu doktorovi i personalu na klinice zazila tu nejlepsi "nemocnicni" peci. Pan doktor je velmi strostlivy a vnimavy k citum pacientky a to u takoveto operace ocenuji rozhodne nejvic.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

kelisova
kelisova

·

· 12. 8. 2017

Tak tohle jsou snad nejpekneji udelana prsa, jaka jsem na techto strankach videla. Prirozene vypadajici. Zadne polokoule zacinajici pod klicni kosti a primo rvouci, ze jsou umela. Taky velikost je odpovidajici vasi postave, proste krasna prace.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.