MUDr.  Naďa Knotová

MUDr. Naďa Knotová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Žernovská 6, Praha, Praha (kraj)
MUDr.  Naďa Knotová
MUDr. Naďa Knotová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Naďa Knotová úspěšně dokončila v roce 2003 studium na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích nastoupila do Pražského dermatologického centra, kde se pod dohledem prof. MUDr. Jany Hercogové, CSc. věnovala laserovým a korektivním metodám, také terapiím vitiliga a lupénky.

Následně začala pracovat pro Dermatovenerologickou kliniku 2. LF UK a Nemocnici Na Bulovce. Zde zaměřovala na lymskou boreliózu, která byla také jejím předmětem zájmu během postgraduálního studia. Rovněž působila jako lektorka i věděcký pracovník na VŠ, věnovala se vzdělávání studentů medicíny, přednáškové i publikační činnosti.

Dále pracovala v Medicadermu s.r.o. v Berouně nebo v dermatovenerologické ambulanci Online 24 s.r.o. v Praze.

V roce 2016 zdárně složila atestační zkoušku z dermatovenerologie.

Absolvuje domácí a zahraniční kongresy i školení, jež se zaměřují na problematiku korektivní a klasické dermatologie.

Od roku 2016 je součástí týmu odborníků v Medical Laser Center.

Po promoci jsem pracovala v jednom z prvních laserových pracovišť v Praze specializovaném na korektivní metody, terapii vitiliga i lupénky.

V další předatestační praxi jsem se věnovala všeobecné dermatovenerologické problematice na Kožní klinice Nemocnice Na Bulovce se zaměřením na lymskou borreliózu. Během té doby jsem na klinice působila také jako odborný asistent.

V současné době své zkušenosti propojuji komplexně do klasické a estetické medicíny. V oboru estetické medicíny využívám ke své práci špičkových laserových přístrojů, výpňových materiálů a botulotoxinu.

Základem oboustranné spokojenosti je vždy kvalitní komunikace.

Medical Laser Centre bylo založeno počátkem roku 1997 jako první laserové pracoviště v České republice se zaměřením na ošetřování kožních problémů lasery. Jsme menší centrum s přátelskou atmosférou a zkušeným kolektivem sester a lékařů. Naše pracoviště je vybaveno moderními laserovými přístroji převážně firmy Lumenis (USA). Výhodou je dobrá dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou i možnost bezplatného parkování v blízkém okolí.

  • Odborná školení pro práci s lasery, aplikace výplňových materiálů, botulotoxinu, chemického peeling aj.
  • Úcast na domácích i zahraničních kongresech.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

4.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Odstranění pihy

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.