Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 12. 2019 · Aktualizováno: 21. 10. 2021

40 let, odstranění pigmentových skvrn po těhotenství

Stojí to za to
Průměrná cena: 3.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
40 let, odstranění pigmentových skvrn po těhotenství
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před osmi lety se mi v průběhu těhotenství objevily pigmentové skvrny. O té doby jsme vyzkoušela všechno možné – depigmetující krémy, séra i nejrůznější ošetření pleti cílené na zmírnění pigmentace. Jedním z nich bylo i laserové ošetření před dvěma lety. Bohužel bez většího úspěchu. Proto, když mi dermatoložka nabídla ošetření novým laserem, který se právě na tuto problematiku zaměřuje, byla jsem trochu skeptická. Přece jen už jsem na laserovém ošetření jednou byla. Nakonec jsem se rozhodla, vyzkoušet to. Po ošetření se pigmentace lehce zvýraznila, protože se na povrchu objevily stroupky. Po týdnu se stroupky slouply a pigmentace byla pryč. To jsem vážně nečekala, že hned po prvním ošetření bude po letitém problému. Stalo se a jsem z výsledku nadšená. Zkrátka není laser jako laser:)

1

Komentář (1)

Dobrý den, kde na těle se Vám skvrny objevily?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zklamání !
Nedoporučuji,je to tahač peněz! Rozhodla sem se pro zákrok odstranění pigment.skvrn na obličeji.Paní Dašková slibovala odstranění,ale stal se opak. Pigment.skvrny jsou stále a ještě tmavší. Již nikdy víc !! R.S.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.