Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum

Oftalmologie Olomouc
Oftalmologie Olomouc
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.
BRONZE BADGE
  • 12
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum - Oftalmologie Olomouc

Členství

Česká lékařská komora Česká lékařská společnost J.E.Purkyně

Ostatní členství:

  • ČSDOS - Česká společnost dětské oftalmologie a strabologie

Uvítání

MUDr. Ondřej Vláčil promoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Později získal atestaci z oboru oftalmologie. V současnosti již vlastní i specializovanou způsobilost lékaře v oboru oftalmologie i dětská oftalmologie.

Je také členem několika odborných společností. Mezi ně lze zařadit například Českou lékařskou společnost J. E. Purkyně, Společnost dětské oftalmologie a strabologie a Českou lékařskou komoru.

Tento lékař má také bohaté zkušenosti s přednáškovou a publikační činností. Konkrétně se může tento lékař pochlubit 12 autorskými publikacemi a téměř 60 relizovanými přednáškami.

Zároveň se však MUDr. Ondřej Vláčil ve svém oboru neustále vzdělává – pravidelně se účastní odborných kongresů a stáží, a to i těch zahraničních. Jako příklad můžeme uvést například Mezinárodní kongres 12th International Ocular Inflammation Society Meeting (Valencie, Španělsko, 2014), dále také Mezinárodní kongres SOE 2015 Congress European Society of Ophtalmology (Vídeň, Rakousko, 2015) či Mezinárodní kongres 16th ESASO Retina Academy ( Lisabon, Portugalsko, 2016).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tento zkušený oftalmolog a oční chirurg v jedné osobě se zaměřuje především na korektivní chirurgii a plastiku očních víček a okolí, dále také na korekci šilhání (v tomto případě využívá i speciální techniku nastavitelných stehů).

Naše ordinace

Současným působištěm tohoto lékaře je v RVmedCentrum – privátní klinika s.r.o. v Olomouci.

Toto zařízení se zaměřuje na poskytování nadstandardní lékařské péče hned v několika oborech. Mezi ně patří plastická chirurgie, ORL, estetická dermatologie a laserové zákroky. Jedná se o privátní zdravotnické zařízení, péče zde není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Zařízení využívá moderní technologické vybavení, místní ORL ambulance je dokonce nejlépe vybavenou ambulancí tohoto typu v celém Olomouckém kraji.

Centrum nalezneme v moderním komplexu, který nese název Horní lán. Toto místo je perfektně dostupné – nedaleko budovy se nachází jak autobusová, tak tramvajová zastávka. Pro řidiče jsou připravena parkovací místa přímo u budovy.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Operace očních víček (Blefaroplastika) Cena za operaci horních i... Od 115 000 Kč Do 23 500 Kč
   Operace dolních víček Cena za obě strany, včetně... Od 13 000 Kč Do 13 000 Kč
   Operace horních víček Cena za obě strany, včetně... Od 11 500 Kč Do 11 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Olomouc
Adresa
Horní lán 1310/10A
4. patro
779 00 Olomouc
Česká republika

Ordinační hodiny
Čtvrtek
15:30 - 18:00