MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum

MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Horní lán 1310/10A, Olomouc, Olomoucký kraj
MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum
MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum
Žádné recenze

Informace

MUDr. Ondřej Vláčil promoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Později získal atestaci z oboru oftalmologie. V současnosti již vlastní i specializovanou způsobilost lékaře v oboru oftalmologie i dětská oftalmologie.

Je také členem několika odborných společností. Mezi ně lze zařadit například Českou lékařskou společnost J. E. Purkyně, Společnost dětské oftalmologie a strabologie a Českou lékařskou komoru.

Tento lékař má také bohaté zkušenosti s přednáškovou a publikační činností. Konkrétně se může tento lékař pochlubit 12 autorskými publikacemi a téměř 60 relizovanými přednáškami.

Zároveň se však MUDr. Ondřej Vláčil ve svém oboru neustále vzdělává – pravidelně se účastní odborných kongresů a stáží, a to i těch zahraničních. Jako příklad můžeme uvést například Mezinárodní kongres 12th International Ocular Inflammation Society Meeting (Valencie, Španělsko, 2014), dále také Mezinárodní kongres SOE 2015 Congress European Society of Ophtalmology (Vídeň, Rakousko, 2015) či Mezinárodní kongres 16th ESASO Retina Academy ( Lisabon, Portugalsko, 2016).

Tento zkušený oftalmolog a oční chirurg v jedné osobě se zaměřuje především na korektivní chirurgii a plastiku očních víček a okolí, dále také na korekci šilhání (v tomto případě využívá i speciální techniku nastavitelných stehů).

Současným působištěm tohoto lékaře je v RVmedCentrum – privátní klinika s.r.o. v Olomouci.

Toto zařízení se zaměřuje na poskytování nadstandardní lékařské péče hned v několika oborech. Mezi ně patří plastická chirurgie, ORL, estetická dermatologie a laserové zákroky. Jedná se o privátní zdravotnické zařízení, péče zde není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Zařízení využívá moderní technologické vybavení, místní ORL ambulance je dokonce nejlépe vybavenou ambulancí tohoto typu v celém Olomouckém kraji.

Centrum nalezneme v moderním komplexu, který nese název Horní lán. Toto místo je perfektně dostupné – nedaleko budovy se nachází jak autobusová, tak tramvajová zastávka. Pro řidiče jsou připravena parkovací místa přímo u budovy.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.