MUDr. Sladjana Iličová

Žádné recenze
Ohodnotit
Mezibranská 1367/21, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Sladjana Iličová
Žádné recenze

Informace

  • 601 návštěv profilu

MUDr. Sladjana Iličová v současnosti působí v zařízení s názvem Lékařský dům v Mezibranské. Zde se věnuje jak všeobecné, tak estetické dermatologii.

Tato lékařka vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity v Tuzle. V současnosti vlastní atestaci z oboru dermatovenerologie – a to jak I., tak II. stupně. První atestaci získala již v roce 1997, druhou pak o 4 roky později – tedy v roce 2001.

V minulosti pracovala například ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady či v centru PROSANUM v Praze. Od roku 2006 zde dokonce zastávala post primářky.

Zmíníme také, že od roku 2007 se tato lékařka věnuje i pedagogické činnosti – vyučuje na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zároveň má také zkušenosti s publikační činností.

MUDr. Sladjana Iličová se specializuje na oblast estetické dermatologie (laserová ošetření, mezoterapie, omlazení pleti či injekční lipolýza), jejími dalšími specializacemi jsou pak vlasové poradenství pro ženy a muže, onkologická prevence kožních nádorů, dále také vyšetření a léčba pacientů s ekzémy, alergiemi, růžovkou, psoriázou (lupénkou) či vitiligem. Zaměřuje se ale také na sledování projevů pigmentových névů (například mateřských znamének), k čemuž využívá digitální dermatoskop.

Lékařský dům v Mezibranské nabízí svým pacientům zdravotní péči hned v několika lékařským odvětvích. Mezi ně patří dermatologie, interna, oční lékařství, ORL, stomatologie či například rehabilitace.

Centrum věnuje velkou pozornost preventivní péči a také pracovně lékařské péči (vstupní či pravidelné prohlídky). Pro zařízení je charakteristické příjemné prostředí, přátelská atmosféra, ale také profesionální přístup. Cílem je pak kontinuální zlepšování nabízených služeb a maximální spokojenost pacientů.

Historie Lékařského domu v Mezibranské sahá až do roku 1994 – právě v tomto roce totiž započal provoz tohoto centra. Zakladatelkou je ředitelka centra, MUDr. Dana Jenšovská. Během let prošlo zařízení několika rekonstrukcemi (například v roce 1997 či 2003), během nichž došlo k modernizaci budovy a rozšíření lékařských specializací i počtu lékařů.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (6)

Požádejte: MUDr. Sladjana Iličová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!