Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Sladjana Iličová

Dermatologie Praha
Dermatologie Praha
Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Sladjana Iličová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Sladjana Iličová - Dermatologie Praha

Uvítání

MUDr. Sladjana Iličová v současnosti působí v zařízení s názvem Lékařský dům v Mezibranské. Zde se věnuje jak všeobecné, tak estetické dermatologii.

Tato lékařka vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity v Tuzle. V současnosti vlastní atestaci z oboru dermatovenerologie – a to jak I., tak II. stupně. První atestaci získala již v roce 1997, druhou pak o 4 roky později – tedy v roce 2001.

V minulosti pracovala například ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady či v centru PROSANUM v Praze. Od roku 2006 zde dokonce zastávala post primářky.

Zmíníme také, že od roku 2007 se tato lékařka věnuje i pedagogické činnosti – vyučuje na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zároveň má také zkušenosti s publikační činností.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Sladjana Iličová se specializuje na oblast estetické dermatologie (laserová ošetření, mezoterapie, omlazení pleti či injekční lipolýza), jejími dalšími specializacemi jsou pak vlasové poradenství pro ženy a muže, onkologická prevence kožních nádorů, dále také vyšetření a léčba pacientů s ekzémy, alergiemi, růžovkou, psoriázou (lupénkou) či vitiligem. Zaměřuje se ale také na sledování projevů pigmentových névů (například mateřských znamének), k čemuž využívá digitální dermatoskop.

Naše ordinace

Lékařský dům v Mezibranské nabízí svým pacientům zdravotní péči hned v několika lékařským odvětvích. Mezi ně patří dermatologie, interna, oční lékařství, ORL, stomatologie či například rehabilitace.

Centrum věnuje velkou pozornost preventivní péči a také pracovně lékařské péči (vstupní či pravidelné prohlídky). Pro zařízení je charakteristické příjemné prostředí, přátelská atmosféra, ale také profesionální přístup. Cílem je pak kontinuální zlepšování nabízených služeb a maximální spokojenost pacientů.

Historie Lékařského domu v Mezibranské sahá až do roku 1994 – právě v tomto roce totiž započal provoz tohoto centra. Zakladatelkou je ředitelka centra, MUDr. Dana Jenšovská. Během let prošlo zařízení několika rekonstrukcemi (například v roce 1997 či 2003), během nichž došlo k modernizaci budovy a rozšíření lékařských specializací i počtu lékařů.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kryolipolýza
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Praha
Adresa
Mezibranská 1367/21
110 00 Praha
Praha 1-Nové Město
Česká republika

Jste Sladjana Iličová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com