MUDr. Sladjana Iličová

MUDr. Sladjana Iličová

(1 Recenze)·0% doporučuje
Ohodnotit
Mezibranská 1367/21, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Sladjana Iličová
MUDr. Sladjana Iličová
(1 Recenze)·0% doporučuje

Informace

MUDr. Sladjana Iličová v současnosti působí v zařízení s názvem Lékařský dům v Mezibranské. Zde se věnuje jak všeobecné, tak estetické dermatologii.

Tato lékařka vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity v Tuzle. V současnosti vlastní atestaci z oboru dermatovenerologie – a to jak I., tak II. stupně. První atestaci získala již v roce 1997, druhou pak o 4 roky později – tedy v roce 2001.

V minulosti pracovala například ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady či v centru PROSANUM v Praze. Od roku 2006 zde dokonce zastávala post primářky.

Zmíníme také, že od roku 2007 se tato lékařka věnuje i pedagogické činnosti – vyučuje na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zároveň má také zkušenosti s publikační činností.

MUDr. Sladjana Iličová se specializuje na oblast estetické dermatologie (laserová ošetření, mezoterapie, omlazení pleti či injekční lipolýza), jejími dalšími specializacemi jsou pak vlasové poradenství pro ženy a muže, onkologická prevence kožních nádorů, dále také vyšetření a léčba pacientů s ekzémy, alergiemi, růžovkou, psoriázou (lupénkou) či vitiligem. Zaměřuje se ale také na sledování projevů pigmentových névů (například mateřských znamének), k čemuž využívá digitální dermatoskop.

Lékařský dům v Mezibranské nabízí svým pacientům zdravotní péči hned v několika lékařským odvětvích. Mezi ně patří dermatologie, interna, oční lékařství, ORL, stomatologie či například rehabilitace.

Centrum věnuje velkou pozornost preventivní péči a také pracovně lékařské péči (vstupní či pravidelné prohlídky). Pro zařízení je charakteristické příjemné prostředí, přátelská atmosféra, ale také profesionální přístup. Cílem je pak kontinuální zlepšování nabízených služeb a maximální spokojenost pacientů.

Historie Lékařského domu v Mezibranské sahá až do roku 1994 – právě v tomto roce totiž započal provoz tohoto centra. Zakladatelkou je ředitelka centra, MUDr. Dana Jenšovská. Během let prošlo zařízení několika rekonstrukcemi (například v roce 1997 či 2003), během nichž došlo k modernizaci budovy a rozšíření lékařských specializací i počtu lékařů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

1.0
1 Recenze · 0 % doporučuje

K zákroku nedošlo,neboť tři týdny se pokoušíme👎objednat, avšak marně, na jediné uvedené číslo které je do recepce se není možné dovolat, když ho nikdo nezvedá a k pí doktorce do ordinace přímý telefon bohužel není, aby jste se mohli domluvit. Ani na...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.