Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic

(469 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj)
Esthé Laser Clinic
Esthé Laser Clinic
(469 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice.

Soustředíme se především na neinvazivní řešení dermatologických a estetických problémů. Naši lékaři jsou zkušení profesionálové a klinika je vybavena špičkovou technologií.

Pomůžeme vám s omlazením a regenerací pleti, vyhlazením vrásek, odstraněním rozšířených žilek, s diagnostikou a odstraněním znamének nebo s léčbou akné.

Pracujeme jen s těmi nejmodernějšími a nejkvalitnějšími lasery a materiály, jejichž účinnost a bezpečnost byla ověřena klinickými studiemi. Nabízíme pouze bezpečné metody, které zaručují výborné výsledky, díky tomu máme spokojené klienty, kteří se k nám opakovaně rádi vrací.

Esthé Laser Clinic najdete v ulici Na Příkopě v centru Prahy. Na ošetření u nás nebudete dlouho čekat, naše objednací lhůty jsou přibližně 2 týdny.

Na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii a ORL se specializujeme od roku 1998. Máme akreditaci školícího pracoviště v oboru laserové a estetické dermatologie, která nám byla udělena odbornou společností ČLSP JEP. Učíme české lékaře správně používat lasery, správně aplikovat botox a injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

Rozšířené žilky, vrásky, jizvy, růžovku, pooperační rány a hematomy odstraňujeme pomocí pulzního barvivového laseru VBeam (cévní laser). Toto špičkové zařízení má systém dynamického chlazení DCD, který těsně před laserovým výbojem uvolní dávku kryogenu, který tlumí bolest.

Tetování a pigmentace odstraňujeme laserem Alex Trivantage Candela.

Specializujeme se také na mezoterapii, při které vpravujeme pod kůži prostřednictvím mikrojehliček směs kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin. To pleti dodá výživu, hloubkově ji hydratuje a tím i omladí. Techniku mezoterapie používáme také k aplikaci vlastní krevní plazmy bohaté na krevní destičky. Vlastní plazmu využíváme rovněž k léčbě vypadávání vlasů (alopecie).

MUDr. Alice Maixnerová se u nás na klinice specializuje na chirurgické odstranění znamének, ateromů a lipomů a také provádí zašití roztržených ušních dírek nebo např. zmenšení dírek po roztažení tzv. tunely.

Nabízíme také diagnostiku a léčbu křečových žil, kterou zaštiťuje cévní specialista, MUDr. Libor Dvořáček.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Hlavní zákroky

Botulotoxin

Konečná cena aplikace botulotoxinu se odvíjí od počtu aplikovaných jednotek. Cena za jednu jednotku je 72 Kč. Přibližné cenové rozpětí pro jednotlivé oblasti je: vrásky na čele 2 200 až 3 000 Kč, vrásky mezi obočím 2 200 až 3 600 Kč, vrásky v zevních očních koutcích 2 900 až 5 000 Kč.
Od: 2.000 Kč

Kyselina hyaluronová

Výplňové materiály, které na klinice používáme: Teosyal RHA Kiss 0,7 ml (6 900 Kč); Restylane 1,0 ml (8 700 Kč); Juvederm Ultra 3 0,8 ml (8 900 Kč); Profhilo 2 ml (8 500 Kč); Teosyal Redensity Eyes 1 ml (8 900 Kč); Teosyal RHA 2 1 ml (8 700 Kč); Teosyal RHA 3 1 ml (8 800 Kč)
Od: 7.500 Kč

Zvětšení rtů

Výplňové materiály vhodné k modelaci rtů: Teosyal RHA Kiss 0,7 ml (6 900 Kč); Teosyal RHA 2 1 ml (zvýraznění a hydratace, 8 700 Kč); Juvederm ultra 3 0,8 ml (8 900 Kč); Restylane 1,0 ml (8 700 Kč)
Od: 7.500 Kč

Recenze (469)

4.9
469 Recenzí · 100 % doporučuje
Botulotoxin

U paní doktorky jsem před 3 týdny podstoupila aplikaci botoxu. Se výsledkem zákroku i s přístupem paní doktroky jsem byla velmi spokojená. Moc doporučuji!

Mezonitě

Rozhodla jsem se dobře !!! Podstoupit zákrok u paní doktorky Rytiřové byla velmi dobrá volba. Lidská a usměvavá, vše mi vysvětlila do posledního detailu a výsledek je ohromující. Děkuji a těším se na další návštěvu.

Odstranění kožních výrůstků

Osetreni bylo profesionalni, bezbolestne a rychle. Pano doktorka byla velmi prijemna.

Odstranění znamének

Empatická a milá paní doktorka. Zákrok proběhl rychle, vše se dobře zahojilo. Zodpověděla trpělivě všechny dotazy. Maximální spokojenost.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (13)

Botox glabela - do měsíce efekt pryč

Velika nespokojenost. Na klinice jsem si dala 27.2. Vyhladit vrasky botoxem. . vrasky nebyly nikdy uplne znehybneny (glabela) a za mesic a pul je uz i tak slaby ucinek zcela uplne pryc. Nutno dodat, ze to nebyl muj prvni zakrok botoxem v dane...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (22)

Videa (13)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (67)

Efekt plazmaterapie a počet ošetření
Odpověď odborníka · 23. 11. 2016
Obvykle se doporučuje jedno až dvě ošetření v intervalu 1 měsíc. Ošetření se opakuje podle potřeby 1x ročně. MUDr. Kateřina Fajkošová, korektivní dermatoložka Esthé - Klinika estetické medicíny
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Problémy s vlasy - diagnostika a terapie

Problémy s vlasy - diagnostika a terapie

Podobně jako naše tvář i vlasy nás reprezentují navenek. Vlasový porost je u mužů a u žen významnou součástí jejich fyzické přitažlivosti. V realitě...
27. 10. 2022
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.