Esthé Laser Clinic
Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic Premium

(456 Recenzí) ·99% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Esthé Laser Clinic
Esthé Laser Clinic Premium
(456 Recenzí) ·99% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 7676 návštěv profilu

Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice.

Soustředíme se především na neinvazivní řešení dermatologických a estetických problémů. Naši lékaři jsou zkušení profesionálové a klinika je vybavena špičkovou technologií.

Pomůžeme vám s omlazením a regenerací pleti, vyhlazením vrásek, odstraněním rozšířených žilek, s diagnostikou a odstraněním znamének nebo s léčbou akné.

Pracujeme jen s těmi nejmodernějšími a nejkvalitnějšími lasery a materiály, jejichž účinnost a bezpečnost byla ověřena klinickými studiemi. Nabízíme pouze bezpečné metody, které zaručují výborné výsledky, díky tomu máme spokojené klienty, kteří se k nám opakovaně rádi vrací.

Esthé Laser Clinic najdete v ulici Na Příkopě v centru Prahy. Na ošetření u nás nebudete dlouho čekat, naše objednací lhůty jsou přibližně 2 týdny.

Na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii, ORL a kosmetologii se specializujeme od roku 1998. Máme akreditaci školícího pracoviště v oboru laserové a estetické dermatologie, která nám byla udělena odbornou společností ČLSP JEP. Učíme české lékaře správně používat lasery, správně aplikovat botox a injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

Rozšířené žilky, vrásky, jizvy, růžovku, pooperační rány a hematomy odstraňujeme pomocí pulzního barvivového laseru VBeam (cévní laser), který využívá laserovou energii při vlnové délce 595 nm, ta projde do epidermis (pokožka) a dermis (škára). Absorbovaná energie se přemění na teplo. Špičkové zařízení VBeam má systém dynamického chlazení DCD, který těsně před laserovým výbojem uvolní dávku kryogenu, který tlumí bolest.

Tetování a pigmentace odstraňujeme laserem Alex Trivantage Candela, který působí na pokožku laserovou energií o vlnové délce 755 nm. Ta je absorbována pigmentem, aniž by poškodila okolní tkáň. Nejlepší výsledky jsou u modrých, zelených a černých pigmentů.

Specializujeme se také na mezoterapii, při které vpravujeme pod kůži prostřednictvím mikrojehliček směs kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin. To pleti dodá výživu, hloubkově ji hydratuje a tím i omladí. Techniku mezoterapie používáme také k aplikaci vlastní krevní plazmy bohaté na krevní destičky. Vlastní plazmu využíváme rovněž k léčbě vypadávání vlasů (alopecie).

MUDr. Alice Maixnerová se u nás na klinice specializuje na chirurgické odstranění znamének, ateromů a lipomů a také provádí zašití roztržených ušních dírek nebo např. zmenšení dírek po roztažení tzv. tunely. 

Nabízíme také diagnostiku a léčbu křečových žil, kterou zaštiťuje cévní specialista, MUDr. Libor Dvořáček. 

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Kyselina hyaluronová

Výplňové materiály, které na klinice používáme: Restylane 1,0 ml (8 200 Kč); Juvederm Ultra 3 0,8 ml (8 400 Kč); Profhilo 2 ml (7 990 Kč); Teosyal Redensity Eyes 1 ml (8 400 Kč); Teosyal RHA 2 1 ml (8 200 Kč); Teosyal RHA 3 1 ml (8 300 Kč); Teosyal RHA Kiss 0,7 ml (6 900 Kč)
Od: 6.900 Kč

Zvětšení rtů

Výplňové materiály vhodné k modelaci rtů: Teosyal RHA Kiss 0,7 ml (6 900 Kč); Teosyal RHA 2 1 ml (zvýraznění a hydratace, 8 200 Kč); Juvederm ultra 3 0,8 ml (8 400 Kč); Restylane 1,0 ml (8 200 Kč)
Od: 6.900 Kč

Recenze (456)

4.9
průměrné hodnocení
99 % doporučuje

Skvělý a profesionální přístup.

Jsem velmi spokojená s výsledky omlazujících procedur, na které docházím na kliniku již několik let. Velmi příjemný personál a lékaři.

Kliniku navštěvuji již několik měsíců. Začala jsem s laserem u paní Danielky Trnkové, která je velmi milá, usměvavá, profesionální a extrémně pečlivá. Jsem nadměrně spokojená a velice vděčná, že jsem měla možnost se k někomu takovému dostat! Předtím...Číst dál

Skvělý personál i prostředí. Jsem naprosto spokojen. P. Gerych

Zobrazit další recenze
Požádejte: Esthé Laser Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (7)

Zobrazit další příběhy

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 04/07 Úterý 05/07 Středa 06/07 Čtvrtek 07/07 Pátek 08/07

Obrázky (20)

Videa (10)

Požádejte: Esthé Laser Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (67)

Efekt plazmaterapie a počet ošetření
Odpověď odborníka · 23. 11. 2016
Obvykle se doporučuje jedno až dvě ošetření v intervalu 1 měsíc. Ošetření se opakuje podle potřeby 1x ročně. MUDr. Kateřina Fajkošová, korektivní dermatoložka Esthé - Klinika estetické medicíny
Zobrazit další zodpovězené otázky

Lékaři z pracoviště

MUDr. Hana Raková MBA

MUDr. Hana Raková MBA

MUDr. Pavel Zloský

MUDr. Pavel Zloský

MUDr. Gabriela Mrzenová

MUDr. Gabriela Mrzenová

MUDr. Alice Maixnerová

MUDr. Alice Maixnerová

MUDr. Petr Jirák

MUDr. Petr Jirák

MUDr. Libor Dvořáček

MUDr. Libor Dvořáček

MDDr. Tereza Rytířová

MDDr. Tereza Rytířová

Požádejte: Esthé Laser Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!