Esthé Laser Clinic
Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic Premium

(459 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Obvykle odpoví do 3 hodin
Esthé Laser Clinic
Esthé Laser Clinic Premium
(459 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 10727 návštěv profilu

Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice.

Soustředíme se především na neinvazivní řešení dermatologických a estetických problémů. Naši lékaři jsou zkušení profesionálové a klinika je vybavena špičkovou technologií.

Pomůžeme vám s omlazením a regenerací pleti, vyhlazením vrásek, odstraněním rozšířených žilek, s diagnostikou a odstraněním znamének nebo s léčbou akné.

Pracujeme jen s těmi nejmodernějšími a nejkvalitnějšími lasery a materiály, jejichž účinnost a bezpečnost byla ověřena klinickými studiemi. Nabízíme pouze bezpečné metody, které zaručují výborné výsledky, díky tomu máme spokojené klienty, kteří se k nám opakovaně rádi vrací.

Esthé Laser Clinic najdete v ulici Na Příkopě v centru Prahy. Na ošetření u nás nebudete dlouho čekat, naše objednací lhůty jsou přibližně 2 týdny.

Na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii, ORL a kosmetologii se specializujeme od roku 1998. Máme akreditaci školícího pracoviště v oboru laserové a estetické dermatologie, která nám byla udělena odbornou společností ČLSP JEP. Učíme české lékaře správně používat lasery, správně aplikovat botox a injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

Rozšířené žilky, vrásky, jizvy, růžovku, pooperační rány a hematomy odstraňujeme pomocí pulzního barvivového laseru VBeam (cévní laser), který využívá laserovou energii při vlnové délce 595 nm, ta projde do epidermis (pokožka) a dermis (škára). Absorbovaná energie se přemění na teplo. Špičkové zařízení VBeam má systém dynamického chlazení DCD, který těsně před laserovým výbojem uvolní dávku kryogenu, který tlumí bolest.

Tetování a pigmentace odstraňujeme laserem Alex Trivantage Candela, který působí na pokožku laserovou energií o vlnové délce 755 nm. Ta je absorbována pigmentem, aniž by poškodila okolní tkáň. Nejlepší výsledky jsou u modrých, zelených a černých pigmentů.

Specializujeme se také na mezoterapii, při které vpravujeme pod kůži prostřednictvím mikrojehliček směs kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin. To pleti dodá výživu, hloubkově ji hydratuje a tím i omladí. Techniku mezoterapie používáme také k aplikaci vlastní krevní plazmy bohaté na krevní destičky. Vlastní plazmu využíváme rovněž k léčbě vypadávání vlasů (alopecie).

MUDr. Alice Maixnerová se u nás na klinice specializuje na chirurgické odstranění znamének, ateromů a lipomů a také provádí zašití roztržených ušních dírek nebo např.zmenšení dírek po roztažení tzv. tunely.

Nabízíme také diagnostiku a léčbukřečových žil, kterou zaštiťuje cévní specialista, MUDr. Libor Dvořáček.

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Botulotoxin

Konečná cena aplikace botulotoxinu se odvíjí od počtu aplikovaných jednotek. Cena za jednu jednotku je 72 Kč. Přibližné cenové rozpětí pro jednotlivé oblasti je: vrásky na čele 2 200 až 3 000 Kč, vrásky mezi obočím 2 200 až 3 600 Kč, vrásky v zevních očních koutcích 2 900 až 5 000 Kč.
Od: 2.000 Kč

Kyselina hyaluronová

Výplňové materiály, které na klinice používáme: Teosyal RHA Kiss 0,7 ml (6 900 Kč); Restylane 1,0 ml (8 700 Kč); Juvederm Ultra 3 0,8 ml (8 900 Kč); Profhilo 2 ml (8 500 Kč); Teosyal Redensity Eyes 1 ml (8 900 Kč); Teosyal RHA 2 1 ml (8 700 Kč); Teosyal RHA 3 1 ml (8 800 Kč)
Od: 7.500 Kč

Zvětšení rtů

Výplňové materiály vhodné k modelaci rtů: Teosyal RHA Kiss 0,7 ml (6 900 Kč); Teosyal RHA 2 1 ml (zvýraznění a hydratace, 8 700 Kč); Juvederm ultra 3 0,8 ml (8 900 Kč); Restylane 1,0 ml (8 700 Kč)
Od: 7.500 Kč

Požádat o konzultaci

Recenze (459)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Je skvělé, když se pocit, že se můžete spolehnout na něčí profesionalitu, během zákroku promění v jistotu, navíc umocněnou nejen zcela zřetelnou odborností, ale i milým a příjemným jednáním. Téměř je mi líto, že jsem si v Esthé Laser Clinic pár z...Číst dál

Výborná práce od objednání , připomenutí přes zákrok..... Všichni na klinice velmi vstřícní a MUDr. Ryrířová naprosto bezvadná. Všem moc děkuji. Ing. Jiří Vančura

Tuto kliniku navštěvuji už 14 let. Jsem naprosto spokojená s přístupem, se zákroky i následnou péčí. Děkuji všem, kteří se na tom podílí, hlavně pak MUDr. Zloskému.

Skvělý a profesionální přístup.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Esthé Laser Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (12)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (22)

Videa (13)

Požádejte: Esthé Laser Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (67)

Efekt plazmaterapie a počet ošetření
Odpověď odborníka · 23. 11. 2016
Obvykle se doporučuje jedno až dvě ošetření v intervalu 1 měsíc. Ošetření se opakuje podle potřeby 1x ročně. MUDr. Kateřina Fajkošová, korektivní dermatoložka Esthé - Klinika estetické medicíny
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Problémy s vlasy - diagnostika a terapie

Problémy s vlasy - diagnostika a terapie

Podobně jako naše tvář i vlasy nás reprezentují navenek. Vlasový porost je u mužů a u žen významnou součástí jejich fyzické přitažlivosti. V realitě...
27. 10. 2022

Lékaři z pracoviště

MUDr. Hana Raková MBA

MUDr. Hana Raková MBA

MUDr. Pavel Zloský

MUDr. Pavel Zloský

MUDr. Gabriela Mrzenová

MUDr. Gabriela Mrzenová

MUDr. Alice Maixnerová

MUDr. Alice Maixnerová

MUDr. Petr Jirák

MUDr. Petr Jirák

MUDr. Libor Dvořáček

MUDr. Libor Dvořáček

MDDr. Tereza Rytířová

MDDr. Tereza Rytířová

Požádejte: Esthé Laser Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!