prim. MUDr. Jiří Jungwirth

prim. MUDr. Jiří Jungwirth

Žádné recenze
Ohodnotit
Luční 7a/2776, Praha, Praha (kraj)
prim. MUDr. Jiří Jungwirth
prim. MUDr. Jiří Jungwirth
Žádné recenze

Informace

Prim. MUDr. Jiří Jungwirth se narodil v roce 1961, v roce 1980 dokončil Gymnázium v Praze a jeho další kroky vedly na Lékařskou fakultu v Praze, kde se po dobu studia zaměřoval na preventivní lékařství a úspěšně absolvoval v roce 1986. Během vysokoškolského studia pracoval jako zdravotní sestra na chirurgickém lůžkovém oddělení a poté i na chirurgické ambulanci. Také působil jako volontér a posléze jako demonstrátor na Katedře anatomie, kde se podílel na výuce zejména při pitevních cvičení. Rovněž byl sanitářem Záchranné služby v Praze. Po promocích začal pracovat jako lékař u Záchranné služby. Od roku 1986 do roku 1987 absolvoval základní vojenskou službu. V roce 1987 nastoupil na chirurgické oddělení do nemocnice v Pelhřimově, kde pracoval pod vedením prim. MUDr. Křikavy, CSc. Poté se vrátil zpět do Prahy na pozici lékaře Záchranné služby. Úspěšně složil atestaaci I. i II. stupně v oboru všeobecné chirurgie. Mezi lety 1988 a 1992 pracoval jako lékař pro oddíl kopané Slavia Praha. Od roku 1989 do roku 1999 působil na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, kde vykonával funkci sekundárního lékaře a odborného asistenta pro výuku mladých mediků. V roce 1993 začal budovat se svojí manželkou soukromou praxi, kterou v roce 2000 zakoupila společnost EGK a přestavěla ji do dnešní podoby Sanatoria sv. Anny.

MUDr. Jungwirth se specializuje především na všeobecnou chirurgii. Provádí zejména laparoskopické operace břicha. Jde například o operace žlučníku, kýl přední stěny břišní, kýl tříselných, také operace slepého střeva, tlustého střeva a konečníku. Rovněž se zaměřuje na operace zhoubných a nezhoubných onemocnění, například zhoubných nádorů tlustého střeva či nezhoubných onemocnění konečníku (hemeroidů). Své dovednosti rozšířil o operace křečových žil endoskopickými metodami. Ročně provádí MUDr. Jiří Jungwirth přibližně 300 a 400 operací.

Sanatorium sv. Anny sídlí v Praze 3 a nepřetržitě funguje od roku 2001. Součástí sanatoria je centrum kýlní, také centrum endoskopie, obezitologie, klinických studií nebo jednodenní chirurgie. Samozřejmostí je moderní vybavení, využití nejnovějších poznatků, postupů a technologií. Na prvním místě je spokojenost klientů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Bariatrická chirurgie

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.