Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Odstranění strií na hýždích

Pacient: Anonymní

Bílina

AN

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymní. 85% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

30. 1. 2023 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Přestože jsem velmi hubená, již od puberty mě trápila strie na hýždích. Vše se zhoršilo po těhotenství a styděla jsem se jít i do plavek. Po několika ošetřeních se již stydět nemusím, ačkoliv takto staré strie nelze odstranit úplně. Jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala a vydržela i když zákrok byl pro mne dost bolestivý. Určitě to stálo za to.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Pozvednutí obočí diamantovými nitěmi

Paní doktorka použila 2 x 3 diamantové nitě, zákrok byl proveden před třemi měsíci. Cca 2 dny po zákroku je lepší ležet a chladit, měla jsem otoky, které klesly k očím, ovšem po zahojení velmi skvělý výsledek, omlazení cca 10 let díky této miniinvazivní...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína