prim. MUDr. Robert Čáp Ph.D.

(28 Recenzí)·96% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1141014171
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Robert Čáp Ph.D.
(28 Recenzí)·96% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Sanus se nachází v Hradci Králové, v klidné lokalitě nedaleko řek Orlice a Labe. Sanatorium je bez problému dostupné městskou hromadnou dopravou i osobním automobilem a nabízí možností parkování přímo v areálu.

Sanatorium Sanus poskytuje svým klientům komplexní péči hned z několik oblastí medicíny. Součástí je ambulance urologie, gynekologie, ortopedie a plastické chirurgie, také centrum asistované reprodukce, IVF laboratoře nebo rentgenové pracoviště. Samozřejmostí jsou také vyšetřovny, operační sály a hotelové pokoje pro hospitalizované pacienty.

Dosažené vzdělání

Prim. MUDr. Robert Čáp Ph.D. úspěšně dokončil v roce 1995 studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. O tři roky později, v roce 1998, složil atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobecné chirurgie. V roce 2004 obhájil svoji disertační prácí a získal akademický titul Ph. D. V roce 2005 složil specializační atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie.

Praxe

Lékař záhy po promocích, v roce 1995, nastoupil na oddělení estetické, plastické a rekonstrukční chirurgie a léčby popálenin na Chirurgickou kliniku Fakultní nemocnice v Hradci králové, kde zůstal až do roku 2014. Od roku 1995 do roku 2014 rovněž působil na Katedře válečné chirurgie na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové. Od roku 2015 pracuje na oddělení estetické a plastické chirurgie v sanatoriu Sanus v Hradci Králové.

Stáže a odborné pobyty

Prim. MUDr. Robert Čáp Ph.D. se během svého působení zúčastnil také řady stáží a studijních pobytů. Měl tak možnost rozvíjet a prohlubovat své dovednosti a vědomosti například na Klinice plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce v Praze. Dále na Klinice plastické chirurgie a Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Také na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Rovněž absolvoval odbornou stáž v Německu a Nizozemí nebo Misi SFOR v Bosně, kde působil na oddělení Accident Medicine and Emergency.

Lékař se dorozumí anglickým a ruským jazykem.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2004

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (28)

4.9
průměrné hodnocení
96 % doporučuje

Pana doktor je profesionálem pouze do prvních komplikací. Pokud nejste spokojeni s výsledkem, je schopen Vás přesvědčovat o tom, že před zákrokem to bylo horší, bagatelizuje potíže spojené s hojením a je schopen se chovat velmi neprofesionálně. Chybu...Číst dál

Kompletní příběh (Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)):
Mudr. Robert Čáp - Sanus
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Abdominoplastika-cena a podmínky zákroku
Odpověď odborníka · 1. 4. 2010
Dobrý den, celková orientační cena ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové je okolo 35000Kč. Můžete za mnou přijet kteroukoli středu nebo pátek dopoledne na nezávaznou konzultaci. S pozdravem Robert Čáp.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.