Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 41 odpovědí
 • 6 Likes

Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (8)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum jednodenní chirurgie s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Centrum jednodenní chirurgie s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 9.7.2013
Spokojený/á

V Centru jednodenní chirurgie Hvězda jsem s lékařskou péčí spokojena. Byla jsem už u dvou ortopedů a až v Hradci mi byla určena diagnóza. Objednací lhůty jsou krátké. A velké dík má pan doktor Rudolf Prix, je velice ocho...tný (a velmi sympatický) a děkuji za jeho doporučení. Jana Více 

Anonym

Anonymous 11.7.2012
Spokojený/á

V centru jednodenní chirurgie Hvězda jsem s lékařskou péčí byl spokojen. Můj zdravotní problém byl efektivně a odborně řešen, neměl jsem pocit, že zde strácím čas a personál se ke mně choval tak, jak si myslím, že by se ...k pacientům chovat měl a určitě tedy mohu ostatním doporučit. P.N. Více 

Anonym

Anonymous 21.12.2011
Spokojený/á

Dlouho jsem se trápila se silnou bolestí kyčelního kloubu, která mi vadila v běžném životě. Opakovaně jsem vyhledávala odbornou pomoc. Vždy mi byl předepsán Chondrosul,doporučen relativní klid a analgetika s tím, že totá...lní endoproteza mne nemine. Nechtělo se mi trávit zbytek života sezením u televize a pojídáním tabletek. Efekt Chondrosulfu považuji po tolika letech užívání na nulový. Vyhledala jsem si na internetu pracoviště ortopedie v centru jednodenní chirurgie Hvězda, kde jsem si přečetla článek o léčebné metodě ACP. Po zvažování pro a proti jsem se rozhodla tuto metodu "zkusit" a udělala jsem dobře. Analgetika nepotřebuji, bolesti ustoupily, nekulhám, lehce jsem změnila životní styl. Hodně jezdím na kole nebo rotopedu a jsem velmi spokojený člověk. Pravda je, že moje onemocnění kloubu dosahovalo teprve II stupně arthrosy, že jsem přišla v pravý čas. Péče ortopedů v centru jednodenní chirurgie Hvězda mi velmi vylepšila život. Možná někdy po letech k totální endoproteze nakonec dospěji, ale zatím mi to nehrozí. Jsem velmi vděčná za pohyb bez bolesti a přeji krásné Vánoce všem ve Hvězdě. Alexandra Kracíková Více 

Profil - Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

Motto:

Zdraví, krása, pohyb a sport - jsme tady pro Vás :-)

Uvítání

Centrum jednodenní chirurgie bylo založeno v Hradci Králové v roce 2002. Pardubické pracoviště bylo otevřeno v roce 2010. Široký rozsah našich lékařských služeb zahrnuje nejdůležitější oblasti lidského života - zdraví, krásu, pohyb a sport. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V příjemném prostředí náš tým poskytuje s využitím nejmodernějších diagnostických a léčebných metod nadstandartní zdravotní péči v těchto oborech: ortopedie – artroskopické centrum, biologická léčba ACP plasmou, moderní léčba křečových žil - radiofrekvence, Clarivein, skleroterapie, chirurgie cévní, všeobecná, břišní a úrazová, fyzioterapie, léčebná rehabilitace, proktologie - bezbolestná léčba hemoroidů, plastická a estetická chirurgie, ultrasonografie - UZ vyšetření, anesteziologie a intenzivní péče. Specializujeme se na provádění moderních miniinvazivních zákroků a endoskopických operací, které jsou radikální a přitom natolik šetrné, že je pacient absolvuje v ambulantním režimu bez hospitalizace. Do domácího prostředí odchází okamžitě nebo po krátkém odpočinku po celkové anestezii. Jednodenní chirurgie neboli one day surgery umožňuje výrazně zkrátit dobu pobytu pacienta ve zdravotnickém zařízení, minimalizuje perioperační stres a eliminuje riziko nemocničních nákaz.

Profesní filozofie

Vlídný přístup, vysoká odbornost a profesionalita ve všech oborech.

 

Naše klinika

Příjemné prostředí, klidná přátelská atmosféra, špičkové vybavení v rukou erudovaných specialistů.

Historie kliniky

Centrum jednodenní chirurgie bylo založeno v Hradci Králové v roce 2002. Pardubické pracoviště bylo otevřeno v roce 2010.

Konzultace u nás

Konzultace u nás probíhají na základě telefonického objednání, kdy Vám naše sestřičky nabídnou několik časových termínů tak, abychom ušetřili Váš čas.

 

Zajímavosti

Naše pracoviště ve všech oborech provádí skutečně komplexní péči o pacienta.

Více o nás

Profil centra

Chirurgické zařízení HVĚZDA je koncipováno pro léčbu pacientů s nemocemi vyžadujícími chirurgický zákrok v oborech ortopedie a všeobecné, cévní, plastické a estetické chirurgie. Specializuje se na provádění moderních miniinvazivních zákroků a operací. Pacient je absolvuje ambulantně či semiambulantně – do domácího prostředí odchází okamžitě nebo po krátkém odpočinku po celkové anestezii. Tato forma operativy (one day surgery) je preferována ve vyspělých zemích a pro pacienta je velmi šetrná – umožňuje výrazně zkrátit dobu pobytu ve zdravotnickém zařízení a eliminuje riziko nemocničních nákaz.

Centrum jednodenní chirurgie HVĚZDA je moderní zdravotnické zařízení v Hradci Králové, poskytující zdravotní péči v nadstandardních podmínkách. Provozně je zařízení členěno na operační oddělení a tyto lékařské ordinace:

Ortopedie - artroskopické centrum

Artroskopie velkých kloubů - koleno, rameno, hlezno, loket

V Centru jednodenní chirurgie provádíme cca 1200 artroskopií ročně a stali jsme se tak jedním z největších artroskopických pracovišť v ČR. V zařízení vybaveném nejmodernější artroskopickou technikou pracují lékaři s mnohaletou praxí, vědeckými a zahraničními zkušenostmi. Pečlivě sledujeme artroskopické trendy, nové technologie a neustále rozšiřujeme možnosti operační léčby. Operace jsou prováděny v šetrné celkové anestezii v rámci „one day surgery“ s krátkým pooperačním odpočinkem na lůžku. Péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Artroskopická ambulance, poradna pro sportovce

Ordinační hodiny:

PO 17:30 - 19:30 MUDr. Pavel HolekaÚT 08 - 12 15 - 18 MUDr. Aleš Chaloupka ČT 15 - 18 MUDr. Rudolf PrixPÁ 08 - 13 MUDr. Aleš ChaloupkaNutné objednání pacientů předem - telefonní a emailový kontakt v záhlaví stránkyKontakt pro akutní případy nejdete na webových stránkách centra.Nová ortopedická ambulance v prostorách našeho artroskopického centra je zaměřená na úrazové a poúrazové stavy a operabilní onemocnění velkých kloubů (koleno, rameno, hlezno, loket). Cílem ambulance je urychlení diagnostiky a operativy u pacientů s indikací artroskopie těchto kloubů. V možnostech CJCH je i následná komplexní terapie onemocnění velkých kloubů - plastiky vazů a stabilizační operace kolen, ramen, kotníků a loktů, kompletní ortopedická péče u ostatních onemocnění v následných indikacích. Ošetření u degenerativních onemocnění oddálí složitější a náročnější výkony, především náhrady kloubní. Nabízíme tak řešení urgentních obtíží u mladých sportovců, podnikatelů, ale i všech ostatních pacientů s možností nadstandartní péče v rámci rychlého objednání a komplexní ortopedické péče dle provedené diagnostiky v naší ambulanci. Péče je hrazena zdravotními pojišťovnami. Nutnost telefonického objednání pacientů.Léčebné spektrum:

 • artroskopická ambulance, poradna pro sportovce

 • široké spektrum artroskopických operací velkých kloubů v ambulantním režimu

 • možnost provedení složitějších operací bez časové prodlevy na nemocničním pracovišti

 • sportovní traumatologie

 • biologická léčba pohybového ústrojí metodou ACP

Na operační zákroky (artroskopie atd.) se můžete objednávat přímo v naší ortopedické ambulanci, nebo v ambulancích našich operatérů.

Náš operační tým tvoří: primář MUDr. Radovan Lipenský, CSc., MUDr. Rudolf Prix, MUDr. Petr Svoboda, MUDr. Aleš Chaloupka, MUDr. Petr Skovajsa, MUDr. Jan Čeněk, MUDr. Jaroslav Holík., MUDr. Pavel Holeka MUDr. Radovan Lipenský, CSc.Hradec Králové, Medica s.r.o. (bývalá Bavlna) Veverkova ulice, ambulance: ÚT a ST: 8-14 hod

MUDr. Rudolf Prix

Pardubice, Na Okrouhlíku 1781 Pardubice, Krajská nemocnice, Kyjevská 44 ortoped. ambulance PÁ 9–14 hod.

Rudolf Prix

MUDr. Rudolf Prix

 MUDr. Petr Svoboda

Hořice, Nám. Jiřího z Poděbrad 156 Dvůr Králové, Preslova 499

MUDr.Aleš Chaloupka

Nový Bydžov, Nemocnice - chirurgická ambulance Nová Paka, Poliklinika, Legií 765 Hradec Králové, Medica s.r.o., Riegrovo nám.

Aleš Chaloupka

MUDr. Aleš Chaloupka

MUDr. Petr Skovajsa

Městec Králové, Nemocnice, E. Beneše 343 MUDr. Jan ČeněkJaroměř, Husova 931

MUDr. Jaroslav Holík

Úpice, Poliklinika, Bratří Čapků 773 ambulance ÚT 14-19hod., PÁ 8-13hod.

 MUDr. Pavel Holeka

Chrudimská nemocnice a.s., Traumatologická poradna a poradna pro sportovce (V prostorách ortopedické ambulance), ST 9:00 - 14:30

Artroskopická poradna a poradna pro sportovce, Průmyslová 8920, Chrudim, ČT 16:00 - 19:00

Zde napište popis obrázku

Pavel Holeka

MUDr. Pavel Holeka

Centrum léčby artrózy - ACP biologická léčba atrózy pomocí vlastní krve

Poslední novinka v léčbě artrózy - autologní kondiciovaná plasma

ACP neboli "Autologous Conditioned Plasma" je nová, bezpečná a velmi účinná biochirurgická metoda, vycházející z nových poznatků tkáňového inženýrství. K léčbě pohybového aparátu využívá hojivých účinků látek z vlastního těla pacienta - upravenou krevní plasmu, která je obohacena aktivovanými krevními destičkami - trombocyty, obsahující růstové a protizánětlivé faktory.

Biologická léčba je prováděna v naší ortopedické ambulanci zkušenými specialisty s mnohaletou praxí, vědeckými a zahraničními zkušenostmi. Součástí našeho týmu je klinický hematolog, chirurg, traumatolog, fyzioterapeut a algesiolog. Díky komplexnosti našeho centra Vám můžeme nabídnout všechny způsoby léčby pohybového aparátu. Obě pracoviště mají zázemí operačního sálu s pooperačními pokoji.

Ambulance a objednání: Hradec Králové a Pardubice

Pracoviště HRADEC KRÁLOVÉOrdinační hodiny: PO 08 - 12 MUDr. Petr Mašát, Ph.D.ÚT 08 - 12 15 - 18 MUDr. Aleš Chaloupka ČT 15 - 18 MUDr. Rudolf PrixPÁ 08 - 13 MUDr. Aleš ChaloupkaNutné objednání pacientů na telefonu/emailem v záhlaví.

centrum jednodenní chirurgie hradec1   centrum jednodenní chirurgie hradec3     centrum jednodenní chirurgie hradec2      

Pracoviště PARDUBICEOrdinační hodiny: PO 16 - 18 hod. MUDr. Aleš Chaloupka Nutné objednání pacientů předem

centrum jednodenní chirurgie pardubice1   centrum jednodenní chirurgie pardubice3   centrum jednodenní chirurgie pardubice2    

Fyzioterapie, léčebná rehabilitace

Nově otevřená ordinace se nalézá v ambulantní části našeho centra. Pod vedením VŠ fyzioterapeuta poskytujeme komplexní odbornou péči díky individuálním léčebně preventivním programům. Garantujeme krátké objednací lhůty.

Léčebné spektrum

Diagnostika, terapie a prevence poruch pohybového aparátu: bolesti, stavy po úrazech, po ortopedických a traumatologických operacích, vertebrogenní poruchy, skoliozy, léčba jizev, náprava chybných pohybových stereotypů, terapie funkčních poruch pohybového aparátu, ergonomie pohybu, prevence vzniku pohybových problémů a civilizačních onemocnění. Individuální léčebné a preventivní programy jsou "ušité na míru", dle stavu a obtíží pacienta či klienta.

Fyzioterapeutické pracoviště

Ordinační hodiny: ÚT dle objednáníČT dle objednáníPÁ 10 - 14  Mgr. Michaela Kubínová, VŠ fyzioterapeutNutné objednání pacientů předem telefonicky či emailem

Chirurgie

Všeobecná, cévní chirurgie a traumatologie

Chirurgie cévní - radiofrekvenční ablace Olympus Celon

MUDr. Stanislav Jíška

Cévní chirurg, specialista v léčbě křečových žil, moderní miniinvazivní CHIVA metody a miniflebektomie varixů s vynikajícím kosmetickým efektem. Kompletní spektrum tepenných operací. 

Stanislav Jíška

MUDr.Stanislav Jíška

Chirurgie všeobecná, cévní, břišní a úrazová­MUDr. Oldřich Fiala, CSc.Široké terapeutické spektrum zasahující všechny oblasti chirurgie a traumatologie, operace v místní i celkové anestezii, krátké objednací lhůtyChirurgie všeobecná a cévníDoc. MUDr. Theodoz Suchý, Dr.Sc.Jeden z nejzkušenějších a nejvšestrannějších chirurgů v ČR

Proktologie - bezbolestná léčba hemoroidů

Léčebné spektrum:

Vyšetření a návrh léčby - elektrokoagulace přístrojem Hemoron, elastická ligace dle Barrona nebo klasická operace.

HEMORON – moderní bezbolestný ambulantní způsob léčby pomocí aplikace nízkovoltážního impulsního proudu do vyživovacích cév hemoroidu. Při léčbě nedochází ke stimulaci citlivých nervových zakončení a proto odpadá místní bolestivost při a po výkonu. Dobře provedený zákrok tak zbavuje pacienta obtíží. Léčba přístrojem Hemoron v ČR bohužel není hrazena zdravotními pojišťovnami.

Výhody: tato moderní a účinná metoda má dle literatury nejmenší počet popisovaných komplikací, nezpůsobuje zjizvení či hnisání v místě zákroku a pacient se obejde bez pracovní neschopnosti či dalších omezení

Ligatura dle BARRONA – ambulantní elegantní nebolestivý zákrok spočívající v zaškrcení vnitřních hemoroidálních uzlů speciálním elastickým kroužkem. Uzel po několika dnech odejde se stolicí a ranka se v krátké době zhojí. Ideální především pro nemocné s prokázanými krvácejícími  hemoroidy menší velikosti. Při jedné návštěvě aplikujeme gumičku vždy jen na jeden uzel. Jde o výkon trvající přibližně 5 minut. Po 2-4 týdnech se procedura opakuje průměrně 5x podle stupně onemocnění, až do vymizení obtíží.

Výhody: okamžitá úleva od potíží s dlouhodobým efektem, bez pracovního omezení, příznivá cena

Klasická operace - tradiční chirurgický postup odstranění hemoroidálních uzlů a zmenšení jejich výhřezu. Operace se provádí v celkové anestesii. Podstatou je chirurgické odstranění velkých hemoroidálních uzlů a zlepšení poměrů v oblasti řitního kanálu. Tato metoda však obvykle není schopna úplné nápravy porušené funkce hemoroidální zóny. Doba pracovní neschopnosti bývá několik týdnů.
MUDr. Ivo Pospíšil, MUDr. Zdeněk RuferSpecialisté mají poradnu přímo v Centru jednodenní chirurgie HVĚZDA.Ordinační hodiny:ÚT 16–18 hod. MUDr. Ivo PospíšilČT 16–18 hod. MUDr. Zdeněk Rufer

Důležité: Do proktologické poradny je nutné se telefonicky objednat. Není třeba doporučení Vašeho lékaře. V 11 hodin před vyšetřením zaveďte 1 glycerínový čípek, vyprázdní Vás a umožní provést ev. první zákrok ihned.

Plastická a estetická chirurgie

MUDr. Šorma Martin

Ordinační hodiny: individuální, informace a objednání kdykoliv viz telefonní/email kontakt v záhlaví
Úhrada výkonů možná ve splátkovém režimu.

Relaxace, rekondice, regenerace

Ordinační hodiny:  flexibilně dle objednání Lenka Rumianová, DiS.certifikovaná masérka a fitness instruktorNutné objednání pacientů telefonicky/emailem předemNově otevřená ordinace se nalézá v ambulantní části našeho centra. Kompletně jsme tak doplnili jsme spektrum našich fyzioterapeutických služeb. Garantujeme krátké objednací lhůty.

Anesteziologie a intenzivní péče

Léčebné spektrum:

 • analgosedace, sedace při vědomí

 • celková a svodná anestezie dle charakteru výkonu, potřeb chirurga a přání pacienta

 • specializujeme se na prevenci pooperační nevolnosti, zvracení a bolesti

 • důsledně zajišťujeme maximální komfort a bezpečí pacienta

 • samozřejmostí je individuální a laskavý přístup k pacientovi

 • pro operanty držíme 24hodinovou pohotovost na telefonu

MUDr. Pavel Žďárský, MUDr. Pavel Rous, MUDr. Roman Borovec
Ordinační hodiny: dle potřeb operatérů

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Abdominoplastika (Operace břicha)
   Miniabdominoplastika
Korekce jizev
Léčba křečových žil (varixů) za jednu dolní končetinu,... Od 3 000 Kč
   Léčba křečových žil metodou Clarivein 1 dolní končetina Od 25 000 Kč
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA
   Radiofrekvenční ablace křečových žil 1 dolní končetina Od 11 000 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 500 Kč
   Miniflebektomie varixů Cena za jednu končetinu. Od 3 000 Kč
Liposukce
Modelace prsou (Breast-lift)
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Operace gynekomastie
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček
Operace uší (Otoplastika)
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) při ošetření 2 kloubů (cena... Od 2 000 Kč
Transplantace vlasů
Vyhlazení vrásek
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zmenšení prsou
Zvětšení prsou (Augmentace)
Zvětšení rtů (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Štefánikova 537
500 11 Hradec Králové
Česká republika