PharmDr. Lucie Hlávková

PharmDr. Lucie Hlávková

Žádné recenze
Ohodnotit
Komenského 724/13, Přerov, Olomoucký kraj
PharmDr. Lucie Hlávková
PharmDr. Lucie Hlávková
Žádné recenze

Informace

Dobrý den, vítejte na mém profilu PharmDr. Lucie Hlávková

Jmenuji se Lucie Hlávková a jsemdoktorkou farmacie již více než 20 let a kromě své lékárensképrofese se zabývám navíc i problematikou hojení ran a oblastílidských tkání a buněk, kde jsem specialistou tkáňovýchzařízení pro zpracování lidských tkání a kmenových buněk (vsoučasnosti Oční klinika Gemini, předchozí pracoviště BioInovaAV ČR, Cord Blood Center CZ aj.). Současně jsem aktivní členkouČeské lékárenské komory – jako místopředsedkyně Okresníhosdružení lékárníků OSL Přerov, kde v současné doběžiji se svou rodinou. V tomto městě také pracuji jakolékárnice se zaměřením na dermokosmetiku a hojení ran, a tov lékárně U Hýgie, Komenského 13, vždy od 8.30-17:00 hkaždé pondělí, kde také poskytuji v této oblasti osobníkonzultace.

Své vzdělání jsem získalav roce 2000 na Vysoké škole veterinární a farmaceutické,obor farmacie. Vzápětí jsem absolvovala doktorát z oborufarmacie a klinickou atestaci (2005). Od této doby se kroměfarmacie věnuji právě oborům zkoumajícím možnosti využitíkmenových buněk a faktorů z krevní plazmy pro léčbu hojeníran i další kategorizace tohoto neskutečně zajímavého vědeckéhooboru. Při své práci s kolegy z Akademie Věd ČR akolegy z ÚHKT Praha i jiných klinických pracovišť jsemzískala mnoho praktických zkušeností, které vedly k vývojiunikátní účinné látky s názvem Calf blood extract –tedy výtažek z telecí krve – který je založen na výtažkuz krve, resp. vzácných krevních proteinů a krevní plazmy.Tato látka, definovaná v seznamu INCI (seznam kosmetickýchsurovin pro výrobu kosmetických produktů), nám umožnila vytvořitvlastní zcela inovativní léčebno-hojivě-omlazující kosmetikuzn. PLASMAKOSMETIKA, která již od roku 2019 pomáhá regenerovat,hojit a omlazovat tisíce našich pacientů v ČR i Slovensku.Ne nadarmo si nás vybral pro spolupráci i Český pavilon EXPO 2020v Dubaji v rámci inovativních technologií.

Pro uvedení Plasmakosmetiky na trhjsem se svými investory z ČR a Slovenska založila společnostFuture Medicine s.r.o. , která má své pracoviště v Přerově,ale také svoji provozovnu vývoje a výroby Calf blood extractuv biotechnologickém parku Hořátev u Nymburka, kde se našekosmetika také vyrábí pro distribuci do Evropy i mimo ni.

Plasmakosmetika nyní obsahuje dvastěžejní produkty: Plasmagel 5 a 30 ml a Plasmacreme 30 ml a jižpracujeme na vývoji nových produktů.

Plasmagel je mimořádnéúčinné sérum v hydrogelové formě pro rychlé dohojeníranek, jizviček, po dermoabrazích či jinýchkosmeticko-dermatologických zákrocích. Je také výbornýmpomocníkem na záděry, opary, afty, akné a některé typy ekzémů.Současně při stimulaci kolagenu a kys. hyaluronové v pletije mocným pomocníkem v boji proti stárnutí.

Plasmacreme je mimořádný a veliceúčinný omlazující a regenerační krém pro mladistvou istárnoucí pokožku. U mladistvé pleti slouží k regeneraciekzémů či lehčích forem akné nebo jako pěstící a výživnýkrém, u stárnoucí pleti pak především jeho kombinaces Plasmagelem vítaným pomocníkem v boji proti stárnutía pigmentaci.

Nezbývá než vyzkoušet oba našeprodukty a zkusit na vlastní pleti její mimořádné a klinickyprokázané účinky. Kosmetika z pera českých vědců, lékařů a lékárníků.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Obrázky (10)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky