MUDr. Moheb Rafi

MUDr. Moheb Rafi

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Dvořákova 75, Přerov, Olomoucký kraj
MUDr. Moheb Rafi
MUDr. Moheb Rafi
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Moheb Rafi úspěšně absolvoval postgraduální studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde získal akademický titul Ph. D. V roce 2003 zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru ortopedie a traumatologie pohybového aparátu. O osm let později, v roce 2011, složil ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně.

Lékař se během svého působení zúčastnil řady zahraničních stáží, konferencí či seminářů a kurzů. Absolvoval například kurz zaměřený na traumatologii pohybového aparátu, dále ve Francii v Lyonu kurz osteotomie kolene, rovněž ve Francii v Toulousse pak kurz operativy přednoží nebo v Annecy kurz artroskopie ramene. Také se v roce 2012 zúčastnil ESSKA kongresu v Ženevě a o rok později ISACOS kongresu v Torontu.

Je držitelem specializace v oboru traumatologie (úrazová chirurgie) a klinická biochemie.

MUDr. Moheb Rafi pracoval od roku 2000 až do roku 2017 na ortopedicko traumatologickém oddělení v Nemocnici Přerov.

V současné době vykonává funkci sportovního lékaře pro extraligu ženského volejbalového klubu v Přerově. Dále působí jako lékař specialista v ortopedické ambulanci v Poliklinice AGEL v Olomouci. A na ortopedickém oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. pracuje od začátku roku 2017 na pozici primáře oddělení.

Aktivně se věnuje publikační činnosti v odborné literatuře. Je spoluautorem knihy Artroskopie kyčelního kloubu, která získala Chlumského cenu (prestižní ocenění).

MUDr. Moheb Rafi se ve své praxi specializuje zejména na obor ortopedie a traumatologie pohybového aparátu. Blíže se tak například věnuje sportovní medicíně, komplexním ortopedicko traumatologickým vyšetřením dospělých i dětských pacientů, také osteotomii při poúrazové nestabilitě s artrózou kolene nebo osteotomii kloubu kolene při střední artróze. Lékař se dále zabývá operacemi přednoží (příčné plochonoží, propadlá klenba, vbočené palce), rekonstrukčními operacemi (plastické operace chrupavek, šití menisků, plastické operace vazů kolene, artroskopická sutura rotátorové manžety ramene), problematikou artroskopie a totálními endoprotézami (kořenového kloubu palce, hlezenního kloubu, ramene, kolene, kyčle).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (1)

4.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Pomohl mi od bolesti

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.