MUDr. Jiří Tomečka

MUDr. Jiří Tomečka

(2 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
U nemocnice 1, Břeclav, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Jiří Tomečka
MUDr. Jiří Tomečka
(2 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 1119 návštěv profilu

MUDr. Jiří Tomečka je atestovaným plastickým chirurgem s několikaletou praxi v oboru. Pracuje jako vedoucí lékař JIP Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno Bohunice. Dále působí jako konzultant (externě) pro plastickou a estetickou chirurgii nemocnice Břeclav na pozici odborného lékaře Privátní kliniky estetické medicíny RIVA v Brně.

Profesní životopis

Vystudoval Lékařskou fakultu UJEP Brno. V letech 1987-1989 působil na Klinice plastické chirurgie Brno. V letech 1989-1990 pracoval v Úrazové nemocnici Brno. V letech 1993-1995 jste ho mohli potkat na Klinice plastické chirurgie Brno. Od roku 1995 pracuje v Centru popálenin a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici Brno - Bohunice.

Členství v odborných organizacích

MUDr. Jiří Tomečka působí jako člen Společnosti popáleninové medicíny ČLS JEP, dále jako člen Společnosti pro využití laseru v medicíně ČLS JEP, Společnosti chirurgie ruky ČLS JEP, Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP, Společnosti estetické chirurgie a je členem České lékařské společnosti J.E.Purkyně.

V roce 1990 si MUDr. Tomečka udělal atestaci I. stupně v oboru všeobecná chirurgie. V roce 1996 si dodělal nástavbovou atestaci v oboru plastická chirurgie.

MUDr. Jiří Tomečka se specializuje na redukci tuku v problematických partiích. Kromě klasické liposukce využívá metodu injekční lipolýzy. Kromě toho nabízí plastické operace víček, plastiku nosu, transplantaci vlasů, plastiku prsou (zvětšení, zmenšení i modelaci prsou). V nabídce nechybí ani zákroky jako plastika břicha, modelace rtů, laserové zákroky a vyhlazování vrásek na krku a tvářích. Díky velké praxi s laserem je často vyhledávaný pro korekci jizev, omlazení obličeje a odstraňování kožních znamének.

MUDr. Jiří Tomečka působí na třech pracovištích:

Brno - Soukromá klinika RIVA, Hlinky 122/48

Ordinační hodiny jsou v pondělí 11:00 - 16:00 hod. a v pátek 16:00 - 19:00 hod.

Břeclav - Nemocnice Břeclav, U nemocnice 1

Ordinační hodiny jsou ve středu 9-16:00 hod.

Lázně Lednice - Lázeňský dům PERLA, Břeclavská 700

Ordinační hodiny jsou v pátek 15:00 - 19:00 hod.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Spokojenost celé rodiny s MUDr. Tomečkou

Kompletní příběh (Zmenšení prsou):

Musím vřele doporučit MUDr. Tomečku. Po zákrocích na obličeji žádná jizva, zmenšení prsou úplně super. Kromě mě zde byli i moji dva synové, spokojenost. Doporučila jsem známým pana doktrora na oční víčka a jiné, všichni byli spokojeni nadmíru. Proto...Číst dál

Požádejte: MUDr. Jiří Tomečka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (3)

Požádejte: MUDr. Jiří Tomečka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Požádejte: MUDr. Jiří Tomečka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!