Salon OÁZA – Marie Záveská

Salon OÁZA – Marie Záveská

Žádné recenze
Ohodnotit
Náměstí 5, Plánice, Plzeňský kraj
Salon OÁZA – Marie Záveská
Salon OÁZA – Marie Záveská
Žádné recenze

Informace

Odstranění tukových polšťářků, modelace postavy, redukce celulitidy moderní neinvazivní metodou!

Moderním řešením problému tukových polštářků je ošetření radiofrekvenčním přístrojem TriPollar™ - Regen™.

Nedávné vědecké výzkumy umožnily vyvinout metodu, která účinně a bez rizika odstraňuje nežádoucí centimetry. Ošetření přístrojem Regen™ je neinvazivní (nechirurgická) metoda určená k modelování postavy a k odstranění lokálně nahromaděných tukových polštářků. Výsledky, ověřené klinickými studiemi, prokázaly vysokou účinnost této metody při redukci objemu a celulitidy, a to již po prvním ošetření.

Společnost Pollogen™ Ltd. vyvinula první radiofrekvenční (RF) technologii 3. generace zvanou TriPollar™. Tato jedinečná technologie jako jediná selektivně elektricky zahřívá jak povrchové, tak hluboké podkožní vrstvy, což zaručuje, že cílem ošetření je pouze podkožní tuková tkáň a kolagenové buňky.

Klienti zaznamenávají po ošetření okamžité viditelné výsledky a jsou velmi spokojeni. Ošetření přístrojem Regen™ nevyžaduje žádnou rekonvalescenci

Radiofrekvenční technologie Regen™ umožňuje:

 • redukci uloženého tuku, odstranění tukových polštářků

 • redukci obvodu částí těla (modelace postavy)

 • zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou

 • modelování obličeje

 • redukci jemných záhybů a vrásek

 • zpevnění pokožky

 • zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou

 • redukce strijí

 • redukci dvojité brady

Pro koho je toto ošetření určené?

Toto ošetření je vhodné pro osoby, které si přejí vylepšit svoji postavu, aniž by se chtěly uchýlit k chirurgickému zákroku. Umožňuje redukci lokálně uložených tukových polštářků a lokální celulitidy. Velmi vhodné je jeho využití na oblasti jako břicho, boky, horní boční část stehen, vnitřní strana stehen atd. Tyto partie vzhledem k tendenci k ukládání tuku většinou odolávají zeštíhlujícím dietám. Není snadné z nich tuk odstranit ani fyzickým cvičením nebo masážemi.

Každé ošetření trvá několik desítek minut. Klient by měl absolvovat 6-10 ošetření v závislosti na ošetřované oblasti a požadovaných výsledcích u konkrétního klienta. Výsledky se dostavují postupně. Již od prvního ošetření však můžeme vidět úbytek centimetrů. Pro stabilní ošetření dosažených výsledků je ovšem nezbytné, aby ošetřovaná osoba dodržovala vhodnou životosprávu.

Tato metoda bezpochyby představuje revoluci v kosmetickém ošetření těla. Přináší podobné výsledky jako chirurgické operace ale bez bolesti, rizik spojených s chirurgickými zákroky a s minimálními vedlejšími účinky.

Regen™ je koncipován pro největší pokrytí různých částí těla a jako takový je vybaven dvěmi aplikátory:

 • velký aplikátor pro tělo určený pro ošetření širokých částí těla zajišťuje maximální pokrytí pokožky a optimální tepelný výkon. Díky svému jedinečnému designu umožňuje maximální pokrytí těla. Vynikající výsledky tohoto ošetření byly prokázány – dochází ke zmenšení obvodu břicha v průměru o 9 cm a ke zmenšení obvodu stehen průměrně o 7 cm.

 • malý aplikátor najde využití při ošetření oblastí jako je obličej, krk či paže. TriPollar Regen™ představuje jediné neinvazivní účinné řešení pro ošetřování jemných záhybů kůže a vrásek v citlivých oblastech, jako např. v okolí očí, horního rtu, čela či rukou, jaké je v současné době na trhu. Při použití na oblast paží bylo prokázáno zmenšení obvodu této části těla průměrně o 4 cm.

Ošetření obličeje zabere zhruba 10-15 minut, pokud se rozhodněte pro ošetření těla, počítejt zhruba s půlhodinou. Celý cyklus ošetření pak netrvá déle než 6-10 týdnů. Nutno zmínit, že v některých případech je možné ošetření urychlit – to pak trvá 4-6 týdnů.

Je také doporučeno, aby pacienti jednou za 4-8 týdnů po posledním ošetření podstoupili udržovací ošetření.

Permanentní IPL epilace a fotorejuvenace přístrojem ARIANE®
 • Trvalé odstranění všech chloupků: tmavých, světlých i šedivých. Patentovaná technologie!

 • Rejuvenace a omlazení pleti: stimulace tvorbu kolagenu a elastinu

 • Odstranění pigmentových skvrn různého původu

 • Sjednocení tónu pleti

ARIANE® garantuje optimální a bezpečný výsledek již po prvním ošetření.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Obrázky (17)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.