Smile Dental

Smile Dental

Žádné recenze
Ohodnotit
Alej Svobody 55 , Plzeň, Plzeňský kraj
Smile Dental
Smile Dental
Žádné recenze

Informace

Zubní klinika Smile Dental, která se nachází v Plzni, je první klinikou typu Dental Spa v České republice. Základ tohoto konceptu tkví v poskytování medicínských služeb v relaxačním prostředí.

Prioritou tohoto zařízení pak je nabídnout pacientům všechny služby zaměřené a oblast zubní péče na jednom místě. Díky konceptu Dental Spa se snaží zařízení svým pacientům pobyt u zubaře maximálně zpříjemnit, proto probíhají ošetření v relaxačním prostředí.

Pro centrum je charakteristická vysoká kvalita ošetření, příjemné relaxační prostředí, dále také špičkové technologické vybavení a vysoká odbornost místních lékařů. Příjemná atmosféra, dostupné ceny a ochotný usměvavý personál jsou zde samozřejmostí.

Péči je zde přizpůsobována na míru pacientovi – klinika bere ohled nejenom na potřeby daného pacienta, ale také na jeho možnosti. Zároveň centrum velmi dbá na to, aby byly veškeré zákroky bezbolestné.

Bělení zubů

Klinika využívá unikátní systém bělení zubů. Tato metoda dokáže jako jediná na trhu garantovat výsledný odstín zubů a jeho trvanlivost. Každý pacient se může po zákroku těšit na odstín zubů B1 – tedy nejsvětlejší barvu zubařského vzorníku.

Bělení vyžaduje minimálně 2 návštěvy ordinace, které trvají zhruba hodinu. Zákrok je vhodný pro každého, kdo touží po zářivě bílém úsměvu. Musíme však upozornit, že bělení není vhodné absolvovat během těhotenství a kojení.

Obličejová estetika

Centrum nabízí i zákroky z oblasti tzv. obličejové estetiky. Mezi ně patří například odstranění mimických vrásek pomocí botulotoxinu, modelace tváře, zvětšení rtů či facelift.

Při aplikaci botulotoxinu lze dosáhnout vyhlazení mimických vrásek, což vede k získání mladistvého vzhledu. Botulotoxin uvolňuje svaly, při aplikaci látky do svalu tak dojde k dočasnému přerušení nervosvalových přenosů a dochází k vyhlazení vrásek nad svalem. Zákrok je pacienty zpravidla vnímán jako nebolestivý, účinek pak přetrvává asi 4-6 měsíců. Po uplynutí této doby je možné toto ošetření zopakovat. Aplikace je zcela bezpečná, množství aplikované látky je minimální.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.