Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 2 odpovědí

Body laser Esthetics

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Body laser Esthetics a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Body laser Esthetics

Motto:

Bezpečně a pohodlně

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Body laser Esthetics klinika se nachází v Praze. Nabízí širokou škálu služeb z oblasti estetické medicíny. S veškerými problémy vám na této klinice pomohou. Velmi pozitivní je to, že je všem klientům nabízeno velké množství neinvazivních zákroků. Což je pro lidský organismus a télo více šetrné a nemají taková rizika komplikací a je to bez ran a jizev. Také za chvíli po ošetření lze pokračovat v běžných aktivitách.

Ať vás tedy trápí celulitida, pigmentové skvrny, akné či rozšířené červené žilky v tomto centru vám pomůžou. Zamířit sem můžete i za účelem omlazení pleti či tvarování postavy. Důležité jsou zde neinvazivní zákroky. Klub V centrz Body laser Esthetics používájí ošetření přístrojem SPA RF, což je moderní radiofrekvenční přístroj, díky kterému lze dosáhnout skvělých výsledků při tvarování těla, redukci celulitidy či vypnutí pokožky. Je to rychlé a bezbolestné. Ideální výsledky po 3 až 5 sériích ale již po první uvidíte rozdíl. IPL neboli intensivní pulsní světlo se používá na ochlupení. Také toto světlo pomáhá při léčbě akné, odstranění rozšířených červených žilek či pigmentových skvrn. A pomáhá omlazení pleti. 

Naše klinika

V Laser Estetic se setkáte se specialisty svého oboru jako jsou dermatologové MUDr. Ivana Úlehlová, MUDr. Simona Bedřichová, MUDr. Květa Gazdíková, MUDr. Jan Říčař, Ph.D, MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. Plastičtí chirurgové MUDr. Pavel Hlava, CSc, MUDr. Otakar Lucák, MUDr. Michael EntnerSpecialisténa liposukci MUDr. Milan Bartášek Cévní chirurgovéMUDr. Jan Šindelář Anesteziologové MUDr. Zbyněk Adamovský. Dále Lékaři MUDr. Simona Bedřichová, MUDr. Ivana Úlehlová,MUDr. Květa Gazdíková a další.

Klinika Laser Esthetic laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie naleznete na adrese Washingtonova 17 v prvním. patře na Praze 1. Jednatelkou je Jitka Cíchová. Kontaktovat můžete na emailovou adresu cichova@laseresthetic.cz. Nejrychlejší spojení je na recepci na telefonní číslo +420 221 666 142. Otevírací doba je od pondělí až do neděle od 9.00 do 21.00 hodin.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Injekční výplně
   Juvéderm®
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Při zakoupení 3 ošetření 10...
Léčba akné
Léčba celulitidy
Liposukce
   Laserová liposukce
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou)
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL) Při předplacení 3-5... Od 600 Kč Do 7 000 Kč
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti v ceně každého ošetření je... Od 1 000 Kč
   Odstranění akné (IPL) 1 oblast. Ošetření akné... Od 800 Kč Do 3 000 Kč
Permanentní make-up
Radiofrekvenční lipolýza Spa RF Od 1 500 Kč
   Spa RF \"Dle rozsahu ošetřované... Od 1 500 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) "Dle rozsahu ošetřované... Od 1 800 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Napište nám

Adresy

Adresa
Pod Krejcárkem 975
ERPET GOLF CENTRUM
130 00 Praha
Praha 3 - Žižkov
Česká republika