Body laser Esthetics

Body laser Esthetics

Žádné recenze
Ohodnotit
Pod Krejcárkem 975, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Body laser Esthetics
Body laser Esthetics
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Body laser Esthetics klinika se nachází v hlavním městě Praha.

Na klinice je nabízena široká škála služeb z oblasti estetické medicíny a neinvazivních zákroků, které jsou pro lidský organismus a tělo šetrnější, nemají taková pooperační rizika a menší komplikace. Po ošetření nejsou viditelné rány ani jizvy adálší výhodou neinvazivních zákroku je, že ihned po ošetření lze pokračovat v běžných aktivitách.

Ať vás tedy trápí celulitida, pigmentové skvrny, akné či rozšířené červené žilky na této klinice vám rádi pomohou. Zamířit sem můžete i za účelem omlazení pleti či tvarování postavy.

V Body laser Esthetics používájí ošetření přístrojem SPA RF, jedná se omoderní radiofrekvenční přístroj, díky kterému lze dosáhnout skvělých výsledků při tvarování těla, redukci celulitidy či vypnutí pokožky. Zákrok je velmni rychlý a bezbolestný. Ideální výsledky se objevý po 3 až 5 sériích, ale již po prvním sezení je viditelnýrozdíl. IPL neboli intensivní pulsní světlo se používá na odstranění ochlupení, při léčbě akné, odstranění rozšířených červených žilek či pigmentových skvrn. Mimo jiné je používáno na omlazení pleti.

V Laser Estetic se setkáte se specialisty svého oboru. S veškerými dotyzy a problémy vám na Body laser Esthetics rádi pomohou dermatologové v čele sMUDr. Ivanou Úlehlovou, MUDr. Simona Bedřichová, MUDr. Květa Gazdíková, MUDr. Jan Říčař, Ph.D a MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. tak i plastičtí chirurgové MUDr. Pavel Hlava, CSc, MUDr. Otakar Lucák, MUDr. Michael Entner.

Specialisté na liposukci jsou MUDr. Milan Bartášek Cévní chirurgové MUDr. Jan Šindelář Anesteziologové MUDr. Zbyněk Adamovský. Dále Lékaři MUDr. Simona Bedřichová, MUDr. Ivana Úlehlová,MUDr. Květa Gazdíková a další.

Klinika Laser Esthetic laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie naleznete na adrese Washingtonova 17 v prvním. patře na Praze 1. Jednatelkou je Jitka Cíchová. Kontaktovat můžete přes kontaktní formulář, telefonicky nebo na recepci.

Otevírací doba je od pondělí až do neděle od 9.00 do 21.00 hodin.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.