BB Klinik, s. r. o.

BB Klinik, s. r. o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Čechovská 57, Příbram, Středočeský kraj
BB Klinik, s. r. o.
BB Klinik, s. r. o.
Žádné recenze

Informace

Profil zařízení

Naše soukromé nestátní zdravotnické zařízení BB Klinik, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti chirurgie, rehabilitace, radiodiagnostiky a dalších zdravotních oborů.

Naše moderně vybavené pracoviště se nachází v areálu kompletně renovované III. Polikliniky v Příbrami - Zdaboř.

Garanty odborné péče a poskytovaných služeb jsou lékaři s dlouhodobými zkušenostmi a praxí v oboru.

Chirurgie

Odbornými garanty pro chirurgii jsou MUDr. Karel Beneš a MUDr. Milan Bartášek, pro cévní chirurgii MUDr.Karel Beneš. Společnost BB spolupracuje s ambulancí chirurgie a cévní chirurgie a s ostatními ambulancemi specialistů v objektu III. polikliniky. Pro tyto ambulance smluvně zajišťuje provoz ambulantního operačního sálu. Tyto ambulance jsou smluvními partnery zdravotních pojišťoven.

Společnost BB klinik s.r.o. od roku 1998 zajišťuje provoz ambulantního operačního sálu v objektu III.polikliniky v Příbrami. Pro klienty ambulance chirurgie a cévní chirurgie společnost BB klinik s.r.o. vytvořila specielní program "ambulantní operace křečových žil" na dolních končetinách v místní umrtvení. Tento program je dostupný pro klienty, kteří jsou před zákrokem vyšetřeni v ambulanci chirurgie a cévní chirurgie. Ambulantní operace křečových žil na dolních končetinách není hrazena ze všeobecného zdravotního pojištění. Tento zákrok si hradí klienti sami.

Rehabilitace

Naše rehabilitační centrum Vám nabízí široké možnosti léčby při použití moderních technologií a postupů.

Pomocí laseru pomáháme odstraňovat čerstvé nebo keloidní jizvy, popáleniny či striae. V rámci vodoléčby perličkové nebo rašelinové koupele.

Dále poskytujeme léčebnou rehabilitaci pro skupiny i individuálně. Využíváme měkké a mobilizační techniky, Vojtovu reflexní terapii, cvičení podle Mojžíšové, metodiku pro funkční poruchy sterility, cvičení svalové dysbalance a další.

Další možností využítí našeho zařízení je magnetoterapie. Ta je vhodná zejména k léčbě bolestí zad, kloubů, svalů a léčbě poúrazových stavů.

V neposlední řadě nabízíme klasické či reflexní masáže, baňkování nebo aromaterapeutickou masáž.

Radiodiagnostika

Odborným garantem a vedoucím lékařem radiodiagnostického centra je MUDr.Zdislav Štovíček. Radiodiagnostické centrum poskytuje služby pro smluvní pojišťovny a za přímou úhradu pro výkony, které nejsou hrazené ze všeobecného pojištění.

Služby radiodiagnostického centra využívají všichni lékaři a stomatologové, kteří působí v objektu

III. polikliniky. Radiodiagnostické centrum mohou využívat i obvodní lékaři, kteří nemají možnost využití rentgenové diagnostiky ve svých ordinacích. Tato nabídka platí i pro stomatology.

Kurz snižování nadváhy

Kurzy snižování nadváhy a zpevnění těla jsou dvouměsíční kurzy. Kurz obsahuje cvičení 2-3x týdně pod odborným vedením fyzioterapeutky. Cvičení je zaměřené na spalování tuků a na formování problémových partií. Řešíme i zdravotní problémy související s nadváhou – bolesti páteře a kloubů. Cvičení je skupinové s maximálním počtem 6-7 klientek. Při zahájení kurzu provedeme základní vyšetření, vážení tělesné hmotnosti a měření obvodů paží, stehen a pasu a během kurzu se měření opakuje k posouzení efektivity redukce. Součástí je sestavení racionálního jídelníčku.

V ceně kurzu je 5 lymfodrenáží, manuální, přístrojová nebo pomocí baňkování.Po lymfodrenáži následuje zábal s pomoci kosmetických přípravků. Dále jsou v ceně kurzu 3 celotělové vířivky s bylinnými přísadami a zábaly, pro celkové uvolnění a relaxaci. Je zajištěn individuální přístup, cvičení v příjemném prostředí a to vše pod odborným vedením fyzioterapeutek.

Naše soukromé nestátní zdravotnické zařízení BB Klinik, s.r.o. vám nabízí služby v oblasti chirurgie, rehabilitace, radiodiagnostiky a dalších zdravotních oborů.

Naše moderně vybavené pracoviště se nachází v areálu kompletně renovované III. Polikliniky v Příbrami - Zdaboř.

Garanty odborné péče a poskytovaných služeb jsou lékaři s dlouhodobými zkušenostmi a praxí v oboru.

Chirurgie

Odbornými garanty pro chirurgii jsou MUDr. Karel Beneš a MUDr. Milan Bartášek, pro cévní chirurgii MUDr. Karel Beneš. Společnost BB spolupracuje s ambulancí chirurgie a cévní chirurgie a s ostatními ambulancemi specialistů v objektu III. polikliniky. Pro tyto ambulance smluvně zajišťuje provoz ambulantního operačního sálu. Tyto ambulance jsou smluvními partnery zdravotních pojišťoven.

Společnost BB klinik s.r.o. od roku 1998 zajišťuje provoz ambulantního operačního sálu v objektu III.polikliniky v Příbrami. Pro klienty ambulance chirurgie a cévní chirurgie společnost BB klinik s.r.o. vytvořila speciální program "ambulantní operace křečových žil" na dolních končetinách v místním umrtvení. Tento program je dostupný pro klienty, kteří jsou před zákrokem vyšetřeni v ambulanci chirurgie a cévní chirurgie. Ambulantní operace křečových žil na dolních končetinách není hrazena ze všeobecného zdravotního pojištění.

Rehabilitace

Naše rehabilitační centrum Vám nabízí široké možnosti léčby při použití moderních technologií a postupů.

Pomocí laseru pomáháme odstraňovat čerstvé nebo keloidní jizvy, popáleniny či strie. Nabízíme také vodoléčbu či perličkové a rašelinové koupele.

Dále poskytujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Využíváme měkké a mobilizační techniky, Vojtovu reflexní terapii, cvičení podle Mojžíšové, metodiku pro funkční poruchy sterility, cvičení svalové dysbalance a další.

Další možností využití našeho zařízení je magnetoterapie. Ta je vhodná zejména k léčbě bolestí zad, kloubů, svalů a léčbě poúrazových stavů.

V neposlední řadě nabízíme klasické či reflexní masáže, baňkování nebo aromaterapeutickou masáž.

Radiodiagnostika

Odborným garantem a vedoucím lékařem radiodiagnostického centra je MUDr. Zdislav Štovíček. Radiodiagnostické centrum poskytuje služby pro smluvní pojišťovny a za přímou úhradu pro výkony, které nejsou hrazené ze všeobecného pojištění.

Služby radiodiagnostického centra využívají všichni lékaři a stomatologové, kteří působí v objektu III. polikliniky. Radiodiagnostické centrum mohou využívat i obvodní lékaři, kteří nemají možnost využití rentgenové diagnostiky ve svých ordinacích. Tato nabídka platí i pro stomatology.

Kurz snižování nadváhy

Kurzy snižování nadváhy a zpevnění těla trvají 2 měsíce. Kurz obsahuje cvičení 2-3 dny v týdnu pod odborným vedením fyzioterapeutky. Cvičení je zaměřené na spalování tuků a na formování problémových partií. Řešíme i zdravotní problémy související s nadváhou – bolesti páteře a kloubů. Kurzy jsou skupinové s maximálním počtem 6-7 klientek. Při zahájení kurzu provedeme základní vyšetření, vážení tělesné hmotnosti a měření obvodů paží, stehen a pasu a během kurzu se měření opakuje k posouzení efektivity redukce. Součástí je sestavení racionálního jídelníčku.

V ceně kurzu je také 5 lymfodrenáží (manuální, přístrojová nebo pomocí baňkování). Po lymfodrenáži následuje zábal s pomocí kosmetických přípravků. Dále jsou v ceně kurzu 3 celotělové vířivky s bylinnými přísadami a zábaly pro celkové uvolnění a relaxaci. Je zajištěn individuální přístup, cvičení v příjemném prostředí a to vše pod odborným vedením fyzioterapeutek.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.