Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás BB Klinik, s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - BB Klinik, s. r. o.

Motto:

Investice do zdraví je trendem současnosti.

Uvítání

Naše soukromé nestátní zdravotnické zařízení BB Klinik, s.r.o. vám nabízí služby v oblasti chirurgie, rehabilitace, radiodiagnostiky a dalších zdravotních oborů.

Naše moderně vybavené pracoviště se nachází v areálu kompletně renovované III. Polikliniky v Příbrami - Zdaboř.

Garanty odborné péče a poskytovaných služeb jsou lékaři s dlouhodobými zkušenostmi a praxí v oboru.

Naše klinika

Chirurgie

Odbornými garanty pro chirurgii jsou MUDr. Karel Beneš a MUDr. Milan Bartášek, pro cévní chirurgii MUDr. Karel Beneš. Společnost BB spolupracuje s ambulancí chirurgie a cévní chirurgie a s ostatními ambulancemi specialistů v objektu III. polikliniky. Pro tyto ambulance smluvně zajišťuje provoz ambulantního operačního sálu. Tyto ambulance jsou smluvními partnery zdravotních pojišťoven.

Společnost BB klinik s.r.o. od roku 1998 zajišťuje provoz ambulantního operačního sálu v objektu III.polikliniky v Příbrami. Pro klienty ambulance chirurgie a cévní chirurgie společnost BB klinik s.r.o. vytvořila speciální program "ambulantní operace křečových žil" na dolních končetinách v místním umrtvení. Tento program je dostupný pro klienty, kteří jsou před zákrokem vyšetřeni v ambulanci chirurgie a cévní chirurgie. Ambulantní operace křečových žil na dolních končetinách není hrazena ze všeobecného zdravotního pojištění.

Rehabilitace

Naše rehabilitační centrum Vám nabízí široké možnosti léčby při použití moderních technologií a postupů.

Pomocí laseru pomáháme odstraňovat čerstvé nebo keloidní jizvy, popáleniny či strie. Nabízíme také vodoléčbu či perličkové a rašelinové koupele.

Dále poskytujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Využíváme měkké a mobilizační techniky, Vojtovu reflexní terapii, cvičení podle Mojžíšové, metodiku pro funkční poruchy sterility, cvičení svalové dysbalance a další.

Další možností využití našeho zařízení je magnetoterapie. Ta je vhodná zejména k léčbě bolestí zad, kloubů, svalů a léčbě poúrazových stavů.

V neposlední řadě nabízíme klasické či reflexní masáže, baňkování nebo aromaterapeutickou masáž.  

Radiodiagnostika

Odborným garantem a vedoucím lékařem radiodiagnostického centra je MUDr. Zdislav Štovíček. Radiodiagnostické centrum poskytuje služby pro smluvní pojišťovny a za přímou úhradu pro výkony, které nejsou hrazené ze všeobecného pojištění.

Služby radiodiagnostického centra využívají všichni lékaři a stomatologové, kteří působí v objektu III. polikliniky. Radiodiagnostické centrum mohou využívat i obvodní lékaři, kteří nemají možnost využití rentgenové diagnostiky ve svých ordinacích. Tato nabídka platí i pro stomatology.

Kurz snižování nadváhy      

Kurzy snižování nadváhy a zpevnění těla trvají 2 měsíce. Kurz obsahuje cvičení 2-3 dny v týdnu pod odborným vedením fyzioterapeutky. Cvičení je zaměřené na spalování tuků a na formování problémových partií. Řešíme i zdravotní problémy související s nadváhou – bolesti páteře a kloubů. Kurzy jsou skupinové s maximálním počtem 6-7 klientek. Při zahájení kurzu provedeme základní vyšetření, vážení tělesné hmotnosti a měření obvodů paží, stehen a pasu a během kurzu se měření opakuje k posouzení efektivity redukce. Součástí je sestavení racionálního jídelníčku.

V ceně kurzu je také 5 lymfodrenáží (manuální, přístrojová nebo pomocí baňkování). Po lymfodrenáži následuje zábal s  pomocí kosmetických přípravků. Dále jsou v ceně kurzu 3 celotělové vířivky s bylinnými přísadami a zábaly pro celkové uvolnění a relaxaci. Je zajištěn individuální přístup, cvičení v příjemném prostředí a to vše pod odborným vedením fyzioterapeutek.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserová léčba akné 1 min Od 5 Kč
   Odstranění jizev laserem 1 min Od 5 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Sklerotizace (skleroterapie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Čechovská 57
261 01 Příbram
Česká republika