Studio AURA – rehabilitační centrum

Studio AURA – rehabilitační centrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Horní 210, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Studio AURA – rehabilitační centrum
Studio AURA – rehabilitační centrum
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Kdy máme otevřeno?

Pondělí - Pátek: 8:00-19:00

V rehabilitačním centru Studio AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm se zaměřujeme na relaxační a rehabilitační programy, které obnoví vaše tělo a osvěží vaši mysl. Přijďte se přesvědčit o tom, že péče o vaše tělo může být více než příjemná!

Rehabilitační centrum Studio AURA se již řadu let snaží být právě takovým místem, které vám přinese úlevu na těle duši. Abychom svým klientům poskytovali jen tu nejlepší péči, pravidelně se všichni členové týmu vzdělávají na odborných seminářích.

Jak už bylo zmíněno, studium se zaměřuje na rehabilitaci a relaxaci.

Naším cílem je pečovat o vaše tělo, nevěnujeme se však jen léčení – stejně tak se zaměřujeme i na příčiny zdravotních problémů, které pomáháme odstranit. Důležité je pro nás také navodit u našich klientů pocit klidu a pohody.

Představujeme vám programy pečující o vaše tělo tradičními i netradičními způsoby, přicházíme za vámi s nejnovějšími přístroji a nejmodernějšími trendy v péči o tělo. Pečujeme spolu s vámi o vaše zdraví a budujeme pozitivní vztah k vašemu vlastnímu tělu.

A co nabízíme našim zákazníkům a zákaznicím? Jedná se například o následující služby:

  • Lymfodrenáž

  • Termolipolýza

  • Vodoléčba

  • Vertikální a horizontální solárium

  • Masáže

Masáže

O tom, že mají masáže řadu pozitivních efektů pro lidské zdraví už dávno víme. Tato metoda dokáže zmírnit bolest svalů a kloubů, uvolňuje svalové napětí, ba dokonce umí zmírnit i bolesti hlavy. Mimo jiné představují také skvělý způsob relaxace. V našem centru nabízíme hned několik druhů masáží – například hlubokou terapeutickou masáž, reflexní terapii plosky nohy či masáž lávovými kameny.

Tvarování postavy

Zmínit musíme i fakt, že studio se zaměřuje i na tvarování postavy. Používáme přitom ty nejmodernější metody. Patří mezi ně například lymfodrenáž či zeštíhlení (a omlazení) v Energy Capsuli 360. Pomůžeme vám zkrátka vyhrát boj s nadbytečnými kily, a to i v problémových partiích!

Studio AURA je výhradním dodavatelem léčebně-preventivních programů pro koncern Siemens s.r.o.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.