MUDr. Jana Nováková

MUDr. Jana Nováková

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jana Nováková
MUDr. Jana Nováková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jana Nováková je specialistka na estetickou gynekologii, všeobecné gynekologické vyšetření a porodnictví. Aktuálně působí na známé klinice estetické medicíny a plastické chirurgie Klinice YES VISAGE v Praze.

MUDr. Jana Nováková zdárně vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor všeobecného lékařství. Své vysokoškolské vzdělání v roce 2022 úspěšně zakončila atestací v oboru gynekologie a porodnictví. Tímto ovšem její vzdělání nekončí. MUDr. Jana Nováková se nadále aktuálně v oboru současné, moderní medicíny aktivně zdokonaluje. Účastní se českých i zahraničních školení, kongresů a seminářů v oboru gynekologie, porodnictví a estetické gynekologie. Je držitelkou platné licence udělené českou lékařskou komorou. Taktéž intenzivně spolupracuje na rozvíjení oboru estetické gynekologie v České republice.

Estetická gynekologie je obor ve kterém je MUDr. Jana Nováková opravdovou specialistkou. Během své praxe v zahraničí nasbírala nespočet zkušeností od známých světových chirurgů. Asistovala a posléze i sama realizovala operace nejen obtížných chirurgických zákroků, ale i v méně invazivní ošetření a estetické gynekologické zákroky. Právě estetická gynekologie je obor do kterého se zamilovala a kterému se aktuálně plně věnuje na Klinice YES VISAGE v Praze.

MUDr. Jana Nováková absolvovala humanitární misi v Keni. Během jednoho měsíce se svými kolegy zajišťovala nejen práci praktického lékaře a chirurga, ale pracovala i v gynekologické části nemocnice.

Mezi nabízené zákroky intimní chirurgie patří například omlazení intimních partií. řešení inkontinence, vaginoplastika, labioplastika a další. 

Klinika YES VISAGE je největší klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Čechách a na Slovensku. Na svých pěti pobočkách v Praze (v ulici Italská a v ulici K Sopce 30), v Brně, v Ostravě a v Bratislavě nabízí svým klientům nadstandardní péči zajištěnou kvalifikovanými lékaři a těmi nejlepšími chirurgy. Neváhejte se objednat na konzultaci kde vám tým zkušených pracovníků rád pomůže.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.