Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 5. 2020 · Aktualizováno: 30. 9. 2023

Na CAN Clinic umí zázraky

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Na CAN Clinic umí zázraky

Celý team kliniky Roberta Paulata mohu jen a jen doporučit! Jednoznačně dámy doporučuji, pokud máte přebytečný tuk na bříšku a bocích, kterého se prostě jen tak zbavit cvičením nedá, zajít na kryolipolýzu a nechat si tuk zmrazit. Měla jsem trochu obavy, ale teď vím, že není z čeho. Zákrok je rychlý, bezbolestný a u mě viditelný rozdíl již po týdnu půlka bříška pryč! A to se finální výsledek projeví až tak za měsíc. Proto tedy, kdo ještě váhá, ať se nebojí a objedná se ještě před létem. Navíc klinika Can Clinic má výrazně nižší cenu na tento zákrok, než jiné kliniky v Praze. A to nemluvím o přátelském přístupu Roberta i lékařů. Ještě jednou tedy děkuji za vše!

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kryolipolýza na břiše a opravdu funguje

Nechala jsem si udělat Kryolipolýzu na břiše a opravdu funguje. Měla jsme Již měsíc po zákroku jsem začala vidět výsledky a teď po 2 měsících bříško skoro zmizelo. Již jsem objednaná na další zákrok, tentokrát "madla lásky". Mohu jen doporučit.

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.