Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rizika sešití rozestouplých svalů

Anonymní
Lucie3468
10. 10. 2008 · Poslední odpověď: 15. 10. 2008

Dobry den, je mi 38, jsem stihla, po dvou porodech (pred 18lety), pravidelne posiluji.. Jde mi o bricho, ktere mam sice tvrde, svalnate a bez tuku, nemam zadnou kuzi navic, ani strie, ale spodni bricho mam stale vypoukle ven... Byla jsem zatim na jedne konzultaci,kde mi bylo receno,ze mam rozestoupene brisni svaly,ktere je mozno sesit..JIzva by pry byla pouze 5cm dole a dala by se pouzit i jizva po laparoskopii, kterou mam u pupiku.. Je opravdu mozne sesit svaly s tak malymi jizvami? A dosahla bych timto naprosto plocheho bricha? Rozestup mam cca 2cm. Touzim po plochem brisku, ale netusim, jaka jsou rizika. A take by me zajimala cena. Dekuji za odpovedi

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 15. 10. 2008
Nejlepší odpověď
Vážená paní,
souhlasím s informacemi, které jste dostala od některého kolegy. Operaci se říká miniabdominopplastika /chirurgická úprava podbřišku/, při které dokážeme sešít i diastasu širší, než máte Vy. Jde o operaci v celkové narkoze, trvající maximálně 90 minut a vyžadující 24 hodinovou hospitalizaci. Na naší kinice Medicom si za tento zákrok účtujeme 29 900 Kč /vše zahrnuto/. Velmi důležité je konzultační předoperační vyšetření, při kterém se vše do detailu prodikutuje.
Přeji hezký den,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Praha . 11. 10. 2008
Dobrý den, odpovědi na dotazy touto cestou budou pouze nekonkretní, v tom zcela souhlasím s dr. Vrbickým. Ale podle mého sešití diastasy z tak malého řezu nelze. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 10. 2008
Obávám se,že sešití dvoucentimetrové diastázy vám zcela ploché bříško neudělá.Věřte ale spíše tomu u koho jste byla,nebo budete na konzultaci.Dotazy na internetu se nic nevyřeší.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 4. 2008
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 1. 2011
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2023
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2016
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 2. 2008
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 10. 2019
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 1. 2013
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 3. 2015
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 10. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi