Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Visící kůže po zhubnutí

katka1
katka1
5. 1. 2010 · Poslední odpověď: 7. 2. 2013

Dobrý den. Chtěla bych se informovat na body liftingu celého těla a poprosit o radu, zda ho jde nějak "nahradit" aniž bych podstoupila drahé plastické operace. Zhubla jsem skoro 40 kilo (zatím pořád ještě pokračuji) a je to na mém těle dost nepříjemně vidět. Cvičím a chodím do posilovny, ale tím se podle mě tvarují svaly a kůže mi visí čímdál víc. Můžete mi prosím poradit nějakou "zázračnou" metodu jak to alespoň zmírnit. Na drahé plastické operace nemám bohužel dostatek financí. Mám dvě děti, jsem momentálně na mateřské dovolené, ale už nekojím. Za radu a názor předem moc děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
Souhlasím s dr. Paděrou, že po výrazném zhubnutí je potřeba často řešit povadlou kůži v podstatě na celém těle a postup a časování je nejlepší řešit s konkrétním plastickýcm chirurgem. Vzhledem k tomu, že jsou to někdy výkony zatěžující a náročné (zejména tzv circumferential body lift), doporučuji se obrátit na pracoviště s dobrým zázemím během operace ale i po ní (klinická pracoviště Praha Vinohrady, Motol, Bulovka, Brno FN U Svaté Anny, Brno Bohunice...).
Přeji hezké dny.
M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 9. 2011
Dobrý den, opravdu úctyhodný výkon redukce váhy. Ale co vše by bylo třeba, kolik operací, kolik by to stálo by byl asi pouze přepis ceníku jednotlivých pracovišť. Takto nelze postupovat, neboť teoreticky se dá operovat mnoho věcí. Doporučuji navštívit plastického chirurga a u konkretní konzultace probrat možnosti včetně rozsahu jizev i pooperační péče, pořadí případných operací a přestávky mezi jednotlivými operacemi. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 6. 2014
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014
Body Lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 2. 2015
Injekční výplně
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 4. 2020
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 1. 2010
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 8. 2014
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi