Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění přebytečné kůže po zhubnutí

Carbonado
22. 11. 2013 · Poslední odpověď: 26. 11. 2013

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně odstranění přebytečné kůže. Mám 190 cm a jeden čas jsem měl 140 kg, které jsem nabral hodně rychle takže mám i strie. Teď hodně sportuji a momentálně jsem zhubl na 105 kg (tato váha už je primárně ve svalech, tuky budou maximálně 8 kg, které ještě plánuji shodit do konce dubna) Zajímá mne na kolik peněz by vyšlo odstranění kůže v oblasti břicha a hrudníku, jestli by bylo možné se v rámci tohoto zákroku nějak zbavit i strií, jak dlouhá je doba rekonvalescence a také jestli je pak možné aby kůže vypadala přirozeně, samozřejmě počítám s jizvami, ale jestli by ten zbytek mohl vypadat normálně, nebo jestli to bude hodně poznat.

Předem děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
26. 11. 2013
Dobrý den,
určitě bych doporučila osobní konzultaci, kde si vás pan doktor řádně pohlédne a určí jaké množsktví kůže lze odstranit. U vás by se nejspíše jednalo o abdominoplastiku, což je metoda u které dosáhnete štíhlejšího břicha bez kožních nadbytků s odstraněním postižené kůže striemi.
Zákrok se na naší klinice pohybuje kolem 30 tisíc.
Doba rekonvalestcence před návratem do práce je přibližně 2-3 týdny. Avšak budete nosit ještě asi 5 týdnů elastický pás.
Přejeme hezký den,

Glamour Aesthetic Clinic,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 11. 2013
Dobrý den, určitě se přebytečná kůže odstranit dá. Cena nejde přesně naspecifikovat bez předešlé vstupní konzultace. Nevíme, jaký rozsah kůže je nezbytné odstranit. Zákrok miniabdominoplastiky provádíme u nás na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE od 31 000 včetně DPH. Zákrok by prováděl přední plastický chirurg primář MUDr. Miroslav Krejča PhD. Primář Krejča je jeden z nejžádanějších operatárů v ČR, proto, jestli zvažujete zákrok v brzké době, objednejte se na osobní konzultaci co nejdříve.
S pozdravem Klinika YES VISAGE
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 23. 11. 2013
Dobry den, bez fotografii anebo shlédnutí Vašeho tela je odpověď pouze teoretická. Zřejmě budete potřeboval abdominoplastiku, při které se odstraní maximalni množství povisle kůže a strii, výsledná jizva je v podbrisku málo nápadná a kolem pupku,který se vytvoří nove. Cena je dle typu výkonu od 40 tis. Zdravi drvraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 8. 2023
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 6. 2014
Body Lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 2. 2013
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014
Zvětšení penisu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 7. 2011
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2012
Plastická operace paží
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2018
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2022
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Odstranění podbradku
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi