Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

17. 11. 2022 · Aktualizováno: 28. 9. 2023

All procedures were carried out quickly and painlessly.

Stojí to za to
Průměrná cena: 80.000 Kč

Oblíbená klinika a oblíbení lékaři. Děláte zázraky, jsem nadšená z vaší práce na mém těle. Byla jsem na mnoha procedurách v Altosu a stala jsem se zdravější a krásnější. Zvláštní poděkování za plastickou operaci na zvednutí prsou a vytvoření krásných rtů) Určitě se brzy vrátím na nové zákroky)

Preloženo z angličtiny

Favorite clinic and favorite doctors. You create miracles, I am delighted with your work on my body. I have been to a lot of procedures in Altos and have become healthier and more beautiful. Special thanks for plastic surgery for breast lift and the formation of beautiful lips) I will definitely be back for new procedures soon)

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Konzultace povislé kůže po zhubnutí

Dobrý den, rád bych s Vámi konzultoval operaci povislé kůže, dřív jsem byl velice obézní cca 125kg, nyní mám tak 85-92kg, rád bych se zbavil následků povislé kůže což vypadá opravdu nevhodně, je možné se domluvit na konzultace a cenně? Děkuji...

Číst dál
Lifting stehen - plastická operace stehen

Po zhubnutí 70 kg mi zůstaly velké valy stehen, sahající od třísel až po kolena. V létě mě kůže svědila, stehna se třela o sebe a esteticky povislá kůže také nevypadala hezky. Pan doktor vedl řez kolem třísel, pod hýždě, čímž umožnil jizvu schovat...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.