Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zarostlý nehet

Uzivatel
1. 8. 2008 · Poslední odpověď: 2. 8. 2008

Dobrý den, mám na vás dotaz.Už dvakrát jsem byla na strhávání nehtu na obou palcích u nohou a naposledy mi řekli že by mě vzali na plastiku obou palců poněvadž se mi to bude opakovat,protože mám "asi to nazvali kladívkový prst", ale jelikož se to dělá pod celkovou narkózou a já byla těhotná tak nemůžou a vezmou mě po porodu,tak mi nehty strhli.Jelikož mám po porodu a znovu mi maso přerůstá přes nehet a už to i bolí tak se chystám na plastiku.Tak by mě zajímalo kolik stojí, jak dlouho to trvá,a jestli mě hned půstí domů.Děkuji moc za odpověď. S pozdravem Ivana

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Revmacentrum®
Brno . 2. 8. 2008
Vážená paní,z Vašeho dotazu vyplývají z největší pravděpodobnosti dvě diagnózy: zarostlý nehet na palci a kladívkový prst. Tyto dvě choroby zřejmě spolu nesouvisí.
Zarostlý nehet na palci se opravdu řeší plastikou, zpravidla se jedná o ambulantní zákrok či zákrok na jednodenní chirurgii. Zpravidla se tato operace dělá v "místním umrtvení" - svodné anestézii a není nutno dělat znacitnění celkové. Ve státním zdravotnickém zařízení je operace hrazena z Vašeho zdravotního pojištění, v jiném typu zařízení je možno stanovit cenu individuálně. Totéž platí o operaci tzv. kladívkového prstu.
prim. MUDr. René Moster, CSc., Revmacentrum
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi