• 2103 odpovědí
 • 25 Likes
 • 98% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (16)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Revmacentrum® a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Revmacentrum® již získal/a tuto recenzi

Sudeckuv syndrom

lidka 6.5.2014
Spokojený/á

Jsem velmi spokojena s vyřízením mé věci a ještě jednou děkuji.Dostala jsem obratem odpověď na otázku,jaká je běžná doba léčení Sudeckova syndromu i radu jak postupovat dál.

Anonym

Anonymous 3.3.2013
Spokojený/á

Na všechny mé dotazy jsem od lákaře "Rrvmacentra" dostal odpovědi a s konzultací E-mailem jsem spokojen.Můj zdravotní stav jsem konzultoval s lékařem,který mi nedávno prováděl na kloubu zákrok.Protože léčba kmenovými buň...kami je nová metoda,operatér mi doporučil i vzhledem ke stavu kloubu veškeré vyšetření a případný zákrok odložit na příští rok.Rozhodl jsem se poslechnout,takže další zkušenosti zatím nemám. Více 

Anonym

Anonymous 16.11.2012
Spokojený/á

Byla jsem velmi spokojená. Mé otázky byly zodpovězené výborně nejen po stránce odborné, ale hlavně lidské. Alena

Anonym

Anonymous 17.8.2012
Spokojený/á

Na moji zadanou otázku jsem dostala uspokojující odpověď. Jsem ráda, že jsem vám napsala a jak budu chtít zase něco vědět, ráda se na vaše revmacentrum obrátím. Moje nemoc mě zlobí a usím se s ní poprat. Děkuji

Anonym

Anonymous 4.6.2012
Spokojený/á

Vřele doporučuji.Velmi rychlá reakce a odpověď na můj dotaz.Zásluhou Revmacentra jsem začala být adekvátně léčena.Děkuji


Další recenze

Profil - Revmacentrum®

Motto:

V Revmacentru děláme vše pro Váš zdravý a bezbolestný pohyb od biologické léčby až po léčbu chirurgickou s individuálním přístupem ke každému pacientovi

Více o nás

Profil společnosti Revmacentrum MUDr. Mostera, s.r.o. Naše filozofie:
 • Krédem naší společnosti je jít cestou maximální kvality diagnostiky a léčby, nikoli kvantitou ošetřených pacientů. Tuto kvalitu a bezpečí léčby pro naše pacienty ověřovat trvale nezávislým auditem.
 • Velice si vážíme si našich dlouholetých pacientů, kteří mají k našim lékařům trvalou důvěru, jsou našimi stálými klienty a svěřují nám trvale do své péče nejen sebe, ale i své rodinné příslušníky a nejbližší přátele.
 • Těmto pacientům chceme, na základě návaznosti péče vycházející z rodinných tradic, osobním  přístupem ke každému pacientovi poskytnout v příjemném a komfortním  prostředí možnost řešení a dořešení každého bolestivého stavu pohybového ústrojí s maximálním využitím nejmodernějších konzervativních biologických léčebných postupů, nyní i nově bio léčba pohybového aparátu i artrózy vlastní krví -  krevní plazmou s aktivovanými krevními destičkami - trombocyty (ACP - Autologous Conditioned Plasma, PRP - Platelet Rich Plasma) - typ Proloterapie a zejména  neinvazívní biochirurgické léčby, až  samozřejmě po terminální klasickou léčbu ortopedicko - chirurgickou.
*************************************************************

Revmacentrum® je zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní péči pro pacienty s onemocněním pohybového aparátu. Je součástí společnosti Revmacentrum MUDr. Mostera, s.r.o.

S potěšením a hrdostí oznamujeme našim stávajícím i potenciálním pacientům, že jsme jako historicky první ambulantní zdravotnické zařízení v České republice získali dne 11.2.2010 akreditaci kvality a bezpečí udělenou po akreditačním šetření nezávislou Spojenou akreditační komisí ČR Součástí Revmacentra® je specializované pracoviště pro komplexní diagnostiku a léčbu rázovou vlnou pohybového ústrojí - Centrum ESWT® - rázová vlna.

 

 • Odborná péče o pohybový aparát je zajištěna jak po stránce diagnostické  (laboratorní vyšetření, vyšetření pohybového aparátu ultrazvukem - SONO - USG, kromě preventivního vyšetření dětských kyčlí), tak i léčebné - konzervativní i veškerá chirurgická léčba pohybového aparátu.

   

   

 • Chirurgická léčba pohybového aparátu je zajištěna v  nadstanardním prostředí SurGal Clinic Grand Class v Brně

    

 • Zdravotní péče je poskytována lékaři - specialisty - s nejvyšší odbornou kvalifikací pro pacienty s vrozeným i získaným postižením pohybového aparátu se zvláštním zaměřením na revmatická onemocnění, pacientům s úrazy a jejich následky na pohybovém ústrojí.

    

 • Prim. MUDr. R. Moster, CSc., má dlouholeté zkušenosti i s léčbou sportovních poranění, onemocnění a jejich následků (15 let lékařem vrcholových sportovců, mj. hokejového odd. HC Kometa Brno, šéflékařem fotbalového odd. FC BOBY Brno), je aktivním přednášejícím oboru Sportovní traumatologie  na Fakultě Sportovních studií Masarykovy university v Brně.

 • Zdravotnické zařízení Revmacentrum® je nově vybudované centrum, které je v provozu od května 2006.

   

   

 • Péče je poskytována v příjemném a klidném prostředí se snadnou dostupností MHD, s možností parkování v blízkosti ordinací.
 • Zdravotnické zařízení pro mimobrněnské pacienty je rovněž snadno dostupné pro blízkost dálnic D1 a D2.

 •  Zdravotnické zařízení má nadstandardní vybavení. Čekárny, přípravny, ambulance a aplikační prostory jsou plně klimatizovány.
 •  WI-FI k dispozici

 • K diagnostice a léčbě jsou v Revmacentru® nejmodernější špičkové laboratorní a vyšetřovací (diagnostické) přístroje a léčebná technika.

   

    

 • Společnost Revmacentrum MUDr. Mostera, s.r.o., je smluvním partnerem ve všech oborech společnosti pro všechny majoritní zdravotní pojišťovny.

Kvalita a bezpečnost léčby je dána pro všechny obory Revmacentra® akreditací udělenou SAK ČRcertifikací všech systémů společnosti, procesů diagnostiky a léčby podle mezinárodní normy: ČSN EN ISO 9001:2009

 

Revmatologie

 

Revmatologická a interní pracoviště zajišťují zejména komplexní vyšetření a konzervativní léčbu zánětlivého postižení  (tzv. revmatických chorob) a degenerativního postižení (tzv. osteoartróz) pohybového aparátu.

Ve stacionáři je možnost poskytnutí infúzní léčby bolestivých stavů pohybového aparátu. Stavy, které vyžadují chirurgickou péči, jsou na našem zdravotnickém zařízení konzultovány a následně předány specialistovi z oboru revmatochirurgie.

 Centrum  biologické léčby od 15.6.2011

  Ortopedie a traumatologie

 

Ortopedické pracoviště zajišťuje komplexní vyšetření, včetně ultrazvukového vyšetření (USG,SONO vč. vyšetření systémem Doppler) pohybového aparátu, konzervativní i veškerou chirurgickou léčbu pohybového aparátu u pacientů s vrozeným a získaným postižením pohybového ústrojí se zvláštním zaměřením na revmatické choroby, pacientům s úrazy a jejich následky na pohybovém ústrojí v rámci oboru ortopedie a traumatologie (mimo preventivní vyšetření dětských kyčlí), léčba sportovních poranění, onemocnění a následků s přímou návazností na lůžková zdravotnická zařízení nejvyššího typu, protetická pracoviště, ambulantní a  lůžková rehabilitační zařízení i lázeňské ústavy.

 Léčba v Revmacentru je zaměřena zejména na biochirurgickou léčbu a regeneraci poškozených tkání pohybového aparátu s minimalizací nutnosti operativního léčení

  Léčba krevní plazmou - resp. léčba krevní plazmou růstovými a protizánětlivými faktory z krevních destiček (ACP - Autologous Conditioned Plasma)
 • Bio léčba artrózy kloubů, poruch a poranění chrupavky, vazů a šlach vlastní krví - růstovými faktory  z krevních destiček (trombocytů) vlastní krve pacienta
 • Léčba růstovými faktory z krevních destiček vlastní krevní plazmou je jeden z typů léčebné metody PROLOTERAPIE

Efekt biologické léčby vlastní krví - metodou aktivovaných krevních destiček (trombocytů) se očekává u: 

 • ložiskových defektů chrupavky, zejména poúrazových
 • chronických poruch chrupavky I. – III. stupně (kloubní artróza, chondropatie, chondromalácie)
 • osteochondrosis dissecans
 • léčby aseptických zánětů šlach a vazů a entezopatií (př. tenisový loket, golfový loket, bolestivá Achillova šlacha, patní ostruha)
 • podpory hojení vazů, svalů a šlach, kosti po úrazech, operacích a plastikách
 • čerstvých poranění měkkého kolena (menisků, chrupavky, zkřížených a postranních vazů kolenního kloubu)
 • částečného přerušení kloubních vazů  hlezenního kloubu - kotníku zejména u sportovních poranění
 • bolestí ramenních kloubů a páteře

Naše pracoviště používá  pro biologickou léčbu vlastní krví - aktivovanými krevními destičkami (trombocyty) krevní plazmou osvědčenou a bezpečnou metodu ACP originálními materiály firmy Arthrex (USA), která minimalizuje, na rozdíl od jiných metod, možnost komplikací léčby.

 

Bio léčba autologní krevní plazmou není hrazena zdravotními pojišťovnami - Cena léčby krevními destičkami krevní plazmou metodou ACP je uvedena v aktuálním Ceníku naší společnosti na našich webových stránkách 

 

Vzhledem k tomu, že léčba ACP krevní plazmou není zhrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění, má pacient ideální možnost se svobodně rozhodnout, zda-li své kloubní onemocnění bude léčit pouze standardními prostředky (nejčastěji jen potravinovými doplňky s velice problematickým účinkem), nebo pro zdraví svých kloubů zainvestuje do moderní a efektivní nadstandardní léčby růstovými a protizánětlivými faktory z krevních destiček vlastní krevní plazmou metodou ACP

 

Tím pacient může sám aktivně vstoupit do léčby svých nemocných kloubů a účinně ovlivnit průběh kloubní artrózy. Bližší informace o léčbě krevní plazmou : www.plazmaterapie.com 

 

Od  ledna 2011 byla zahájena diagnostická vyšetření (vč. vyšetření CT a MRI) a chirurgická léčba  všech poruch pohybového ústrojí  v nadstandardním prostředí v novém zdravotnickém zařízení

SurGal Clinic v Brně - viz www.surgalclinic.cz

 Centrum ESWT ® - rázová vlna

 

 Rázová vlna je léčebná fyzikální metoda vhodná pro léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu působící na principu vysokoenergetické akustické vlny pronikající do povrchních a zejména hlubokých struktur měkkých tkání a kosti.

Rázová vlna je vysoce účinná (až 95% účinnost !) ambulantní léčba, která je založena jen na fyzikálním principu. Účinky této vysoce efektivní biologické a pro organizmus vysoce šetrné léčby bez vedlejších účinků, zpravidla nevyžadují nutnost další injekční nebo farmakologické léčby onemocnění pohybového aparátu. Pro pozitivní účinky rázové vlny a její léčebný efekt je užíván, zejména v USA, název biochirurgická léčba.

 

Od 1.7.2009 je otevřeno v rámci Revmacentra specializované diagnostické a léčebné Centrum ESWT® - centrum pro léčbu rázovou vlnou, kde jako na prvním pracovišti nejen na Moravě, ale i v České republice, jsou pro léčbu RÁZOVOU VLNOU v Centru ESWT® k dispozici nejmodernější švýcarské přístroje DUOLITH SD1 a MASTERPULS MP 200 s kompletním příslušenstvím k léčbě podle diagnózy, přání a možnosti pacienta.

 1. K léčbě nízko a středně energetickou radiální rázovou vlnou (RSWT) je k dispozici špičkový švýcarský přístroj produkce Storz Medical AG - MASTERPULS® MP 200. Je to první vysokofrekvenční systém pro terapii nízko a středněenergetickou radiální rázovou vlnou RSWT. Tento přístroj umožňuje vysokou modularitu nastavení síly akustické vlny a frekvence pulzů, tak aby pro každý typ onemocnění nebo poúrazový stav mohl být nastaven nejoptimálnější léčebný program pro každého pacienta s ohledem na věk a toleranci pacienta na bolest. K dispozici (pouze u přístroje MASTERPULS® MP 200) je i speciální technologie D-Actor® , která je založena na mechanické aplikaci vibračních pulzů na namožené, zkrácené či přetížené svaly, úpony a šlachy pomocí vysokofrekvenčním rázů (18-21 Hz) a nízko vibračních amplitud pomocí D-Actor® aplikátoru, a která umožňuje při léčbě současnou biomechanickou stimulaci (BMS).

 2. Pomocí speciálního V-Actor® aplikátoru v Centru ESWT® - rázová vlna, jako první nejen na Moravě, ale i v České republice, lze pomocí vibrační léčby speciálně léčit a snížit svalová napětí, bolestivé body, zejména u akutních a chronických bolestí v oblasti krční, hrudní a bederní páteře. Tato metoda se doporučuje jako léčba bolesti zad, bolestí v oblasti pánve, zejména v oblasti křížokyčelního (SI) kloubu.

 3. V  Centru ESWT® -  centru pro léčbu rázovou vlnou -  je k dispozici přístroj DUOLITH SD1® (v Centru ESWT® poprvé uveden  do provozu nejen na Moravě, ale i v celé České republice již od 1.7.2009 ) k léčbě vysokoenergetickou rázovou vlnou ESWT a planární rázovou vlnou - PSWT na vysoce účinném elektromagnetickém principu vzniku rázové vlny  s maximální šetrností k ošetřovaným tkáním.

V Centru ESWT® - léčba rázovou vlnou, tedy současně disponuje všemi systémy léčby rázovou vlnou  : RSWT - nízkoenergetickou a středně energetickou rázovou vlnou  (užití zejména pro měkké tkáně), ESWT - vysokoenergetickou vlnou  (užití zejména pro postižení kosti a usazenin minerálů - kalcifikace) a PSWT- planární rázovou vlnou  (hojení kostních defektů a měkkých tkání). Všemi těmito systémy lze modelovat v Centru ESWT® - rázová vlna,  veškerou léčbu rázovou vlnou  od léčby měkkých tkání až po nejtvrdší tkáně - kost a minerály.  

 • Pacient tedy v Centru ESWT® , podle návrhu a doporučení lékaře, sám nyní aktivně vstupuje do procesu svého léčení a má možnost si vybrat pro něj nejvhodnější a nejúčinnější léčbu určitým typem a metodou rázové vlny, a to metodou jednorázového nebo postupného ošetření. Jistě metoda jednorázového ošetření pomocí vysokoenergetické rázové vlny ESWT bude vhodnější u těch pacientů, kteří na naše pracoviště často cestují z delší vzdálenosti nebo jejich časový program neumožňuje pravidelnou a postupnou léčbu př. radiální rázovou vlnou RSWT.
 • Kvalita léčby v Centru ESWT® - rázová vlna:
 1. Centrum ESWT® - rázová vlna - je oficiálním certifikovaným pracovištěm k léčbě rázovou vlnou s využitím všech typů rázové vlny.
 2. Centrum ESWT® - rázová vlna - je referenčním a výukovým centrem pro léčbu všemi typy rázové vlny přístroji STORZ MEDICAL a ShockMaster®
 3. Realizace léčby rázovou vlnou je ve zdravotnickém zařízení realizující kvalitu péče a bezpečí pro pacienty na akreditovaném pracovišti SAK ČR v certifikovaném zdravotnickém zařízení dle QMS ISO ČSN EN 9001:2009
 4. Diagnostika a léčba rázovou vlnou v Centru ESWT® - rázová vlna,  je vedena, na rozdíl od mnoha jiných pracovišť, které používají různé přístroje pro léčbu rázovou vlnou, výhradně erudovanými lékaři
 5. Je dána kompletním nejmodernějším diagnostickým přístrojovým vybavením
 6. Léčba je realizována všemi typy rázové vlny : radiální (RSWT), fokusovaná ESWT a planární (PSWT) rázová vlna
 7. Před léčbou rázovou vlnou vyšetření každého pacienta erudovaným specialistou s nejvyšší odbornou kvalifikací  pro léčbu pohybového ústrojí s využitím nejmodernějších diagnostických přístrojů
 8. Léčba rázovou vlnou je realizována výhradně erudovanými lékaři  podle zásad Mezinárodní společnosti pro léčbu pohybového aparátu rázovou vlnou (ISMST), kde jsou lékaři Revmacentra aktivními členy
 9. Hodnocení účinku a výsledku léčby rázovou vlnou u každého pacienta podle mezinárodních standardů
 10. U stavů případně dostatečně neragujících na standardní léčbu rázovými vlnami možnost návrhu a realizace léčby některých onemocnění i jinými nejmodernějšími alternativními biometodami (PRP - krevními destičkami obohacená plasma, ACP - růstovými faktory bohatá plasma) až po terminální řešení chirurgické
 11. Jde tedy o komplexní řešení každého problému pohybového aparátu a možnost dořešení každého bolestivého stavu s maximálním využitím biochirurgické léčby či s využitím bioingeneeringu.
 12. Možnost  stálé  telefonické a e-mailové komunikace s odbornými lékaři Centra ESWT® ke konzultacím jakýchkoli problémů při určení vhodnosti léčby nebo průběhu léčby rázovou vlnou

Další informace o léčbě naleznete na webových stránkách: www.razovavlna.eu

 

Úhrada léčby rázovou vlnou a autologní krevní plazmou:

 

 • Léčba rázovou vlnouléčba autologní krevní plazmou není hrazena ze zdravotního pojištění.
 • Cena léčby rázovou vlnou a léčba autologní krevní plazmou  je odvislá od lékařem stanovené diagnózy, doporučeného typu léčby, dohodnutého počtu ošetření podle  přání pacienta dle platného Ceníku Revmacentra.

Konzervativní léčba karpálního tunelu - NOVINKA

Lehčí a středně těžké formy karpálního tunelu lze příznivě ovlivnit i konzervativní léčbou novou technikou s využitím přístroje CuraCarpal bez nutnosti následného operačního výkonu.

Přístroj lze pronajmout v Revmacentru - kontaktujte Revmacentrum k bližším informacím

  

Soudní znalec

Prim. MUDr. René Moster, CSc., soudní znalec oboru zdravotnictví, odvětví ortopedie a odvětví chirurgie se specializací traumatologie pohybového ústrojí, je zapsán v rejstříku soudních znalců Krajského soudu v Brně od r. 1986.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ortopedie Info Ceny od* Ceny do* Zákroků ročně
ACP – léčba krevní plazmou Od 3 400 Kč Do 4 000 Kč 1200
Konzervativní léčba úrazů
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do* Zákroků ročně
Léčba rázovou vlnou ošetření jedné krajiny... Od 600 Kč Do 2 500 Kč 1200
Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do* Zákroků ročně
Syndrom karpálního tunelu Od 1 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Mošnova 2476/8
http://www.revmacentrum.cz/mapa_cs.html
61500 Brno
Brno-Židenice
Česká republika

 • 98% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď