Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Technika Serdev lift

Marcela294876
Marcela294876
22. 10. 2015 · Poslední odpověď: 27. 10. 2015

Dobrý den, nemá někdo zkušenosti z touto metodou ? Trápí mě povadlé tváře, klasický níťový lift mě byl rozmluven že nebude efektivní mám pevnou, těžkou kůži. Používají tuto metodu někde v Praze, vím pouze o Brně ale nikde jsem nedohledala žádné recenze, zkušenosti Děkuji, Marcela

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 10. 2015
Nejlepší odpověď
Co přesně víte o této metodě ?
Lifting obočí je velmi náročný výkon a když jste vzpomínala, že máte těžké tváře, tak tím spíše Vám (dle mého názoru) nítě moc nepomohou. Je to ale věc názoru. Já tuto metodu neprováděl, protože se mi jako plastickému chirurgovi operace nítěmi nezdá moc radikální, tedy trvalá. Na těžké obočí, když ne už celý lifting čela můžete zkusit lifting obočí z řezů jako na operaci horních víček za pomoci materiálu nazývaném Endotin. Z endotinu se vyrábějí háčky které se vetknou do kosti a kůže se na ně po uvolnění od kosti čela zavěsí, aby se přihojila v potřebné výši. Endotin se pomalu vstřebá. Jedná se o výkon nejmodernější technologie. Zní to drsně, ale je to velmi elegantní téměř bezkrevná metoda. Provádí se v lok. anestesii a jsou po ní jen drobné jizvičky stejné jako po operaci horních víček.
Nedivte se že "Serdev lifting" se provádí jen v Brně, protože Dr. Serdev jí tam jako svoji metodu provádí. Domnívám se však, že právě na "těžké tváře" tato metoda moc není.
Rozhodnutí je na Vás.
S liftem čela a obočí se obraťte určitě na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 27. 10. 2015
Dobrý den, podívejte se na fota a recenze na našem profilu Arte clinic ( jsou to fota našich klientů po liftingu Serdev suture lift ) nebo mi zavolejte na nezávaznou konzultaci
děkuji a zdraví Mudr. Jana Paduchová
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 26. 10. 2015
Dobrý den, tuto techniku liftingu provádíme exkluzivně pouze
na klinice v Brně,ale ve světě je  praktikována od roku
2004. 
Máme s tímto liftingem mimořádně hezké
výsledky . Efekt je výrazný ,ihned viditelný aje téměř  bez
rekonvalescence. Cena je 25 000 Kč . Zákrok vydrží asi rok ,pak
je možno zákrok zopakovat. Pokud máte zájem o nezávaznou
konzultaci zavolejte mi – info na našem profilu ARTE
Clinic.
děkuji s pozdravem Mudr. Paduchová
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 10. 2015
Já se k tomu mohu opravdu vyjádřit až po vyšetření.. Pak mohu i říci jaký výkonb z mého pohledu by byl pro vás optimální...
Na konsultaci se můžete objednat, nebo v dopoledních hodinách . Můžete i zaslat objednávku na náš webový formulář a ozveme se sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 10. 2009
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2016
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2020
Minilifting
Žádné odpovědi
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2022
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 9. 2023
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2017
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2021
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi