Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Viditelné marionety v 29 letetech

sofia
sofia
16. 5. 2021 · Poslední odpověď: 20. 5. 2021

Dobrý den, celý život mě trápí vrásky v okolí úst. Tento problém registruji od střední školy. Dodržuji zdravou životosprávu, nemám nadváhu ani podváhu, ale bohužel mám díky genetice povadlé koutky úst. O asymetrii rtu vím, ale ta mi extrémně nepřekáží. Mám pouze 29 let, ale když se usměju, dělají se mi velké vrásky v oblastí úst. Jsem z toho velmi zoufalá, určitě bych nechtěla podstoupit invazivní léčbu jako facelift. Rada bych našla trvalé řešení, obávám se, že výplně by mi dolní část obličeje ještě více nasyslili, ráda bych odstranila diagonální převis při koutku úst (to znamená z obličeje odebrala, ne přidala), ale je mi jasné, že by to šlo asi vyřešit jen faceliftem / minifaceliftom. Přemýšlela jsem o liposukcí dolní části obličeje, Ultherapiou, radiofrekvenčnou metodou, nitěmi.

Jak se prosím těchto vrásek mohu zbavit? Vypadám jako 40 letá žena.. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 20. 5. 2021
Dobrý den,
ve Vašem případě je vhodné ošetření radiofrekvencí v kombinaci s ultrazvukem- tzv. Protege Elite. Jedná se o neinvazivní proceduru, která má dlouhodobý liftingový efekt, podporuje tvorbu nového kolagenu a redukuje tukové buňky. Doporučené jsou 4 sezení po týdnu, s okamžitým výsledkem. Efekt trvá až 2,5 roku.
Pěkný den,
MUDr.Petr Jan Vašek, Forme Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 9. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi