21. 1. 2019 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Recenze minilifting - fotky

Recenze minilifting - fotky

Dobrý den, včera jsem podstoupila minilifting na klinice Medicom clinic u pana profesora Brychty.Tolik jsem se bála a výsledek naprosto fantastický. Jsem nadšená. Mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

Dobrý den, jak dlouho trvalo hojení a jak máte vedený řezy, také přemýšlím o zákroku, děkuji Petra
Dobrý večer, řezy jsou vedeny kolem uši. Nic mě nebolí, jen otoky ještě přetrvávají. Dnes je to šestý den. No a ještě modřiny, ale to já na ně trpím. Včera jsem už byla mezi lidma venku. Aktuální foto.
Tak to je super, máte to pěkné.
Dobrý den,co je to minilifting,jak se liší od klasického...máte to pěkný.řeknete kolik vám je let?děkuji olina.
Minilifting je řešení spodní části obličeje. Je mi 51.Celkový lift je řešení celého obliceje
Minilifting je odstranéní nadmérné kúze,SMAS lift je i vytazeni svalu pod kuzí.
Opravdu jste omládla. Výsledek je krásný. Prosím, jak dlouho jste musela nosit, stahovací masku. Moc Vám děkuji za odpověď.
Tak deset dnů jsem nosila, první týden celý den a pak na noc. Pak už jen elastický děrovany navlek, než se zhojily jizvy.
Moc Vám děkuji za zprávu!
Dobrý den, uvádíte cenu za zákrok 18000,-, ale na webových stránkách je cena 50000,- za tento druh zákroku. Je to rozdíl mezi Prahou a Brnem nebo se jedná o smluvní cenu přímo s lékařem. Děkuji
Dobrý de a dívala jste se na minilifting? V této ceně co uvádíte se spíše jedna o celkový lifting. Hezký den
Dobrý den, jedná se o quicklifting, což je minilifting. Spíš jste měla štěstí na cenu a rozumného a kvalitního doktora, který zákrok prováděl. Zkusím se poptat přímo u něj. Děkuji za odezvu.
Mohu se zeptat, jak jste spokojená s odstupem času?

Americký trend miniliftingu doputoval do Prahy

Podzim 2020 - prožívám opakovaně momenty hlubokého rozčarování nad svou tváří, když se přihlašuji do Zoom či MS Team videokonferencí. Skvělé osvětlený psací stůl na rozdíl od měkkého světa v koupelně výrazně zviditelňuje nosoretní rýhy a pokleslé...